Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

29 Ekim Cumhuriyet Bayram Korteji ve Şehitlerimizi Anma Sürüşü

Motovento
    REKLAM ALANI
    RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı erincengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dandikler derken ?
    sıralamada olur ya en sonuncular .... lafın gelişi yani....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Kortej Suadiye'ye gelene gayet düzenliydi ama oradan çıkınca bu düzen bozuldu. Bence bu kadar kalabalığı bir arada tutmak oldukça zor bir iş. Herşeye rağmen çok başarılı bir organizasyon olduğunu düşünüyorum.
    Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Özellikle görevli kurye arkadaşlarımıza, abilerimize çok teşekkürler.

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı erincengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dandikler derken ?
    hayabuslar öndeyiz bırakmayız diyor, Suzukiler erkenden fırlıyor yer tutuyor, bwm ler biz ağır abiyiz yapmışlar, aprilllar dokunmayız bizde öne doğru uzayalım diyor, sıralama böyle giderken en arkadan bir önde 250likler kaldı geride de dandikler..... yani sıralamada olur ya iyiler ve kötüler işte öyle..... lafın gelişi dandikler... dandikler olmasa iyiler olmazdı bende dandikçiyim bu arada bilginize.....

erincengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayabuslar öndeyiz bırakmayız diyor, Suzukiler erkenden fırlıyor yer tutuyor, bwm ler biz ağır abiyiz yapmışlar, aprilllar dokunmayız bizde öne doğru uzayalım diyor, sıralama böyle giderken en arkadan bir önde 250likler kaldı geride de dandikler..... yani sıralamada olur ya iyiler ve kötüler işte öyle..... lafın gelişi dandikler... dandikler olmasa iyiler olmazdı bende dandikçiyim bu arada bilginize.....
    olsun gene de dandik lafını hiçbir motor için kullanmayalım.. dünyanın hali, herkes ister en iyilerini almak ama yetmiyor bazen gücümüz.. kötü niyet olmadığı açık, sorun yok
    TurkishPower ve tr_select bunu beğendiler.

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    kötü niyet? oda ne ki ? internette yazarken farklı anlamlar taşıyır bu mesajlar... ben her bir mobileti gördüğümde dostum geçiyor diyenlerdenim. Mahalle arasındaki 50cc ler den çok haz alırım ben... dostlarım benim süper onlar...
    erincengin ve TurkishPower bunu beğendiler.

JUSTice4all - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsx 1300r hayabusa
    arkadaslar okudugum kadarıyla biraz degdirmeler var kendimce aciklik getirmek istiyorum... suadiye'den cikarken karambole girmeyeyim, en arkadan rahat geliyim diye kortejin en sonunda cikmama ragmen hararet problem oldu otoyolda sol serit musaitken gaza basmam duzeni bozmak yerine motora can vermek adınaydı zaman zaman benim için. hararetim yerine oturdugunda gazladıysam tekerim yamuk bassin! nitekim balat'ta eski koprunun karsisindaki isiklarda daha dogrusu trafikte durunca hararet tavan yapti ki; U donup motoru sogutmak zorunda kaldım. gerci yolda kalan diger scooter ve endurocu buyuklerimle iyi vakit gecirdik kortejin bir coğu evlerine varmışken fakat son noktayı koyamadım ona yanıyorum. Soyleyecegim asla sitem degildir, kotu bir soylem de degildir aksine duamdır; umarım gonlunuzde var ise yuksek hacimli bir motor Allah nasip eder de o zaman igneyi biraz da kendinize batirirsiniz... kortej herseye ragmen keyifliydi benim acimdan herkese de tesekkur ederim fakat benim icin bazı ince cizgiler var ki; toplu suruslerde her zaman yasiyoruz, bu cizgiler gecildiginde ifrit oluyorum, yolda kalanları yok saymak gibi.
    tr_select bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Motoru olan sürüyor. Yaşasın hayabusa krallığı

JUSTice4all - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsx 1300r hayabusa
    Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru olan sürüyor. Yaşasın hayabusa krallığı
    krallik lafi yazdiklarimdan sonra agir gelse de soyledigine degil sana saygi duyarim. kazasız sürüsler arkadasim
    tr_select bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Allah kimseye kaza bela göstermesin inşallah . Motor binenlerin daha çok sadaka vermesi menfaatlerine olur. Bozuk 50 kuruşları 1 tl lerininiz bol bol isteyenlere gördüğünüz yerde verin. Hayabusacılar 2 tl vermeliler.

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    Çok zor ama yinede çok güzel bir sürüştü. Bir kere daha motorcu olduğuma şükrettim gerçekten. Yalnız 30 Ağustos ta katılan chopper cruiser gruplarını göremedim (crc, freedom riders, türk chopper vs.) onlar geldi mi?
    Düzen konusunda da, evet biraz sıkıntı vardı, bana göre bunun ana sebepleri aşırı kalabalık, ve motor farkı. Motor farkı derken kimse yanlış anlamasın asla hiyerarşiden bahsetmiyorum. Kilo farkı. Eğer motorlar belli bir düzene girecekse kiloya göre girmeli. Çünkü 100 kg lık bir motor 20 km hızda dümdüz bir çizgide gaz vermeden gidebilir. Ama bunu 190 hatta 250 kg lık bir motorda yapmanız çok çok zor. O yüzden ağırdan hafife doğru sıralanması gerek diye düşünüyorum.
    Velhasıl emeği geçenlerden, gelenlerden Allah razı olsun.

cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    Alıntı OGUZHANKY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok zor ama yinede çok güzel bir sürüştü. Bir kere daha motorcu olduğuma şükrettim gerçekten. Yalnız 30 Ağustos ta katılan chopper cruiser gruplarını göremedim (crc, freedom riders, türk chopper vs.) onlar geldi mi?
    Düzen konusunda da, evet biraz sıkıntı vardı, bana göre bunun ana sebepleri aşırı kalabalık, ve motor farkı. Motor farkı derken kimse yanlış anlamasın asla hiyerarşiden bahsetmiyorum. Kilo farkı. Eğer motorlar belli bir düzene girecekse kiloya göre girmeli. Çünkü 100 kg lık bir motor 20 km hızda dümdüz bir çizgide gaz vermeden gidebilir. Ama bunu 190 hatta 250 kg lık bir motorda yapmanız çok çok zor. O yüzden ağırdan hafife doğru sıralanması gerek diye düşünüyorum.
    Velhasıl emeği geçenlerden, gelenlerden Allah razı olsun.
    cruiser grupları çoktu yaa freedom'ı gördüm ama crc ve türk choppersın amblemini bilmediğim için hatırlamıyorum
    İTLİK VE SERSERİLİK

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)