Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Telsiz janta dişli lastik var mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Arkadaşlar bende duke 200 var ve ben jantı değiştirmek istemiyorum, mt 60 var ama oda şuan çok pahalıya geliyor bunun alternatifi var mı bildiğiniz ? Yani telsiz janta dişli lastik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sava(Mitas) enduro lastikleri var sizin motora uygun ebatlarda. MC32 olabilir model kodu, tüm lastiklerini incelerseniz görürsünüz bahsettiğim modelleri.
    berkaye bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mt60rs corsa önde 120 arkada 160 olarak var zaten duke 200 e uymaz. Heidenau markaya da baktım fakat istediğiniz gibi yine 120/160 boyutunda var. duke e dişli lastik

Motosikleti
    KLX
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt60rs corsa önde 120 arkada 160 olarak var zaten duke 200 e uymaz. Heidenau markaya da baktım fakat istediğiniz gibi yine 120/160 boyutunda var. duke e dişli lastik
    Evet düke dişli lastik ve mt 60 ı dükte kullanıyorlar sıkıntı olmuyor https://youtu.be/qaxnaFYMb0A?t=10m32s

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sava(Mitas) enduro lastikleri var sizin motora uygun ebatlarda. MC32 olabilir model kodu, tüm lastiklerini incelerseniz görürsünüz bahsettiğim modelleri.
    Teşekkür ederim, baktım şimdi mc32 bide MC 32 M+S diye birşey var ilk başta uyacak ümidi veren ama ikiside uymuyor ebatlardan..

Peki jantları değiştirsem ne kadar masrafı olur tahminen bilginiz var mı? Jantlarda lastik gibi ebatına göre aynı ebatı alıp değiştiriyoruz sanırım direk ? Artık olmazsa bu iş klx e götürüyor artık gönlümü ..

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    18 jant için dişli lastik bulmak kolay.
    17 jant için seçenekler daha az.
    Kenda var, swallow var, yasa (iran menşeili) var.
    Yani kısacası bir çok marka var bilinmeyen ve aralarından biri muhakkak uyar.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    KLX
    Teşekkürler bakayım dediklerinize

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    cantını deyişmeden uygun ebattaki lastik takılır yalnız dubless olmadıgı için şamyel alıp öyle takman gerekir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)