Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Lifan 200 gy-6

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    gy-5 modelini bugün aldım.Vites geçişleri güzel,frenleri iyi,titreşim hafif var.Kasası gy-6 modeline göre daha güzel duruyor.Motosiklet çok dikkat çekiyor.Çekişi iyi ama ibre hızı biraz fazla gösteriyor ve de farı biraz zayıf.150 cc lik müadilleriyle aynı paralara satılan lifan gy-5 i almak daha mantıklı gibi geliyor.Ben daha 1000 km 'de olan,plakası çıkmamış motoru biraz ucuza aldım.Boyut olarak xt 600 'e çok yakın olduğunu söyleyebilirim.
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    hayırlı olsun artık birkac resim bekleriz senden.
    RamonRojo bunu beğendi.

Hayırlı olsun, Cenkito'nun dediği gibi bol paylaşım bekleriz
    cenkito ve RamonRojo bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    [QUOTE=cenkito;3320575]hayırlı olsun artık birkac resim bekleriz senden.[/QUOTE
    Yakın zamanda yüklerim resimleri. Egsozundan muhteşem ses çıkıyor.İlk sahibi egsozun ağzına parça takmış.Alarmlar ötüyor gazı açtım mı
    Kullanımı çok keyifli.Ne demişler her motorcu birgün kros motoru tadacaktır diye.Nasıl diyeyim yeni sattığım gs 500'ü takas teklif etseler vermem.
    cenkito ve Carbondioxid bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Resim atacağım hep sonradan aklıma geliyor resim çekipte atmak.Motor 3000 km'ye geldi.Arka dişli küçülttüm uzun yol yaptığımdan dolayı.Titreşim yok gibi birşey artık.dip gaz giderken devir 6700 sürat ibreye göre 120 km/h. Bu şekilde motor çok sıkışmadan iyi bir ortalama hizla yolculuk yapabiliyorum.Yağmurda da kullanmak durumunda kaldım ve lastikleri çok sorun çıkarmadı.

Alıntı RamonRojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resim atacağım hep sonradan aklıma geliyor resim çekipte atmak.Motor 3000 km'ye geldi.Arka dişli küçülttüm uzun yol yaptığımdan dolayı.Titreşim yok gibi birşey artık.dip gaz giderken devir 6700 sürat ibreye göre 120 km/h. Bu şekilde motor çok sıkışmadan iyi bir ortalama hizla yolculuk yapabiliyorum.Yağmurda da kullanmak durumunda kaldım ve lastikleri çok sorun çıkarmadı.
    Stok lastiklere yinede fazla güvenmeyin, dişli kaç idi kaça düşürdünüz? zincir tipi kaçlık? 520?530?428? mümkünse dişli iç göbek çapını ölçerseniz dişliyi sevinirim.

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    Alıntı RamonRojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende orijinal gy6 var, dip gaz 120 yi zaten görüyor. egzozunuzla oynandığını soylemişsiniz benim egzoz açıldığı zaman çekişi düşüyor kapatınca (sessiz oldugunda) çekişi çok daha artıyor.
    egzozunuzu orjinal hale getirirseniz son hızınızın daha da artacağını düşünüyorum.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Son hız arttı demedim ama son hız giderken dişliden dolayı devir biraz azaldı onun dışında çekiş kalkışta 2 kişiyle zor oluyor.Son hız ibreye göre 120 ama gps 110 dur en fazla.Açık egzozla çekiş düşüyor ancak son hızda farketmiyor.Egzoza kapak yaptırdım(kapağı takınca gücü yerine geliyor) sıkışık trafik hariç çıkarmam.Üzerindeki lastikle daha sorun yaşamadım.Dişli olaylarından pek anlamam ancak orjinal dişliden biraz küçük.

E hani fotoğraf hani video?
    Daha çok yorum istiyoruz lütfen

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    Selesi çok rahatsız. Arkaya birini almak isterseniz oturacağı yer kısıtlı ve çok çok rahatsız. uzun yolda 110-120 karşıdan gelen rüzgarla(bol yokuş yukarı) 100kmde 3.2 L yaktı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3235313
    buraya bakabilirsiniz fotoğraf ve video var.
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)