Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Motosikletli imam, köylüler istemeyince istifa etti

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    bütün suç motosikleti şeytan işi olduğunu ortaya öne süren zatta mauhteremler

imam kardeşimizin hikayesi memleketimizin bence içler acısı tartışılacak bir konumda olmasının açık ve aleni bir halidir..

eeee kardeşim sen motosiklete şeytan işi dersen ki aynen piyanoya (orga) kilise aleti dediğin gibi ,

bizim sabit fikirli saf kalpli ahalimizde imamı (hocayı) motosikletle bağdaştıramaz

bu işin espiri tarafı gibi görünsede gerçeklik payının olduğu sizce düşünülmelimidir ?

ben piyano org çalıyorum, motosikletede biniyorum vay anam vay topyekün hıristiyanım o zaman tövbe tövbe yavvvvvv.....
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Selamun aleyküm cemaat

http://www.dunyagundemi.net/dunya/su...ndi-42256.html

Ne haber değilmi
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm cemaat

http://www.dunyagundemi.net/dunya/su...ndi-42256.html

Ne haber değilmi
    ohhh beeeee içime su serpildi bizden daha kötü durumda memleketlerde var o yüzden

hiç olmazsa bizim imam serbest
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Vayyy imam bizi tanımaz artık
    HONDA

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    ben tartışmayalım demiyorum burda bu millet ne rezaletler yaşıyor görüyor tanık oluyor imama gelene kadar kendi hayatımızda olup bitenlere bakmak lazım the imam filminde arkadaşın dediği gibi köye tayini çıkıyor motoruyla köye gelip bu köydeki çocukları gezdiriyor çocuklar mutlu ama köy ikiye ayrılıyor. babam anlatırdı köye almanyadan kasetli radyo getirip yoldan geçen ineklerin sesini çekmiştim masaya koydum kasedi sardım inek sesleri çıkınca elimden alıp kırdılar söylemediklerini bırakmadılar derdi.daha 40 45 sene önce olan bir durum. bugün öğretmenler çocuklarınıza eve internet bilgisayar almayın demiyor mu ? numan kurtuluş imam nikahını serbest bırakıcaz demiyor mu? tayyip efendi işsiz babasına " senin de oğlun işsiz kalsın nolur " demiyor mu? bunlar başımızdaki adamlar.özal benim memurum işini bilir dedi kapıcıdan müdüre kadar devletin kasasını iç ettiler. demirel 45 sene trenden köylüye sapka çıkardı mazotu 4 katına verdi. yani imam meselesi şimdi biraz devede kulak gibi geliyor bana. önce eğitim ve bilinç diyorum.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    bu imam köylüye bol gelmiş
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    yalnız şu 2. resim photoshop değilse çekmesi çok zor sahibinden.com da motorunu satan bi imam görmüştüm o da gsr dı inşallah bu imam değildir
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    aynen kardeşim bi numara büyük gelmiş.eşeğe binseymiş mesele hallolurmuş. motorcuyu medeniyetin az olduğu yerlerde serserilik gibi görüyorlar.biz bazen gezilerde değişik köylerden falan geçiyoruz hakketen dik dik bakıyorlar sanki bir grup eşkiya serseri grubu köyü basmış gibi halbuki havadan geöen uçağa başını bile kaldırmaz bizi görünce " ne geldiniz köye uğursuz erifler defolun " der gibi anlamıyorum yani..

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    az önce ATV anahaberlerindeydi Tarık arkadaşımız , anahaberlere kadar çıktıysa bi çözümünü bulmak zorunda kalıcaklar . muhtemelen Tarık arkadaşımız belki başka bir yer olucak ama yinede görevine kaldığı yerden devam edicek
    Alıntı avciceyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız şu 2. resim photoshop değilse çekmesi çok zor sahibinden.com da motorunu satan bi imam görmüştüm o da gsr dı inşallah bu imam değildir
    15 gün önce motorunu satmıştı , beyaz GSR ise o dur
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Burada olayin imam-cemaat iliskisinden farkli bir yönü var.
    O da toplumun bireyi kendi istegine gôre sekillendirme çabasi.
    Bu baski unsuru olarak çok kullaniliyor.
    Mahalle baskisi diyecegim ama bu iktidara mahsus bir elestiri olarak algilanacak o zaman.
    Bu tüm zamanlarin problemi aslinda.
    Fakat günümüzde devlet destekli olmaya basladi ki asil ürkütücü olan budur.

Fakat imam teker yaparsa,cemaat stopi yapar deyip isi espiriye vurmak da mümkün.
    Gelecekten beklentilerinizle ilgili bisey.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

feliçita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 500**2006**
    hocam bizim köye gel ...şimdi ki imam emekli oluyo..valla seni el üstünde tutarlar burada..herkez yaşlısından gencine kadınından kızına motosiklet sürüyor..atv ile tarlaya giden nineler bile var..tam senin yerin bizim köy..
    apachi'ler ve kendini apachi hissedenler beni yasaklı listesine ekleyin...

dalbay444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    crazy nin anlamı çılgın demek sanıyodum,ben Efendimiz hız yapardı demedim,tebliğ amaçlı dedim yazdıklarımı dikkatli okursan sevinirim,ayrıcada beni nekadar eleştirsende böyle ciddi bir işi yapan kişinin biraz daha dikkat etmesi konusunda sana hak veriyorum...
    Sözüm yalnız sana değildi yalnız senide eleştirmedim. Deli imam çılgın imamdan eksik kalır yanı yok. Ayrıca ingilizcede 2 side aynı anlamı taşıyor biliyorum. Herneyse . Tabi bunu yobazlığa dayandıran arkdaşların haklılık payı artırıyor anlamına gelmez. Din kisvesi altına bürünme zırvasını duyunca zaten benim kusasım geliyor. medeniyetden dem vuran ve bunun yalakılığını bile yapamayan bu tayfada zaten toplu motor sürüşlerinden sonra toplu zina parti özentilerini taşır. Böyle olmaktanda ALLAH c.c bizleri muhafaza buyursun.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Olayı kendisinden dinleyelim

Cemaati dinleme imkanımız yok ama

[WebTV=1]17258[/WebTV]

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    bende de virago var ve matematikçiyim ayvayı yedim...tam da yeni almıştım be
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fakat imam teker yaparsa,cemaat stopi yapar Gelecekten beklentilerinizle ilgili bisey.
    ahah hocanın bi cuma namazına gitmek lazım
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    GSR600 de çok yakışmış imamımıza, olay ise çok üzücü..

haberlerde gördüm, konu açim dedim açılmış bile )
    bizim ülkemiz böyle şeylere gelemez tabiki, bozar bizim dindarları

en güzeli de imamın motosiklet tutkumdan asla vazgeçmem, bu yüzden istifa ettim demesi oldu, yürü be imamım

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    az önce televizyonda gördüm pes valla

Motosikleti
    150 mc
    islam salt fikir dini değildir. hele düz mantık dini hiç değildir.
    bunun yanında imam diyesim gelmiyor bu insanlara. namaz kıldırma memuru demek en doğrusu olur. yoksa imam öyle hafife alınacak boş bir terim değildir.
    şu acı gerçeği söylemek zorunda hissediyorum kendimi;
    AVRUPA nın HRİSTİYANLIĞI NE İSE TÜRKİYE nin MÜSLÜMANLIĞI DA O!!
    avrupada hristiyanlık eşittir, ayinler şarkılar, cennet cehennem,
    Türkiye de müslümanlık eşittir, camide namaz, ramazanda oruç, bid' at(dinde sonradan uydurma) olan kandil günleri, cennet cehennem. Şanı yüce ALLAH Kuranı kerimi hatim gruplarında dağıtılıp okunsun diye yada ölülerin arkasından yada cuma geceleri okunsun diye göndermedi. O nu okuyup hayatımıza tatbik edelim diye gönderdi. İslam sadece namaz oruç gibi bireysel ibadetlerden müteşekkil bir din değildir, fakat insanlar böyle zannediyor, ama ALLAH cc bu zannı geçerli saymıyor, çünkü islam sadece kalbi bir din değildir, söz,fiil ve kalp dinidir.
    Din arapça bir terimdir ve siyaset, hükmetme,yaşama biçimi, yaşama biçimini gerektiren kurallar bütünü diye anlamlara gelmektedir.bu ülkede gerçekten de devletin dini yoktur demek çok abes bir durumdur. çünkü devlet bizzat kendi dinini oluşturmuş yada ithal etmiştir. namaz oruç sadaka ALAH a da, vergi, miras, ceza, boşanma İNSANLARA mı?
    onun için islamın öznü bırakıpta yok motor kullanmış, yok kot giyiniyormuş gibi asıl meselelerden (islam akidesinden. müslüman kime denir sorusuna verilecek cevapların islami bağlılık esasları) kopup tali yollara giren insanların durumunu gördükçe içim cız ediyor. Rabbimden dileğim;içinde yaşadığım kavmime(toplumuma) hidayet vermesidir. zira O ndan başkası asla hidayet edemez. sözümü ALLAH ın ayetiyle noktalandırmak istiyorum.

Şüphesiz Tevrat'ı biz indirdik. İçinde bir hidayet, bir nur vardır. (Allah'a) teslim olmuş nebiler onunla yahudilere hüküm verirlerdi. Kendilerini Rabb'e adamış kimseler ile âlimler de öylece hükmederlerdi. Çünkü bunlar Allah'ın kitabını korumakla görevlendirilmişlerdi. Onlar Tevrat'ın hak olduğuna da şahit idiler. Şu halde siz de insanlardan korkmayın, benden korkun ve âyetlerimi az bir karşılığa değişmeyin. Allah'ın indirdiği ile hükmetmeyenler kafirlerin ta kendileridir. (maide suresi 44. ayet)

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı sivernson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    islam salt fikir dini değildir. hele düz mantık dini hiç değildir.
    bunun yanında imam diyesim gelmiyor bu insanlara. namaz kıldırma memuru demek en doğrusu olur. yoksa imam öyle hafife alınacak boş bir terim değildir.
    şu acı gerçeği söylemek zorunda hissediyorum kendimi;
    AVRUPA nın HRİSTİYANLIĞI NE İSE TÜRKİYE nin MÜSLÜMANLIĞI DA O!!
    avrupada hristiyanlık eşittir, ayinler şarkılar, cennet cehennem,
    Türkiye de müslümanlık eşittir, camide namaz, ramazanda oruç, bid' at(dinde sonradan uydurma) olan kandil günleri, cennet cehennem. Şanı yüce ALLAH Kuranı kerimi hatim gruplarında dağıtılıp okunsun diye yada ölülerin arkasından yada cuma geceleri okunsun diye göndermedi. O nu okuyup hayatımıza tatbik edelim diye gönderdi. İslam sadece namaz oruç gibi bireysel ibadetlerden müteşekkil bir din değildir, fakat insanlar böyle zannediyor, ama ALLAH cc bu zannı geçerli saymıyor, çünkü islam sadece kalbi bir din değildir, söz,fiil ve kalp dinidir.
    Din arapça bir terimdir ve siyaset, hükmetme,yaşama biçimi, yaşama biçimini gerektiren kurallar bütünü diye anlamlara gelmektedir.bu ülkede gerçekten de devletin dini yoktur demek çok abes bir durumdur. çünkü devlet bizzat kendi dinini oluşturmuş yada ithal etmiştir. namaz oruç sadaka ALAH a da, vergi, miras, ceza, boşanma İNSANLARA mı?
    onun için islamın öznü bırakıpta yok motor kullanmış, yok kot giyiniyormuş gibi asıl meselelerden (islam akidesinden. müslüman kime denir sorusuna verilecek cevapların islami bağlılık esasları) kopup tali yollara giren insanların durumunu gördükçe içim cız ediyor. Rabbimden dileğim;içinde yaşadığım kavmime(toplumuma) hidayet vermesidir. zira O ndan başkası asla hidayet edemez. sözümü ALLAH ın ayetiyle noktalandırmak istiyorum.

Şüphesiz Tevrat'ı biz indirdik. İçinde bir hidayet, bir nur vardır. (Allah'a) teslim olmuş nebiler onunla yahudilere hüküm verirlerdi. Kendilerini Rabb'e adamış kimseler ile âlimler de öylece hükmederlerdi. Çünkü bunlar Allah'ın kitabını korumakla görevlendirilmişlerdi. Onlar Tevrat'ın hak olduğuna da şahit idiler. Şu halde siz de insanlardan korkmayın, benden korkun ve âyetlerimi az bir karşılığa değişmeyin. Allah'ın indirdiği ile hükmetmeyenler kafirlerin ta kendileridir. (maide suresi 44. ayet)
    Valla imamin mi agzina ziçtin,cemaatin mi? anlamadim ama akillica laflar.
    Dinini yabanci dilden okuyan süzme tek bir milletiz.
    Öyle olunca da bu tür haberler enteresan bile gelmiyor bana.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)