Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

[istanbul] 19 mart eğitim ve tanışma

Motovento
    REKLAM ALANI
    Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Vedo, Nisan ayından sonra beklerim
    Lost haywey, walla ben de bilmiyorum nasıl birşey planladı, bu konuyu A2'ye sor Ortaya atlamadan da hiçbir şey olmaz
    A2, ne hocası canım, sizin yanınızda lafı mı olur Müdirem Cenk - Erdem de gelmezse gelmem
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    olabilir neden olmasın.Pendik de ii fikir. istanbul diyonuz da arkadaşlar şehrin merkezinde motor kullanmak da bi dert yaa hem de eğitim felan diyo arkadaş.
    pendik iidir pendik. Tuzla çok daha iyi da tek sorun pazar günü saat 12:00 erken değil mi?
    neyse yaparsanız bişeyler gelmeye çalışırım. hava durumuna da bağlı olaraktan.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    bende bende

IBRSEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ekstram olmazsa oradayım..
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="3"]Risk almayan ilerleyemez. Kaplumbağa bile ilerlemek için kafasını kabuğundan çıkarır.[/SIZE][/FONT]

:bounce: [SIZE="3"][COLOR="Silver"]1[/COLOR][B]B[/B][COLOR="silver"]9[/COLOR][B]J[/B][COLOR="silver"]0[/COLOR][B]K[/B][COLOR="silver"]3[/COLOR][/SIZE]

vedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6
    pendik otobüs garajı çok uygun motosiklet eğitimi için. Ama iett cileri kafalamak lazım..
    Less is more...

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Şu işi bi açıklığa kavuşturmak lazım. Eğitim mi Gezi mi ?
    Gezi ise nereye ? Eğitim ise, eğitmen kim ? Gelenlerden birine zorlamı yaptıracaksınız o işi ?
    Biraz o biraz bu ise, ne kadar o ne kadar bu ?

Oooo günlerden cuma oldu, hala havada kaldı bu başlık. Buraya birilerinin el atması lazım artık.

Zühtüüüüüüü ;üüüüüü ,
    Asheeeeeeeeeeeees

Nerdesiniiiiiiiiiz ?
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    Şu işi bi açıklığa kavuşturmak lazım. Eğitim mi Gezi mi ?
    Gezi ise nereye ? Eğitim ise, eğitmen kim ? Gelenlerden birine zorlamı yaptıracaksınız o işi ?
    Biraz o biraz bu ise, ne kadar o ne kadar bu ?

Oooo günlerden cuma oldu, hala havada kaldı bu başlık. Buraya birilerinin el atması lazım artık.

Zühtüüüüüüüüüüüüü ,
    Asheeeeeeeeeeeees

Nerdesiniiiiiiiiiz ?
    önce biraz eğitim yapacağız sonrada tuzlaya köfte yemeye gideceğiz. hem tanışma hem eğitim hemde birlikte yenen güzel bi yemek yani.saat 12:00 gibi buluşmayı teklif ediyorum. eğitim konusunda yardımcı olacaklar ise onlar kendilerini biliyorlar.sevgili ledo yani şimdi ben sana tecrübenden yararlanmak istiyorum yardımcı olurmusun dersem beni geri mi çevireceksin? katılımını bekliyorum ve evet zühtü paşa nerdesin!!!!!!?
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    yaaa arkadaşlar başka gelen yok mu burdaki herkes ya çok iyi sürücü olduklarını düşündüklerini için sıkılacağını düşünüyor ya da kimse birbiriyle tanışıp bi yemek yemeyi istemiyor.unutan varsa tekrarlıyım yarın saat 12:00 gibi buluşmaktan bahsediyorum.ve bekliyorum korkmayın benimle tanışanları dövmüyorum. ama zorladığımı da düşünmeyin yine ne yapalım kalan sağlar bizimdir.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Sevgili A2 kusura bakma sehir dısındaydım daha yeni döndüm.
    Keske bu tip bir topiği açmadan konussaydık daha katılımcı olmasını hep birlikte saglardık ama 1 gün kala fazla bişi yapılabilecegini sanmıyorum. Kaldıki eğitim sözcüğü insanlarda baska seyler düşündürebilir.. BU nedenle Ledo nun dediği gib detaylandırarak olsaydı daha ii olurdu. Yinede yarın müsait olursam katılmaya calısırım.
    S&S

vedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6
    inşallah hava güzel olurda motosikletin keyfini doyasıya çıkarırız
    Less is more...

Motosikleti
    Honda NX4 Falcon
    Arkadaşlar sizleri esefle kınıyorum...

Bi tek ben vardım bekle bekle perişan oldum geri döndüm...
    Hem de Şişli den geldiğimi hatırlatmam lazım mı bilmiyorum

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    şimdiye kadar fazla tanışma v.s. olaylarına girmeyen birisi olarak düşüncem çok güzel ve sıcak bir ortam vardı. katılan arkadaşlara teşekkür ederim.umarım tekrar görüşebiliriz.
    Scotty arkadaşım sen yanlış yere ya da yanlış bir saatte gitmiş olmayasın. ben saat 14:00 civarında katıldım arkadaşlara ve saat 16:00 ya kadar oradaydık.A 2 Ehliyete Otöbüs kullanmayı ögrettik
    tekrar katılan arkadaşlara teşekkür.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bi yanlışlık olmasın ben orada idim

Alıntı Scotty adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar sizleri esefle kınıyorum...

Bi tek ben vardım bekle bekle perişan oldum geri döndüm...
    Hem de Şişli den geldiğimi hatırlatmam lazım mı bilmiyorum
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sizlerle tanışıp sohbet etmek benim içinde bir zevkti dostum en kısa zamanda görüşelim yine

Alıntı trenox adlı üyeden alıntı
    şimdiye kadar fazla tanışma v.s. olaylarına girmeyen birisi olarak düşüncem çok güzel ve sıcak bir ortam vardı. katılan arkadaşlara teşekkür ederim.umarım tekrar görüşebiliriz.
    Scotty arkadaşım sen yanlış yere ya da yanlış bir saatte gitmiş olmayasın. ben saat 14:00 civarında katıldım arkadaşlara ve saat 16:00 ya kadar oradaydık.A 2 Ehliyete Otöbüs kullanmayı ögrettik
    tekrar katılan arkadaşlara teşekkür.
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    Scotty görüşememize üzüldüm bidahaki sefere telefon ile de irtibata geçelim o zaman bu tür üzücü aksilikler yaşamayalım.gelen arkadaşlarıma da çok teşekkürediyorum evet otobüs değildi tabii ama motor konusunda yardımcı olduğunuz içinde ayrıca teşekkürler sayenizde harika bi gün geçirdim.ve küçükde olsak grup sürüşünün zevkini tattım mükemmel bi uyum vardı devamını diliyorum.

Motosikleti
    Honda NX4 Falcon
    walla saat 12 de oradaydım otobüsçü amcalar vardı...
    12:30 a kadar bekledim gelen giden olmadı..
    Ben de çıktım yolda pendik yönüne giden 3-4 motorcu görünce tekrar döndüm 9 Palmiyeden durakların oraya gittiğimde saat 13:00 gibiydi baktım gene kimse yok ben de eve gittim....:(

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    Kusura bakmayın ama, başlık yetersizdi. Buluşma yeri ve saati laf arasında geçiyordu. Gelen listesi yoktu. vs. vs.

Bu tür bi aksilik olacağını tahmin etmiştim. Bir dahaki sefere daha iyi olur umarım.

Benim maalesef gelme durumum hiç yoktu. Aslında Esentepe köftecisini çok özlemiştim gelmek isterdim ama dediğim gibi hiç şansım yoktu...
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler