Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Riders of Bilkent 1. Yaş Gününü 3. Gymkhanasıyla Kutluyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    barissp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800s

Riders of Bilkent 1. Yaş Gününü 3. Gymkhanasıyla Kutluyor

Artık ismi Riders of Bilkent - ROB ile özleşleşen Moto Gymkhana 6 ekim pazar günü saat 12:00 da Bilkent Üniversitesi İktisat otaparkında.

Barkın Bayoğlu'nun sunumu ile (aynı zamanda oda yarışacak)

2. Gymkhana'nın aksine bu sefer cc ayrımı yapmaksızın herkes kendi motosikleti ile Gymkhana ya katılabilir.

Şehir dışından gelicek yarışmacılarımız için yurtlarda konaklama ayarlanabilir. (Kontenjanla sınırlıdır)

Gelişmeler için sayfamızı takipte olun!
    https://www.facebook.com/events/719635604719511/
    helin126 bunu beğendi.
    Küfür işçi sınıfının ağzında açan çiçektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Yarışa katılmak zorunda mıyız? Ya da sürüş yapmak amacıyla yarışa katılabilir miyiz?

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarışa katılmak zorunda mıyız? Ya da sürüş yapmak amacıyla yarışa katılabilir miyiz?
    elbette katılmak mecburi değil...ama katılmak herkese serbest (ehliyet şartıyla)...denemek için güzel bi fırsat...ben girecektim ama sıralarda arkada olduğum için çok bekleyemedim açıkçası...

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elbette katılmak mecburi değil...ama katılmak herkese serbest (ehliyet şartıyla)...denemek için güzel bi fırsat...ben girecektim ama sıralarda arkada olduğum için çok bekleyemedim açıkçası...
    Neyi bekleyemedin erhan ? şimdiden gidip sırayamı girmek gerekiyor? yoksa o gün elimizi kolumuzu sallayarak gitsekolmuyor mu?
    Yaşasın Kötülüğün Dayanılmaz Çekiciliği !!!

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    pazar günü istanbuldan ankaraya bu olay için günübirlik gidecekler var mı? ya da cmtesiden öğretmenevinde konaklama falan? boluya kar gelmişmidir

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyi bekleyemedin erhan ? şimdiden gidip sırayamı girmek gerekiyor? yoksa o gün elimizi kolumuzu sallayarak gitsekolmuyor mu?
    yok ya benim dakikalarla işim vardı...yoksa öyle çok beklenecek bişey değil...zaten piste 5 er 5 er alıyolar...çabuk gelir yani...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:19 ----------

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar günü istanbuldan ankaraya bu olay için günübirlik gidecekler var mı? ya da cmtesiden öğretmenevinde konaklama falan? boluya kar gelmişmidir
    valla dağ yoluna geldi...tünel kısmısı nasıl bilemiyorum...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Tekirdağ tarafı temiz görünüyor, ne yağmur ne kar, forumda artık gezi planlamaları yapılmıyor, siyasi konular açıldığı için mi acaba? pazar gezsek mi? Yalova tarafı yağmurluymuş, Tekirdağda köfte iyi giderdi...

barissp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800s
    Beklentilerimizin de üstünde bir katılımla 3. Gymkhana etkinliğimizi gerçekleştirdik. Bizleri destekleyen herkese teşekkür ederiz. Fotoğraflar ve videolar yakında eklenecektir.
    Reşit bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)