Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

[istanbul]26 MART PAZAR DOLMABAHCE FUAR BULUŞMASI HERKESE FUAR DAVETIYESI

Motovento
    REKLAM ALANI

beni de alir misin listeye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Raptor_SS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok
    Biraz değil baya geç oldu sanırım ben de geliyorum arkadaşlar
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"]RR250cc [/SIZE][/FONT]

kabil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Saat kaç olmuş yahu, bende biraz sonra geliyorum
    Four wheels good , two wheels better...

wind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyice gaza getirdiniz yav ben de geliim bari buyuk ihtimal +1 de olacak gorusmek uzere..
    One Life Live It !!

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Kaç gündür dioruz dimi hava süper olcek die.. Hade bakalım dooru buluşma noktasınaa.. Poğaçalar sıcaaaaakkk..

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Kahretsin yeni uyandım. Erman da uyuya kalmış.
    Sadobey

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Lanet olsun bende uyanamadımmm.
    Saatin pm/am ayarı karışmış.

onur_NX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 150 - CBF 500 - Fazer 600 - R25 - TNT 250
    bende gelicemmmmmm yaaa...
    ama seneyeee... su askerilk bi bitmedi gittii... dönüşüm muhtesem olucak beni bekleyinnn...
    No FeaR NeveR

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Evet fuar dönüşü oldugundan biraz geç yorumluyoruz.. Nefis bir İstanbul sabahında harika güneş ama biraz soğuk havada şehrimizin en güsel noktalarından biri olan Dolmabahçede yaklaşık 25-30 kişi civarında toplandık.. Bir çok kişi ayakta da olsa poğaçalarını yedii..
    Arkasından Skullhunter ile davetiyeleri dağıtıık ve toplu olarak fuar alanına devam ettik. Saat 11.30 sıralarında grup olarak fuara ilk gelen motorlar oldugumuzdan gayet güzel vip park yerlerimize kurulduktan sonra 12.00 de fuar kapılarının açılmasıyle içeri hücum edildi..
    Tabiki öncelikle standa gelinerek hem çekiliş için kayıt yaptırıldı hemde olmayan arkadaşlar yaka kartlarını alarak fuar içinde göğüslerini gere gere Motosiklet.net üyesi olarak dolaşmaya başladılar..
    Kısacası yine birlik beraberlik içinde düşman çatlatırcasına bir fuarın daha sonuna geldik..
    Her ne kadar fuara katılımcı firmaların ağırlıklı olarak neredeyse tamamının Çin li olması nedeniyle beğeniden uzak gibi görünsede, birlikte olmanın keyfini yaşadık tüm motorsever dostlarla..

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    YAw aynı tusa 2 kere bastık napalım yaşlılık...

Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Geçte olsa gittik. Fuara standımızı da ziyaret ettik. Fuardan bavul gibi kocaman bir deri bagaj aldım. O kadar büyük geldi ki stop lambamı bile kapattı. 36 milyon. B,rde ön çatala deri sosis çanta aldım. Toplam 55 YTL verdim. Küçük bir kusur harici çok iyi çanta. İçine kask bile sığıyor. ARMODE marka fakat bir perçin kırıkmış farketmedim alırken. Yani 102 YTL ye sağ sol arka 3 parça kalın deriden takım Deri çanta alınabiliyordu.

Gidip Pendik Servis te Sisi barı uzatıp çantayı iyi bir sabitleteceğim.

Skygo nun görmek istediğim motorunu gördüm fiyatı 4100 YTL idi. Resimde gördüğüm kadar değildi.

Sabah kahvaltı için annesine kek yaptırıp bizim gibi uykuda kalan Engin kekleri getirdiğin halde yemeyi unuttuk şimdi geldi aklıma. Unuttuk kekleri ya.

Ben(Sadobey), Erman (Slwer), Engin (scotty) fuarı gezip sonra Karşıya geçtik Engin'i Bostancı'ya bırakıp Maltepe'de takıldıktan sonra evlere doğru yol aldık.
    Sadobey

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    teşekkurler sadobey
    budur..şahsen ben fuar ziyaretçilerinin bunları yazmasını arıyorum

Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı
    teşekkurler sadobey
    budur..şahsen ben fuar ziyaretçilerinin bunları yazmasını arıyorum
    ben teşekkür ederim çıkarken yiğenimin digital fotograf makinesini aldım aceleyle onunda hafızası dolu çıktı sadece birkaç foto çekebildik onlarıda camera driverı bende olmadığı için yükleyemiyorum şimdi.

Fuar girişinde bir amcanın Radyolu, TV'li, Heryanı ışıklarla ve ayna gibi metalik şeritlerle kaplı scooterının fotolarını çektik herkesin görmesini çok istiyorum. Amca helal olsun ellerinden öperim diyorum. Fotoları mutlaka koyacağım.
    Sadobey

Slwer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE300 & Honda CRF250
    Sabah uykunun gazabına ugradık gec kaldık ama yınede guzel bı gundu cok eglendık yakamızada motosıklet.net ın kartları ıle gezmek cok ayrıcalıklıydı ve jawa 650 style bugun bu motora asık oldum ben cok guzel yapmıslar ayrıca
    scooter lı amcanın o fotolarını koysun omer abı sıteye emınım herkes oha dıcek
    m € c l ü q

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    çekiliş noldu
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    1000RR06
    Öncelikle ERHAN=skull abime çok teşekkür beni aldığı için
    arkadaşlar süper bir org. oldu fuar çinlilerle dolu olmasına rağmen ducati suzuki ve ramzey in race makinası süperdi tabi şu 2700cc lik 400hp lik drag makinasınıda untmamak lazım bide eskileri yad edip jawa larada baktık güzeldi yani tabi motoshow gibi olmayacak ama olsun genede güzeldi.

Tabi fuar sonrasıda güzeldi ayrıca kırmızı,kırmızının ablası a2 ehliyet,araltı sonradan katılan niceman ve leyl ile güzel muhabbetlerimiz oldu burdan dün için tek tek teşekkür ederim süper bir gün oldu.
    bu arada arkadaşlar fotoları beklioruz
    Acımadıki, acımadıki

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    yarım saat kadar geç gelmiş olsak da (ben 11:00 biliyodum nedense ) buluşmaya katılımı görünce ağzım kulaklarıma vardı desem yeridir. hele bir önceki gece motorumun başına gelenlerden sonra biraz olsun sinirimi hafifletti diyebilirim.
    Fuar pek eğlenceli sayılmazdı aslında ama aslolan katılmaktı , bu arada dışardaki fuardan da bahsetmek lazım tabi, park yerinde içerdekinden çok daha fazla motor olması güzeldi.

Skull, harbiden motoru ne kadar zor çıkardım oradan anlatamam. Biri de tam kaldırımdan indirirken geldi, bugün indirebilcen mi dedi. İyice sinirlerim tepeme çıktı
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Motosikleti
    1000RR06
    crato abi bende görünce senin makinayı kendiminkine yapılmış kadar üzüldüm arkadaşım gerçekten duyarsız insanlar var o diil bide aynı apt. oturuyosun yazık geçmiş olsun tekrar
    Acımadıki, acımadıki

kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)
    hiçmi resim çekmediniz yahu..onca motor bir araya gelmişsiniz insan bi resim çekerde toipiği tamamlar.. ))
    ŞŞŞŞŞŞŞ...sadece sessiz ol.....

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler