Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

11 Mayıs Cumartesi 21:00 "Samet Ağır" Caddebostan Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla güzeldi muhabbet ortam herşey on numaraydı. burda sadece nickini tanıdığımız arkadaşlarla tanıştık herşey güzeldi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Herkese teşekkürler bu akşam için.

Fotoğraflar gelsin:

Sinan Er, selo9115, tezer ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    datlu var dediler geldik... yemedim yedirdim içmedim içirdim derler ya harbi doğru lan ...

Ülen birinizde reyiz sana şu mekdanıldsdan bir king çikın alak demediniz ... aklım mekdanıldsaydı valla neyleyim Samedi ben

valla ben keyif aldım buluşmadan... sizleri bilmem...önce bi ne yapacağımızı bilemedik..oturakmı kalkakmı sonra yavaştan ısındı ortam...

Gecenin Onur Konuğu Samet Agir Reyize ...

bana desteklerini esirgemeyen Ramazan (Tekteker Ramco) kardeşime...

katılımlarıyla geceyi bütünleyen..tümevarıma ulaştıran...kollektif bilinci açık matörcü dostlarıma hürmetlerimi arz ederim...

saatin 01:00 olması münasebetiyle ve zabahınan nöbette olacağımdan müsaadenizi isterim...

ismini sayamadığım kıymetli dostlarımız geldi...ama Boludan htmetin ve Yalovadan motoseyyah Serdar Abi beni ayrıca mutlu ettiler...

maksad muhabbetdi...maksadımızı hep aşalım böyle...
    dreamkiller, ramizan83 ve htmetin bunu beğendiler.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Reyiz kesenize bereket.. Bir cok arkadasi sahsen tanima firsatimiz oldu da, progressive ugur arkadasim toplu resimlerin en solundaydim kesmeyeydin iyiydi be abi :-) sag taraftaki cali cirpiyi cekmisin bizi dalsiz gordun ondanmi cekmedin :-) olsun saglik olsun.. Herkese tesekkur ederim kendi adima.. En azindan Tokur un fotosunu cekmissin reyiz hatun sorarsa kanitim var derim :-)
    mete_han bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    datlu var dediler geldik... yemedim yedirdim içmedim içirdim derler ya harbi doğru lan ...

Ülen birinizde reyiz sana şu mekdanıldsdan bir king çikın alak demediniz ... aklım mekdanıldsaydı valla neyleyim Samedi ben

valla ben keyif aldım buluşmadan... sizleri bilmem...önce bi ne yapacağımızı bilemedik..oturakmı kalkakmı sonra yavaştan ısındı ortam...

Gecenin Onur Konuğu Samet Agir Reyize ...

bana desteklerini esirgemeyen Ramazan (Tekteker Ramco) kardeşime...

katılımlarıyla geceyi bütünleyen..tümevarıma ulaştıran...kollektif bilinci açık matörcü dostlarıma hürmetlerimi arz ederim...

saatin 01:00 olması münasebetiyle ve zabahınan nöbette olacağımdan müsaadenizi isterim...

ismini sayamadığım kıymetli dostlarımız geldi...ama Boludan htmetin ve Yalovadan motoseyyah Serdar Abi beni ayrıca mutlu ettiler...

maksad muhabbetdi...maksadımızı hep aşalım böyle...
    vaay desenize parti büyükmüş bilsem gelirdim..
    mete_han bunu beğendi.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reyiz kesenize bereket.. Bir cok arkadasi sahsen tanima firsatimiz oldu da, progressive ugur arkadasim toplu resimlerin en solundaydim kesmeyeydin iyiydi be abi :-) sag taraftaki cali cirpiyi cekmisin bizi dalsiz gordun ondanmi cekmedin :-) olsun saglik olsun.. Herkese tesekkur ederim kendi adima.. En azindan Tokur un fotosunu cekmissin reyiz hatun sorarsa kanitim var derim :-)

Abi yalandan bişeyler yapmaya çalıştık...inan organizasyon biraz yavan da olmuş olabilir...bodoslamasına bir buluşma oldu belki...daha nitelikli ve nicelikli birşeylerde yapbailirdim...nöbetden gelmiş olmam elimi kolumu bağladı diyebilirim...yoksa inanmayacaksaınız Ramçonun doblo aracındaki müzik sistemini o bölüme yanaştırıp inceden müzik vermekten tut....mumlu kıvılcımlı pastaya kadar çok şey düşünüldü..pastanın içinden belki dansöz çıkmayacaktı ama elimden gelen daha fazlasıydı...kesinlikle sizler herşeye layıksınız bunu unutmayın...

satoşcum en son kemik tayfanın fethipaşa korusun buluşmasından çıkan abilerimizde teşrif etti üstüne kaymak oldu valla...

Pendik tayfasıda sağolsunlar özellikle Cenk Reyiz beni affetsin pavyon konsomatrisi gibi dolandım ağırlama uğurlama faslı oldu katılamadığım sohbetler için özür dilerim...en son 23:00 gibi 2 motorcu arkadaş daha geldi düşünün yani...
    dreamkiller ve htmetin bunu beğendiler.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Cogu zaman boyle toplantilar, bulusmalar cik daha sicak cok daha samimi olur. Sen daha ne yapacan abi?
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kasıt yok ama bu arada o kadar da atladım bir de benim olduğumu çekelim diye ama o da yalan olmuş

iki kısa video var bir de:

http://www.youtube.com/watch?v=tFDBTs6Y6_U
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma

http://www.youtube.com/watch?v=BjAYbE_PpNc
    mete_han bunu beğendi.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    resimler videolar güzel olmuş uğur eline sağlık...
    mete_han bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Elimizden geleni yapmaya çalıştım. Saat 19 da yola çıkıp 21 de anca vardim. İçecek ler ısındı diye klima açık geldim. Gelen herkes sağolsun.
    mete_han bunu beğendi.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    organizasyonu duzenleyen den sebeb olan herkesten Allah razi olsun
    mete_han bunu beğendi.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Arkadaşlar hepinize teker teker teşekkür ediyorum..Allah razı olsun hepinizden...
    inanın saat 00:30 u geçmişti eve vardığımda ve hemen yattım,SABAHA kadar ortamın içinden ayrılamadım...yani rüyamda devam ettim...

yeni tanıştığım arkadaşlara da fazla muhabbet edememekten dolayı özür diliyorum..Mesela Serkan ile merhaba dan fazlasını yapamadık..çok üzüldüm buna..
    Sedat motor karışımdan dolayı kusura bakma..
    Boludan gelen Metin,yalova dan gelen Serdar abi ayrı renk kattılar ortama..kimseyi ayırmıyorum yanlış anlaşılmasın..hepinizi seviyorum..
    gelen gelemeyen tüm arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum..hepiniz sağolun varolun...

bu arada kolalar mükemmel gitti Ramazan sağolasın...

tatlılar sanırım tatbak gibiydi,yiyemedim zaten..bi tatlılar bi de Sinanın motoru hariç herşey güzeldi.

arkadaşlar pandama takılmadan edemem,o anlar ,kesenize bereket Allah razı olsun...

son dipnot:gelen tüm arkadaşlarla aynı ortamda olmamıza rağmen teker teker uzunca muhabbet edemediğimiz için haklarını helal etsinler diyorum..
    APALA, Arjantinli69, mete_han ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    muhabetler güzeldi tüm gönül dostlarıyla tekrar buluşma dileyiyle saglıcakla kalın güzel bir akşamdı
    mete_han bunu beğendi.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Çok keyifli bir akşamdı eski dostları görmek iyi geldi
    Tatlı ve içecekleri getiren arkadaşlara çok teşekkürler yedik içtik hakkınızı helal edin
    mete_han bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Helal olsun benden yana.
    Alper_tim, mete_han ve htmetin bunu beğendiler.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    ülem yine en güzel foto Alperinki olmuş.hem yakın hemde parıltısı göz kamaştırıyor
    Alper_tim ve mete_han bunu beğendiler.

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Yav bende istanbulda olmak istiyoruuuuuummm banane
    mete_han bunu beğendi.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    samet abi çocuğunun fotografını yeni gördüm. maşallah çok tatlıymış. keşke onuda getirseydin oynardık biraz
    mete_han bunu beğendi.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    geç vakitte mekana geldiğimizden bazı arkadaşlar arazi olmuştu göremedik.
    foto moto çekmek aklımıza gelmedi sohbet etmekten.tatlı zaten yoktu getiren arkadaş malzemeyi kıt getirmiş anlaşılan.
    baktık saat 12'yi devirmiş dedik sabah nöbet var kaçalım en güzeli,ara sıra toplaşıp sohbet etmekte fayda var,Güvenlikçi arkadaş bardağı verdi ama meyve suyu vermedi.
    dostlara teşekkürler sohbet güzeldi.
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)