Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir İçi Toplantı Davetidir.

Motovento
    REKLAM ALANI
    cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Merhaba abiler ablalar,

Aranıza birkaç saat önce katıldım

İzmir grubu olarak ne kadar insanlar birbirini tanıyor ne kadar görüşüyor bilmiyorum ama İzmir içinde 5 Mayıs 2013 Pazar günü İnciraltı yada başka biryerde tanışma ve kaynaşma toplantısı düzenlemeyi talep ediyorum.
    (Önerilere kesinlikle açığız.)(ben inciraltı yazdım hem otopark problemi yok hemde konak merkeze yakın ve nezih bir bölge olduğu için)

Amacım sadece burada sohbet edeceğim arkadaşlarımı tanımak ve sitedeki güzel sıcak ortamı dışarıda da güvenli ve sakin bir biçimde devam ettirmektir.

Sitemizin bu tip uygulamalara ne şekilde yaklaştıklarını bilmiyorum fakat yinede ben bu konu ile şansımı denemek istedim.

Katılmak isteyen olursa not: site sakinleri motor tipine yada gücüne göre bölünmemesi bunun akrobatik bir şova yada herhangi bir actionvari eyleme dönüşmemesi tek talebim olacaktır.buluşma sonrası yada öncesi konvoy yapmak.. vs bir planım tehlikeli olacağını düşündüğüm için kesinlikle yoktur.

Saygılarımı sunarım.İyi Forumlar

İrt:cenktoker@windowslive.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tekteselli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey QM250 crusier
    güzel fikir arkadaşım ama sayfayı daha ziyaret eden olmamış :( gelmeyi isterim bucadan

Motosikleti
    QM250
    bende isterim..

muhittinKaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Ben İsteyemem, Nöbetteyim.
    https://www.youtube.com/@yolsakini

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Arkadaşlar ben biraz aceleci davrandım üzgünüm
    Önümüz yaz ileri tarihli bir güne sözleşelim isterim gene keyifli bir sohbetimiz olacağına eminim bu hafta İzmirde son haftam fakat ara ara geleceğim gelmeden önce bu tip bir organizasyonda gene ilgi alaka ben dahil herkesi mutlu edecektir.Aktif olmanız dileğiyle iyi forumlar

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-il-gruplari/26670-%5Bizmir-mt%5D-motosiklet-grubu.html

tekteselli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey QM250 crusier
    Arkadaslar etkinliğimiz yokmu bu hafta sonu öncelikle katılacak arkadaşlarda ehliyet sorunu olmasın rica ediyorum kimse sıkıntı yasamasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:05 ----------

Adım Murat bana burdan ulaşabilirsiniz 554 319 08 97 semt Buca

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)