Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
27. sayfa BirinciBirinci ... 17252627282937 ... SonuncuSonuncu

29 nisan pazar karamürsel,de buluşalım ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi pazarı iple çekiyorum sanırım..son yılların en büyük etkinliği olacak bu arada irfana gene sana yük oluyorum idare et artık...aylav yu
    kanka kendini topçulara saat 11 de atta ne yaparsan yap gerisine karışma senin için özel planlarım var

bu gün bizim moderatörlerden alperle görüştüm sevgili alperim ciğerim varsa mt logolu bir pankart istedim fakat sevgili erhan (admin) kardeşimde araştırmış arşivi sağı solu aracıma takacağım bir pankart yokmuş .... varmış lakin benim arabaya takacağım boyutların çook üstünde büyükmüş

o gün benim ve dostlarımın özel ve güzel bir günü olacağı için düşündüm taşındım gidip dijital baskıcı reklamcılarda bir MT nin logosunu gururla taşıyacağım 180 cm ye 80 cm lik bir pankart yaptırayım dedim ,
    buraya kadar anladık anladıkta zurna burada zırtlıyor zaten maddi sıkıntılarımla boğuşurken şaka bir tarafa masrafı bana ağır geldi ,

kömürlüğe indim dışarıda odunların ıslanmaması için üzerlerine örttüğüm brandadan istediğim ölçülerde kestim vee sonrasını resimlerle anlatayım .

sevgili alperciğime ve adminime teşekkür ediyorum ama benim adım irfan ve irfanın kitabında bir şey olacaksa olacaktır , kaçarı olmaz benim aracım MT ye ve gönül dostlarına eskortluk edecekse layıkı ve olması gerektiği gibi olmalıdır , yine pratik, zihni sinir düşünceyle el emeği değerine paha biçilemez piyanist_irf göz nuru MT LOGOSU

OTOMATİK DİJİTAL BASKI MAKİNASI HİZMETİNİZDE !

Gömleğimdeki MT logosunun brandaya geçiş halleri

daha detaylı resimler var emme bu kadar yeterli sanırım 4 saatte irfan dijital makinasının yaptığı iştir ufak tefek kusurlar görülebilir ve tamamen eldeki imanlardan yapılmış bir şeydir her şey mt için

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hastanede çalısıyorum..
    geziye gelirken bi kaç tıbbi malzeme almayı düsünüyorum.
    allah korusun insallah olmaz istemedigimiz bişi olursa müdahele için
    spanç ..tentürdiyot..turnike.serum tarzı seyler..
    helalim var ümitçim tebrik ederim
    Raphae1, esirci ve eray_uluyazı bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    taam.. sabah saat 06 daordayım kanka...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ulen sen alemin kralısın dijital baskı halt etmiş bu baskı nın yanında
    piyanist_irf ve eray_uluyazı bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Vayy ninja tortil 4 lüsünün Leonardosu eL becerisi olan mühendislik yeteneği ve teknik zekası olan oydu herhalde sen ne işer çeviriyon gene beee,valla olum bak bi gün Mossad-Cıa yada Kgb kaçıracak seni haberin ola bak
    Ne güzel bişi yapmışsın oyle valla küçük olanlardan varmı bende talibim onlardan varsa...

Bak senin ve tünal abi için resim atıyorum benim mahallenin havzası boyle
    [IMG][/IMG]
    esirci ve cbr1100 xx bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooohhhhh ortam iyice şenleniyo maşallah maşallaaahhhhh
    irfan abi küfteciyle pazarlık yapalım da uygun fiyatlı bi hesap çıkarsın bize baksana neredeyse 100 kişi olucaz
    bi de adamlara önceden haber etsek iyi olur sanki etleri tedarikli olurlar
    gerçi sen düşünmüşündür yaaa
    sıkıntı yok eraycım sürekli irtibat halindeyim mekanla.... zaten bende söyledim bak dedim bu insanları memnun bırakırsan uzun atlama çekmezsen senin çıkarına olur beni mahçup etme dedim

abi sıkıntı yok dedi zaten ortalamada 10 ila 15 lira arası bir maliyet çıkar kişi başı yediğimiz köfteleri sen biliyon bilader yiğidi öldürcen ama hakkını vereceksin 4 kişi masaya oturulduğunda gelen hesabı kendin görmedinmi 7 kişi köfte yedik 65 lira hesap geldi ,herkezde köfteye doymadımı ? neyse para muhabbetlerini sevmiyorum ama kimsenin o konularda üzülmesini istemem

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayy ninja tortil 4 lüsünün Leonardosu eL becerisi olan mühendislik yeteneği ve teknik zekası olan oydu herhalde sen ne işer çeviriyon gene beee,valla olum bak bi gün Mossad-Cıa yada Kgb kaçıracak seni haberin ola bak
    Ne güzel bişi yapmışsın oyle valla küçük olanlardan varmı bende talibim onlardan varsa...

Bak senin ve tünal abi için resim atıyorum benim mahallenin havzası boyle
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...cp.jpg</a></a>

len ahmet adamı seni nerenden furam söyle

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen sen alemin kralısın dijital baskı halt etmiş bu baskı nın yanında
    herşeyi mt den beklememek lazım fatihim , yalnız bu logoyu kimseye vermem duvarıma asacağım geziden sonra
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    iyi ya birkaç gün sonra bu resimdeki yere balık yeme ye gideriz artık
    piyanist_irf ve esirci bunu beğendiler.

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    ellerine sağlık mucit irfan valla dijitalciye yaptırsan senden en az 50-60 lira ister bu pankartla orda hatıra fotorafı çektirmeyi unutmayalım toplu resim
    piyanist_irf ve eray_uluyazı bunu beğendiler.

Motosikleti
    taam.. sabah saat 06 daordayım kanka...
    sabah 6 mı eğer maytap geçmiyorsan fırına gel ben fırında olacağım sana sıcak somun ekmeği ısmarlarım arasınada sana yağı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

iyi ya birkaç gün sonra bu resimdeki yere balık yeme ye gideriz artık
    kaçarı varmı acaba ahmet iş aldı başına haberi yok

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah 6 mı eğer maytap geçmiyorsan fırına gel ben fırında olacağım sana sıcak somun ekmeği ısmarlarım arasınada sana yağı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

kaçarı varmı acaba ahmet iş aldı başına haberi yok
    bana uyar erkenden damlarım yanına yardımım dokanır belki tabi istersen...ayak bağı olmayımda..

Motosikleti
    XL 700 Transalp
    Ellerine ve emegine saglik pazar gunü görüşmek uzere

Motosikleti
    Alıntı halepli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellerine sağlık mucit irfan valla dijitalciye yaptırsan senden en az 50-60 lira ister bu pankartla orda hatıra fotorafı çektirmeyi unutmayalım toplu resim
    resim ve video olayı tamamdır şekerim belki TRT kalitesinde olmayacak ama ona yakın bir şeyler olacağından kuşkun olmasın sen yeterki pozunu ver usta gerisine karışma

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

Alıntı baysalorhun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerine ve emegine saglik pazar gunü görüşmek uzere
    Orhuncum sesiniz soluğunuz çıkmaz mübarekler , hanım sorup durur sizi geliyorlarmı diye yengeme selam ederim hürmetler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

bana uyar erkenden damlarım yanına yardımım dokanır belki tabi istersen...ayak bağı olmayımda..
    yok len ne ayak bağı olması beni çalışma ortamımda gözlemleyen ilk mt üyesi olacaksın şekerim sana fırıncılığı göstereyim kanka belkim doğalgaz işini bırakırsan hani

nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    İrfan nım canım şimdiden çalışmalara başlamışsın ülen elinede herşey yakışıyor
    piyanist_irf bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı nadrov adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan nım canım şimdiden çalışmalara başlamışsın ülen elinede herşey yakışıyor
    abi ne yapayım ? bir kaç eksik gedik daha var güvenlikten yana yarın onlarda tamam , elerinden öperim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfannnnn ben gelmiyorum baksana adam bi oturuşta bir danayı yerin diyoo köfte yetmezse bize saldıra bilir

bakırköyden bir arkadaş vardı paralı yol güzergahını soran http://img337.imageshack.us/img337/1276/1kpr.pngBu birinci köprüden http://img851.imageshack.us/img851/6281/2kprden.pngBuda ikinci köprüden

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

aslında en kestirmesi sahilden gelip arabalıyla geçmek ama bide daha büyük görmeniz için linkleri atıyorum http://img337.imageshack.us/img337/1276/1kpr.png
    http://img851.imageshack.us/img851/6281/2kprden.png

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:19 ----------

sizde saate göre otoyol gişelerin girişine gelin orası çok geniş orada buluşacak olanlarla beraber gelirsiniz
    şenol abi bir oturuşta bir danayı yerim diyo emme baksana danasınıda yanında getiriyor , yerlere yattım gülmekten buna gülünür arkadaş

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

güncellerin en güncelinin en günceli 26 NİSAN PERŞEMBE

1-piyanist_irf+1
    2-f54 +1
    3-cbr100xx
    4-onurY
    5-siyahatmaca
    6-furkanmg
    7-motoseyyah
    8-atilla_hakan
    9-vmax
    10-acayüp
    11-cenk şenver
    12-jackal_64
    13-alikmlarc
    14-özcan1980
    15-Seckin_
    16-koray-ekürüm
    17-u.ak
    18-speedy 2
    19-bpk
    20-victorist
    21-Djan
    22-baysalorhun+1
    23-ERROR88+1
    24-Ahmet N. 0 km cubuf 150 ile inşallah
    25-mzci
    26-nadrov
    27-ethemm76
    28-poseidon
    29-piyanist_yıgıt
    30-eray_uluyazı
    31-ümit_150_zc
    32-aparat
    33-ghostcorc
    34-esirci
    35-sedici
    36-murat_112
    37-engin_deniz+1
    38-piyanist ercan (cbf 150)
    39-erhan karaman (kardeşim)(cbf 150)
    40-serhat (dr 600)
    41-Raphae1 +1
    42-binbaki
    43-Aragorn78 +1
    44-Murat_112 'nin ekürüsü
    45- absolit
    46- lycantrophic
    47- endurucu52+1
    48-halit_bayrak+1
    49-halepli
    50-haydarBıçak
    51-mezit (piyanist_irf, benimle gelecek )
    52- crossçu 41
    53-tr100a
    54-by-alp+1
    55-
    56-
    57-

selam arkadaşlar pazar gününün yaklaşmasıyla birlikte bilgilendirme yapılmasında fayda var liste şu an itibari ile en güncel durumdadır. önce güvenlil diyoruz

kocaeli-sakarya ve civarından gelecek arkadaşlar sabah saat en geç 10:45 te , karamürsel, balık adasından hareket edeceğiz , ben aracımla geleceğim , saat tahminen 12 gibi istanbul gurubu topçulara geçiş yapacaklar, ve istanbul gurubuyla birleşip oradan kızderbent köyüne hareket edeceğiz , arada 10 yada 20 dakikalık geçikmeler yaşanabilir bu yol güzergahını mümkün olduğunca kısa ve düzgün güzergahı kullanmaya çalıştım , büyük cc racın makinaların sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum, lakin hız yapamazsınız zaten gurupta hızlı gitmenin anlamı olmaz

yol durumu çoğunlukla asfalt olup sıkıntı yaratacak cinsten değildir
    yine altınova ayazma, valideköprü, güzergahını kullanarak kız derbente geçeceğiz , tahmini varış saatı maxımum ,topçulardan kızderbente gurup olduğu için 40 dk dır.

ve altınovadan giriş yaptığımız andan itibaren fermuar düzeninmde gidilecek ve mümkün olduğu kadar sollamaya yada birbirinizi geçmeye çalışmazsanız sıkıntı olmayacaktır ,

öte yandan istanbul gurubuyla toıpçularda birleştiğimiz zaman komple gurup 12 şerli kümelere ayrılacak ve her kümenin yanında coğrafyayı bilen, yolu tanıyan, yolda önlerine başka bir araç çıkmasıyla geride kalan , vs, guruptan kopan küme yada arkadaşlara sıkıntı olmaması açısından sevgili piyyanist yiğit, piyanist ercan, kardeşim erhan bu kümelerin yanında bulunacaktır ,

güvenli sürüş ve sağlığımız açısından bunlar bana mantıklı gelen şeyler lakin 50 motosiklet karadüzen zaman zaman virajlanan yolda sıkıntı yaşama olasılığı daha yüksek .

MT ETKİNLİK

29 nisan 2012 pazar- 1-İstanbul avrupa yakası buluşma .
    saat:08:30 levent bp
    hareket :09.00 2.köprü yolundan gidilecektir.

2-Anadolu yakası ile buluşma :
    anadolu yakası tem gişe den sonra saat:09:30 da olacaktır.
    hareket:09:45 ( teker döner )
    istikamet eskihisar feribot iskelesi
    buluşma saat:11.00
    hareket 11:15
    3-Karamürsel grubuyla topçular iskelesinde buluşulacaktır.
    ve orda grubun liderliği irfan da olacaktır.

Not:İstanbul mt olarak tek grup halinde gerekirse 2 grup halinde yola devam edilecektir.Hız yapmak ve sürüş kurallarına aykırı davrananlar uyarılacaktır.
    İstanbul yakasında buluşamayanlar direk eskihisara gelebilirler

GURUP HALİNDE GEZİ VE SÜRÜŞ KURALLARI

Grup sürüşlerin arttığı şu günlerde arşivden bir hatırlatma,

Herkes grupla birlikte bir yerlere gitmekten hoşlanır. Eğer grubunuzun motosikleti arkadaşlarınızdan oluşuyorsa bu motosiklet grubu içinde motorunuzu kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı kurallar var. Bu kurallara uyarak hem kendi güvenliğinizi hemde gruptaki diğerlerinin güvenliğini sağlamış olursunuz. Tabii yalnızca siz değil, gruptaki herkes bu kurallara uyarsa güvenli yolculuk edebilirsiniz.

Kimlerle Motosiklet Kullanıyorsunuz?
    Birlikte motosiklet kullandığınız insanları yeterince tanımanız size yararlı olacaktır. Çünki herkesin kendine göre bir stili vardır. Gruptakileri yeteri kadar iyi tanıyorsanız hangi şartlarda nasıl tepki vereceklerini de tahmin edebilir ve siz de kendinizi güvenceye almış olursunuz. Aynı zamanda tehlikeli haraketler yaparak becerilerini sergilemek isteyenleri'de uyarmalısınız. Çünkü bu tip gösteriler bir grupla yolculuk yaparken tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Üstelik bunun faturasını da yalnızca gösteri yapan değil gruptakilerden birkaç kişi de ödeyebilir. Tehlikesiz güvenli ve keyifli bir grup yolculuğu yapmak istiyorsanız motosikletinizi kurallara uyarak kullanmalısınız, unutmayın ki bir tehlike durumunda yalnızca siz değil, başkalarıda zarar görebilir.

Ani Hareketler Yapmayın
    Çevrenizdeki diğer motosikletli arkadaşlarınızı düşünün. Manevralarınızın sonuçlarından diğerleride etkileneceklerdir. 100% Emin olmadıkca ani fren yapmayın, unutmayın ki arkanızda başka motorlarda var ve böyle ani bir frenlemenin sonucu bir faciaya dönüşebilir. Yalnızca tehlikeli bir durumdan nasıl kurtulabilirim diye düşünerek yapacağınız bir fren size yardımcı olmayacaktır, aksine arkanızdaki size hızla çarpabilir ve siz kendinizi korumak isterken daha büyük bir faciaya yol açmış olursunuz.

Gidiş Düzeni
    Bir grupla yola çıkmadan önce mutlaka bir gidiş düzeni yapmalısınız. Kimin önde kimin arkada gideceği yani herkesin gidiş pozisyonu ayarlı olmalıdır. Yola çıkıldığındada bu gidiş düzenine eğer herhangi bir aksilik olmassa mutlaka uyulmalıdır. Gruptaki hiç kimse ani hızlanmalar bir diğerini geçmeye çalışmamalıdır.Eğer arkanızdakinin yüzünü aynanızdan görebiliyorsanız, gerçekten arkanızdaki kişi ile uyumlu bir şekilde gidiyorsunuz demektir.
    Yeterli Boşluk Bırakın
    Eğer grubun önünde gidiyorsanız arkanızda birinin daha olduğunu unutmayın. Arkanızdakilere aranızda bırakmanız gereken mesafeyi ayarlayın. Hız yaparak gruptan kopmayın. Durduğunuz zaman arkanızdakilerin'de size çarpmadan rahatlıkla durabileceği mesafeyi korumaya çalışın. Eğer önde giden siz değilseniz, öndeki kişi ile aranızdaki güvenlik mesafesini korumaya gayret edin.

Karar Verin
    Grup içinde motor kullanan insanlar için en büyük tehlike öndeki binicinin çeşitli durumlardaki tavırlarını iyi anlayamamalarıdır. Bu tehlike durumunda önde giden arkadaşınızın reaksiyonunu hiçe sayıp bağımsız olarak hareket etmeye kalkışırsanız tehlikenin boyutları'da çok daha büyüyecektir. Bu tip durumlarla karşılaştığınızda ne zaman hızlanacağınıza yada yavaşlayacağınıza iyi karar verin.

Aynı Hızda Gidin
    Grup içinde herkesin hızı yaklaşık olarak birbirleri ile aynı olmalıdır. Bu hız sürüş konforunuzu bozmayacak şekilde ayarlanmalıdır. Aşırı hızlı gitmenin yada çok yavaş gitmenin bir anlamı yoktur. Herkes birbiri ile uyum içinde olmalıdır. Düz yolda giderken bu uyumu sağlamak zor değildir. Asıl problem virajları alırken çıkabilir. Çünkü herkes virajı aynı hızla alamayabilir, yada herkesin viraj alma tekniği aynı olmayabilir. Virajı aldıktan sonra aradaki mesafelerde açılma olmuşsa bir an önce eski haline getirilmelidir. Kimse grupdan kopmadan sürüş devam etmemelidir.
    Rotanıza Karar Verin
    Yola çıkmadan önce mutlaka gideceğiniz yere ve buraya ulaşmak için izleyeceğiniz rota hakkında konuşun ve ortak karar alın. Böylece her kavşakta durup ne tarafa gideceğinizi tartışmak zorunda kalmazsınız, ve mutlaka duracağınız yeri belirleyin. Çünkü gruptaki motorlardan birinde yada birkaçında sorun çıkabilir. Böyle bir durumda buluşma noktasında tekrar bir araya gelmiş olursunuz.

Yarışmayın
    Bir grup halinde giderken asla birbirinizle yarışmaya kalkmayın. Özellikle şehir içi yollarda buna asla teşebbüs etmeyin. Unutmayın ki yolda sizden başka taşıtlarda var. Yarışmak tehlikeli sonuçları da beraberinde getirir. Ani hızlanmalardan ani frenler, özellikle grupla giderken tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Unutmayın ki kimin ne kadar hız yapacağını ne zaman fren yapacağını tahmin edemezsiniz. Yarış durumunda bütün bunlar bir dezavantaj haline gelir ve durup dururken sırf heyecan uğruna canınızdan olabilirsiniz...
    kaynak: www.motosiklet.net

|

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    hooopp piyanistim cubufum okadar meşgülsünkü bak bunu görmüyon demi ayıp değilmi ganga
    http://www.motosiklet.net/forum/tazi...ml#post2661277

Pasaa ® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250 / Yamaha Aerox 100 cc 2T
    Güzel bir etkinlik olacağı şimdiden belli,.emeği olan herkese tşkler,bir aksilik olmassa 1+1 görüşmek üzere.
    piyanist_irf bunu beğendi.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hooopp piyanistim cubufum okadar meşgülsünkü bak bunu görmüyon demi ayıp değilmi ganga
    http://www.motosiklet.net/forum/tazi...ml#post2661277
    aga berceste gezisinde irfan abi ye arkadan tosladım adamın motor öyle mavi dumnan atıyordu ki mübarek köfte arabası
    sen sen ol bence en arkadan gel yoksa sana da toslayan bi insan olur benden demesi malum sende de cbf 150 var

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    aga berceste gezisinde irfan abi ye arkadan tosladım adamın motor öyle mavi dumnan atıyordu ki mübarek köfte arabası
    sen sen ol bence en arkadan gel yoksa sana da toslayan bi insan olur benden demesi malum sende de cbf 150 var
    İrfana gel bi daha tosla istersen daşş gibi traktör römorku ister gör ister görme,el ense yapar yatarsın içine ferah ferahh
    Benim cbf den duman çıkarırmı bilmemde o gün arkamdan sen geleceksen kesin o gece kuru fasulyeyi bol yemem lazım

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Pasaa ® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir etkinlik olacağı şimdiden belli,.emeği olan herkese tşkler,bir aksilik olmassa 1+1 görüşmek üzere.
    Pardon benimle gurup yaparmısınız acebe
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    İrfana gel bi daha tosla istersen daşş gibi traktör römorku ister gör ister görme,el ense yapar yatarsın içine ferah ferahh
    Benim cbf den duman çıkarırmı bilmemde o gün arkamdan sen geleceksen kesin o gece kuru fasulyeyi bol yemem lazım
    aman aga sen bana garez yapacam diye geceden kuru yersen sabah a kadar vay haline çünkü ben geç geleceğim haberin olsun

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Arkadaşlar sticker olan varsa getirirse iyi olar arabada şekil olmuş hade bakalım iyi geceler
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
27. sayfa BirinciBirinci ... 17252627282937 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)