Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

7. Geleneksel Motosiklet.NeT Kocaeli Yuvacık Gezisi 19 Mayıs 2013 Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI
    ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Sen sabahtan akşama kadar tesisin masalarını işgal et, keyif yap, MT haricinde gelecek olan misafirleri bağırıp çağırmalarınla rahatsız et. (ki hepimiz motorcuların bir araya geldiğinde nasıl çostuğunu biliyoruzdur heralde) eğlen çoş, nehrin kenarında ayaklarını suya sok. Doğayla iç içe bir yerde yürüyüşünü yap stres at. Haa bide bunların üzerine otur balığını yemeğini ye çayını iç vs vs... Sonra fiyata abartılı de... Fiyat normal... Ne kadar olacaktı 15liramı. İstanbulda saçma bi yerde yemek yemeğe kalksan o kadar ödüyorsun zaten. Yapmayın ya...
    Alper_tim ve piyanist_irf bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 NC700 XA
    1-alper_tim
    2-GorkeM
    3-rahmi34
    4-TEKTEKER_RAMÇO
    5-TanImsIz
    6-cd0345
    7-takendy
    8-babaçi +1
    9-MBHoro
    10-dodobiç
    11-çelikatlı
    12-engin_deniz
    13-Rr6
    14-bboy_iced
    15-ceyhun__22
    16-GKN
    17-KutlayGül
    18-abana1903 +2
    19-aSuBaYaH
    20-ninjet
    21-jawc
    22-7 Tepe Motosiklet Kulübü Üyeleri
    23-erdalım
    24-piyanist_irf
    25-coşkun22
    26-ilkayözdemir
    27-ayrıntı
    28-Nicat+1
    29-VİNCENT
    30-SelimSeker
    31-Arslanfb+5
    32-ademtas
    33-taskinlar
    34-Ahmet37
    35-xanka
    36-hattat_hasan +1
    37-htmetin
    38-merkanar
    39-ibico
    40-Cesim Fatih Sarıgül
    41-Fikri Aktaş
    42-megavolt
    43-Egelim 43
    44-zenon+3
    45-BROICER
    46- Gürsel + 1
    47-Kerem +1
    48- bily+1
    49- zenbora +1
    50- Ergunnn +1
    51- Alfist

Stewkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 Chopper (artık yok)
    Arkadaşlar merhaba yeni motorun bakımlarını tamamlayabilirsem bende katılmak istiyorum saygılar..

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siparişlerin 1.5 saatte gelmesine ne diyorsunuz. Tamam 35 lira da verilir de, karışılığı var mı acaba

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Ben 3-4 kez gittim 1,5 saat sürdügünü hatırlamıyorum. Tabiki normal bi restauranttan uzun sürecektir ve sürüyorda ama hak veriyor ve gerksiz kapris yapılmaması gerektiğini düşünüyorum. adamlar 50 kişiye aynı anda yemek çıkartıyorlar. Zaten onun için siparişleri gider gitmez alıyorlar. Ve yemek saati akşama kalmıyo zaten saatinde yenmiş oluyo. Önemli olanda budur zaten. Bence 25 lira gibi ufak bi paraya çokta güzel keyifli bi yerde keyifli bir gün geçiriliyor. En azından benim gittiğim zamanlar öyle idi... Ki zaten 2 nin 3 ün hesabını yapanda bence böyle bir organizasyona katılmak yerine e-5 e çıkıp motorla tur atsın yada bi piknik alanı bulup piknik yapsın. Sonra ücret çok geliyo diye orada caz yapmasın emek harcanıyo bi keyifli gün yaşatmak için. Organizasyon sahipleri güç durumda kalmasın garip sorular ve sorunlarla uğraşmasın. Baştan yazılmış işte herşey. Nerden gelinecek nerede buluşulacak nereye gdilecek ücret nedir ne değildir... Herkesin paşa gönlü bilir dimi
    Gürsel34 bunu beğendi.
    i.V.i.B.i

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Evet arkadaşlar taksim bibuçukta buluşuyoruz o zaman Hesabın kolcenterı cebinize mesaj olarak geliyor

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı ninjet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen sabahtan akşama kadar tesisin masalarını işgal et, keyif yap, MT haricinde gelecek olan misafirleri bağırıp çağırmalarınla rahatsız et. (ki hepimiz motorcuların bir araya geldiğinde nasıl çostuğunu biliyoruzdur heralde) eğlen çoş, nehrin kenarında ayaklarını suya sok. Doğayla iç içe bir yerde yürüyüşünü yap stres at. Haa bide bunların üzerine otur balığını yemeğini ye çayını iç vs vs... Sonra fiyata abartılı de... Fiyat normal... Ne kadar olacaktı 15liramı. İstanbulda saçma bi yerde yemek yemeğe kalksan o kadar ödüyorsun zaten. Yapmayın ya...
    kardeşim çok doğru demişsin. bende yıllar yılı yuvacıktayım. karaaslana ailemle pikniğe gideceğim zaman eğer ogün grupda varsa orda kesinlikle oturmam.ki geneldede olur. o yüzden daha ilerideki mangal yerlerine gidiyoruz.
    yani grupun gittiği yerin işi azaldığından fiyat gayet makul bence ..
    ninjet bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı ninjet adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motorculardan saldırgan bir hayvan gibi bahsetmemek lazım, ben hiç bir gezide etrafı rahatsız eden birini görmedim? (Saldırgan SİNBOcu hariç)dahası da var, bence bu kadar motorcunun geldiği yer ilgi çeker. hem kaçacak müşteri derken? kim nereye kaçıyor? Pitbullarımızla gelmeyeceğiz,hem biz müşteri değilmiyiz? orayı zaten dolduruyoruz. sabahtan akşama kadar da durmuyoruz. o geç gelen yemeklerimizi bekliyor, sonrasında çayımızı içiyor ve dağılıyoruz. en kısa konaklayan müşteri tipiyiz yani.. Dahası ben kocaelide yaşıyorum ve sık sık gittiğim biryerdir, aynı menüye karpuz kavun muz vs gibi meyve tabağı ve birçok ek ile (2 demlik çay,hurma,tereyağı,bal vs) 4 kişi 100 tl veriyoruz. bence bu kadar saldırgan davranmayın adam soru soruyor siz eziyorsunuz 3 kuruşun hesabını yapacaksan gelme diye. yaklaşamınız çok çirkin. etrafa rahatsızlık verir cinsten. belkide 5-10 tl nin hesabını yapıyor? ekonomik gücü okadar? gelmesin mi yani?
    egelim 43 bunu beğendi.
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorculardan saldırgan bir hayvan gibi bahsetmemek lazım, ben hiç bir gezide etrafı rahatsız eden birini görmedim? (Saldırgan SİNBOcu hariç)dahası da var, bence bu kadar motorcunun geldiği yer ilgi çeker. hem kaçacak müşteri derken? kim nereye kaçıyor? Pitbullarımızla gelmeyeceğiz,hem biz müşteri değilmiyiz? orayı zaten dolduruyoruz. sabahtan akşama kadar da durmuyoruz. o geç gelen yemeklerimizi bekliyor, sonrasında çayımızı içiyor ve dağılıyoruz. en kısa konaklayan müşteri tipiyiz yani.. Dahası ben kocaelide yaşıyorum ve sık sık gittiğim biryerdir, aynı menüye karpuz kavun muz vs gibi meyve tabağı ve birçok ek ile (2 demlik çay,hurma,tereyağı,bal vs) 4 kişi 100 tl veriyoruz. bence bu kadar saldırgan davranmayın adam soru soruyor siz eziyorsunuz 3 kuruşun hesabını yapacaksan gelme diye. yaklaşamınız çok çirkin. etrafa rahatsızlık verir cinsten. belkide 5-10 tl nin hesabını yapıyor? ekonomik gücü okadar? gelmesin mi yani?
    hahaha her zamanki gibi böyle bir saldırgan cevap bekliyordum zaten :X) hiç şasırmadım. Sevgili Serkan sen benim yazdıklarımı bi doğru oku arkadaşım ondan sonra saldırıya geçersin ;) Bende bir motorcuyken motorculardan saldırgan bir hayvan gibi niye bahsedeyim. Dedimki "ki hepimiz motorcuların bir araya geldiğinde nasıl çostuğunu biliyoruzdur heralde" çoştuğumuzu ve o kadar kalabalık olunca fazlaca ses çıkardığımızı belirttim... Terbiyesizlik yapıp sanki küfür etmişim gibi lanse etme durumu oki... başta uslubunu korumaya davet ediyorum seni ondan sonra benim uslubumu eleştriebilirsin ;)

"Kaçacak müşteri" kelimesini nerede kullandığımı ben göremedim sen gösterirmisin??? Bunun üzerinede baya bişey yazmıssın çünkü...

Kimseyide ezmedim. Ben bu ve bunun gibi gezilerin bi çogunda bulundum. Baştan herşey yazıldığı halde oraya gelindiğinde o çok bu çok bende bu kadar var ben şu kadar vereceğim gibi saçmalıklar yaşanıyor ve organizasyonu yapan insanlar zorda kalıyor diye "3 liranın hesabını yapacak olanı zorla götürmüyorlar paşa gönülleri bilir herkesin" baabında konuştum... Ajitasyona gerek yok. Kimseyi ezdiğim yok estafurullah ben kimim ki kimi ezeceğim... Bu motosiklet.net tarafında nhazırlanmış kuralları ücreti yeri vs. KARARLAŞTIRILMIŞ VE BELİRLENMİŞ bir organizasyon. Uyan gelir uymayan gelmez. Bu topigde gelenler ve gelmeyenlerin belirleneceği listesi topigi... Daha gerçekleştirilmemiş bir gezinin eleştiri topiği değil. Yapanlara ayarlayanlarada biraz saygı duyun. Adamalar zaten daha az bir ücrete ayarlasalardı onu yazarardı. Dimi.. Bilmem anlatabildimmi???
    i.V.i.B.i

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Şimdi hödö hödö yapıyoruz, ayağımızı suya koyuyoruz ( ki hic yapmadım) bu yüzdenmi tarifemiz önceki senelere oranla 10 lira artmış. Zaten niye sürekli oraya gidiliyor onuda anlamış değilim, senede bir kez gezi organize ediliyor oda burası. Toplam üyesi 50 yi geçmeyen forum grupları fıldır fıldır gezerken..

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi hödö hödö yapıyoruz, ayağımızı suya koyuyoruz ( ki hic yapmadım) bu yüzdenmi tarifemiz önceki senelere oranla 10 lira artmış. Zaten niye sürekli oraya gidiliyor onuda anlamış değilim, senede bir kez gezi organize ediliyor oda burası. Toplam üyesi 50 yi geçmeyen forum grupları fıldır fıldır gezerken..
    hocam. yuvacık dağında onlardan daha paragöz işletmeci yokturda ondan. hiçbir işletmeci grup istemez. çünkü gelen ailelerin hepsi geri dönecek ve başka mangal yerlerine gidecekler. ve muhtemelen birdahada gelmeyecekler.
    karaaslan mekanı ikiye, üçe bölüp devamlı grup alıyor. zaten çoluk çocuk çalışanlarıda. pek öyle işletme mantığında sayılmazlar.
    şahsen ben asla gitmem. ailenle gidiyosun. yan tarafta grup kendinden geçiyor.
    diğer mangal yerlerinin hiçbiri grup almıyor onlara gidiyoruz.
    sanırım bu yüzden karaaslana gidiyor grup.
    ben yuvacıkta oturuyorum zaten. her yaz 20 kere gidiyorumdur barajın oraya.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    geziye katılacak arkadaşlar lütfen her ihtimale karşı yanınızda lastik şişirme tüpü bulundurunuz

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Avrupa yakası leventte toplaniyoduk ne güzel. Bu sene neden iptal edildi acaba

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adı üzerinde "geleneksel" deniliyor...
    ninjet ve haydaraslan3 bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la bende peşindeydim, emanet motür cortlamıştı, beklemem dedin gaçtın ya, göfteciden çıktığında biz girmişik,

aha işte bugün o gün....

irfan ağa ile gezdiydik, o biçim...

oğuz benim tek kırmayı getir şu mete yarmasını acilen furmam lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:08 ----------

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi n'olcak ben söyleyeyim, gruplaşarak gidelim konvoy uzun olmasın tehlike azalsın diye birkaç ekibe bölüneceksiniz.
    öncü grup gazcı büyük cc ler olacak, hepsi birbirini gaza getirip yardıracaklar.
    orta grupta ise, orta sikletler ve gazcı olmayan büyük cc ler olacak,
    en sonda da küçük cc ler olacak, gazcıların ve ortasikletin arkasından buruk bir şekilde gelecekler,

gidilecek yer ve güzergah belli, katılımcılarda grup sürüş kuralları da belli ama bu hep böyle olmuştur.
    katılan 100 kişinin içinde üçerli beşerli minik gruplar halinde gidilir gelinir,

sevmedim, sevemedim,sevemeyeceğim.

iyide hem tüy siklet hemde gazcı hemide 100 cc olanlar ne olacak ?
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

haydaraslan3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R 2013
    bende ordayım abim gelirse artçımla beraber vede başımla :D

Motosikleti
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan çekmil gibi durmuşsun kardeşim ))))))))))))
    vurcam abi bu adamı

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

haydi beyler 50 kişicikmi olduk daha yavvv ?????

arat1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 V-Strom
    1-alper_tim
    2-GorkeM
    3-rahmi34
    4-TEKTEKER_RAMÇO
    5-TanImsIz
    6-cd0345
    7-takendy
    8-babaçi +1
    9-MBHoro
    10-dodobiç
    11-çelikatlı
    12-engin_deniz
    13-Rr6
    14-bboy_iced
    15-ceyhun__22
    16-GKN
    17-KutlayGül
    18-abana1903 +2
    19-aSuBaYaH
    20-ninjet
    21-jawc
    23-erdalım
    24-piyanist_irf
    25-coşkun22
    26-ilkayözdemir
    27-ayrıntı
    28-uniqe
    29-Nicat+1
    30-SelimSeker
    31-VİNCENT
    32-Arslanfb+5
    33-Tamer Kılıç

biri bana bir fırsatta bu forumların nasıl çalıştığını anlatabilirse adam gibi cvp yazabilirim...

Görüşme tanışmak üzere..
    selamlar
    Tamer Kılıç

Motosikleti
    Alıntı arat1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-alper_tim
    2-GorkeM
    3-rahmi34
    4-TEKTEKER_RAMÇO
    5-TanImsIz
    6-cd0345
    7-takendy
    8-babaçi +1
    9-MBHoro
    10-dodobiç
    11-çelikatlı
    12-engin_deniz
    13-Rr6
    14-bboy_iced
    15-ceyhun__22
    16-GKN
    17-KutlayGül
    18-abana1903 +2
    19-aSuBaYaH
    20-ninjet
    21-jawc
    23-erdalım
    24-piyanist_irf
    25-coşkun22
    26-ilkayözdemir
    27-ayrıntı
    28-uniqe
    29-Nicat+1
    30-SelimSeker
    31-VİNCENT
    32-Arslanfb+5
    33-Tamer Kılıç

biri bana bir fırsatta bu forumların nasıl çalıştığını anlatabilirse adam gibi cvp yazabilirim...

Görüşme tanışmak üzere..
    selamlar
    Tamer Kılıç
    tamer hocam 33 kişiye düşürmüşsün arkadaşları forumu kulanmayı yavaş yavaş öğrenirsiniz helede bir aktiviteye katıldığınızda şıp diye öğreniyorsunuz
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

arat1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 V-Strom
    valla ben de kurcalarken gördüm şimdi... ayıp... kendimden utandım allahtan aşağıya acemiyim burada çömezim demişim...
    özrümüz var yani.. neyse birileri pazar günü anlatır ben de dinlerim inşallah....

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)