Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

HUDSON LEATHER İstanbul Ortaköy'de açıldı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Türk kökenli bir aile şirketi olan HUDSON LEATHER firması bugüne kadar Amerika'da faaliyet göstermekteydi. Firma yeni şubesini İstanbul Ortaköy'de açtı. İstanbul Ortaköy'deki dört katlı mağazada uygun fiyat garantisiyle bay bayan motosiklet ceketleri, motosiklet chapleri, deri yelekler, cordura montlar, çantalar, tshirtler ve bir çok aksesuar ürünlerini beğeninize sunmakta. Yeni mağaza Ortaköy Mecidiye Mah. Salhane Sok. No:4 motosiklet tutkunlarını hizmet vermekte.

Telefon : +90 212 236 95 41 - 42
    Fax : +90 212 236 03 90

Adres : Ortaköy, Mecidiye Mah. Salhane Sok. No:4
    34347 Beşiktaş / İSTANBUL
    E-posta : bilgi@istanbulhudsonleather.com
    calemdar60@yahoo.com
    Web : http://www.istanbulhudsonleather.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Hayırlı olsun ama ortaköyde bunabenzer biryer vardı.
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Sitelerine bayıldım, monttan başka hiçbirşey yok
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Türk kökenli bir aile şirketi olan HUDSON LEATHER firması bugüne kadar Amerika'da faaliyet göstermekteydi. Firma yeni şubesini İstanbul Ortaköy'de açtı. İstanbul Ortaköy'deki dört katlı mağazada uygun fiyat garantisiyle bay bayan motosiklet ceketleri, motosiklet chapleri, deri yelekler, cordura montlar, çantalar, tshirtler ve bir çok aksesuar ürünlerini beğeninize sunmakta. Yeni mağaza Ortaköy Mecidiye Mah. Salhane Sok. No:4 motosiklet tutkunlarını hizmet vermekte.

Telefon : +90 212 236 95 41 - 42
    Fax : +90 212 236 03 90

Adres : Ortaköy, Mecidiye Mah. Salhane Sok. No:4
    34347 Beşiktaş / İSTANBUL
    E-posta : bilgi@istanbulhudsonleather.com
    calemdar60@yahoo.com
    Web : http://www.istanbulhudsonleather.com

Erhan abi bu konuda topik açmışsa bir bildiği vardır...Bende bi dene istiyom onlardan...kaç gayme acep...bir ara uğramalı...deri neden pahalıdır onuda anlamış değilim...bu derizilerin tabakhanesine hiç uğrayan oldumu...ben Uşaklıyım...bana sorun bu işleri...bizim Uşaktan alıp ithal deri diye satarlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Sevgili arkadaşlar, bugün sevgili Cemal beyi ve Hudson mağazasını gezdik, ürünleri inceledik. Bir kere fiyatlar gerçekten çok iyi. Deriden yapılma montlar son derece güvenlik hissi veren, sağlam şahane mallar. Robocop diye isim taktığımız bir modelden ısmarladım kendime bedenleri kalmamıştı. Sadece deriden korumasız montlar bile gerçekten iyi birer Koruma Bayan modelleri de güzel, eşime de xxsmall beden ısmarladık. Ekim gibi yeni parti mallar geliyor, ısmarlamak için bence geç kalmayınız.
    Cemal Bey çok içten, kalender bir abimiz. Yakinen ilgilenip, tam amacınızı anlayarak size göre modelleri öneren çok tecrübeli bir abimiz.

Kendi ifadelerine göre, türkiye de dikim yapsalar bu fiyatları tutturmaları mümkün değilmiş. Bu yüzden venezüela dan deri alıp Brezilya da işliyorlar. Hudson Markası amerikada ayda yaklaşık 5000 Mont satıyormuş. (Biz biraz Hudson yazıları büyük montlardan almak istemeyince, ileride de siz almak isteyeceksiniz ama o zamanda ben size satmayacağım, diye takıldı bizlere.

Özellikle deri kalitesi ve sağlamlığı ve buna rağmen fiyatlarda ki makuliyet gerçekten çok iyi. Biraz daha para ayarlayabilirsek farklı modeleerden de ısmarlayacağız, ne olur ne olmaz, burada da ünlenince yok satar gibime geliyor

Kendilerine teşekkürler ediyor, başarılar diliyoruz.
    Poturdak

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    yeni mekanları hayırlı olsun. sitelerindeki ürünler çok cazip. 30 Ağustos kamapnyasını yıl sonuna kadar uzatmaları dileğiyle.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Gidip görmek lazım, paylaşımın için saol..
    98 Beygir.....

Motosikleti
    Gerçekten gidip görülmeli arkadaşlar. Deri nin yerini hiç bir kumaş tutamaz kolay kolay. Hele bir de kaliteli derinin. Cordura montlara en ucuz korumalılara 200 YTL veriyoruz, üzerine 100 YTL koyup evladiyelik bir deri alınabilir, en pahalı 400 YTL lik montlar en iyi sentetiklere oranla çok daha sağlam ki, o Cordurolar 300 Euro lardan başlıyor.
    Ben naçizane, bütçenizi ayarlayabilirseniz muhakkak deriye geçelim derim.
    Poturdak

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    ürümleri fena durmuyo.tam cruiser işi...ankarada açılırmı bir bayisi acaba..
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

gelin,gorun ayni yer'mi bir bakin tartisalim fiyatlarimizi ,kaliteyi gorun sizi ceketlendirelim.
    hudson

Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitelerine bayıldım, monttan başka hiçbirşey yok :mrgreen:
    Dukkan'da ayni.Tesekkur ederiz bekleriz.
    Hudson

sizi ve aileniz dukkanimizda gormek bizi senlendirdi.Ayaginiz ugurlu geldi.Tum gunumuz dolu gecti.Nazik iltifatlariniza tesekkur ederim.
    Bu vesile ile sizin ve tum motosiklet.net ailesinin kandilini kutlarim.
    Hudson

Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar, bugün sevgili Cemal beyi ve Hudson mağazasını gezdik, ürünleri inceledik. Bir kere fiyatlar gerçekten çok iyi. Deriden yapılma montlar son derece güvenlik hissi veren, sağlam şahane mallar. Robocop diye isim taktığımız bir modelden ısmarladım kendime bedenleri kalmamıştı. Sadece deriden korumasız montlar bile gerçekten iyi birer Koruma:cat: Bayan modelleri de güzel, eşime de xxsmall beden ısmarladık. Ekim gibi yeni parti mallar geliyor, ısmarlamak için bence geç kalmayınız.
    Cemal Bey çok içten, kalender bir abimiz. Yakinen ilgilenip, tam amacınızı anlayarak size göre modelleri öneren çok tecrübeli bir abimiz.

Kendi ifadelerine göre, türkiye de dikim yapsalar bu fiyatları tutturmaları mümkün değilmiş. Bu yüzden venezüela dan deri alıp Brezilya da işliyorlar. Hudson Markası amerikada ayda yaklaşık 5000 Mont satıyormuş. (Biz biraz Hudson yazıları büyük montlardan almak istemeyince, ileride de siz almak isteyeceksiniz ama o zamanda ben size satmayacağım, diye takıldı bizlere.

Özellikle deri kalitesi ve sağlamlığı ve buna rağmen fiyatlarda ki makuliyet gerçekten çok iyi. Biraz daha para ayarlayabilirsek farklı modeleerden de ısmarlayacağız, ne olur ne olmaz, burada da ünlenince yok satar gibime geliyor

Kendilerine teşekkürler ediyor, başarılar diliyoruz.:rendeer:
    sizi ve ailenizidukkanmizda gormek bizi senlendirdi.Ayaginizugurlu geldi.Tum gunumuzyogun gecti.Nazik iltifatlariniza tesekkur ederim.
    Hudson

Motosikleti
    Ismarladığım montun geldi haberini sabırsızlık ile bekliyorum Cemal bey Tekrar başarılar dilerim.
    Poturdak

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı hudson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelin,gorun ayni yer'mi bir bakin tartisalim fiyatlarimizi ,kaliteyi gorun sizi ceketlendirelim.
    hudson

Dukkan'da ayni.Tesekkur ederiz bekleriz.
    Hudson

sizi ve aileniz dukkanimizda gormek bizi senlendirdi.Ayaginiz ugurlu geldi.Tum gunumuz dolu gecti.Nazik iltifatlariniza tesekkur ederim.
    Hudson

sizi ve ailenizidukkanmizda gormek bizi senlendirdi.Ayaginizugurlu geldi.Tum gunumuzyogun gecti.Nazik iltifatlariniza tesekkur ederim.
    Hudson
    Heyy Cemal Beyy...adamım nasılsın...siz o tobiş kişimisiniz...bende 122 kiloyum naber paşam...benim kilom senin kilonu döver..

hani vardı ya sıkı pazarlıkcı çingen bi müşteri o benim işte...

teşekkürler ürünler dükkan şahane almadan çıkmak bahane...uymadı...

naptınız yaptınız banda mal sattınız vallahi helal olsun...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    yok yok bize gore yok ben internete baktım cooook ama cook guzel bir mont gordum ama ahhh bu ögrencilik gene cıktı karsıma acaba elden taksit yaparlarmı acıyın bizede yaaa yok paramız napalım bende istiorum deri hediyeniz olsun söz size sporla ilgili herseyi ayarlarım

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    yav korumalar tamdır değil mi ?, hani pahalı markaların 3 -4 satır yazdığı kısımlar bu montlarda atlanmamıştır herhalde.
    Buda olursa neden olmasın Zaten bir kamyon referans veren var daha ne olsun.

hayırlı olsun , siteyide biraz duzeltseniz , burdaki resimlerden daha cok şey anlıyoruz Web sitesi çok zayıf kalmış

Lafımı geri aldım site güzelleşmiş

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Hudson leadher'den Aralık 2009'da alışveriş yaptım. Aldığım ürünlerden elcik yağmur koruma oldukça kalitesiz çıktı. 2 yıldır sorunsuz kullandığım elcik korumaları rengini beğenmediğim için çıkarmıştım. Hudson leadher'den aldığım yenisi ise 2 haftada yırtıldı. İnce suni deriden yapıldığı için rüzgarla birlikte debriyaj maneti kendiliğinden sıkılıyor. Yırtılan elcik korumayı diktirmek için gittiğim tamirci bana kendi ürettiği elcik korumaları gösterdi. Adam 20 TL den satıyor. Arada o kadar büyük bir kalite farkı var ki Hudson leadher'in sattığı ancak dörtte biri eder. Ben ise fiyatı 46 TL olan ürünü %50 indirim kampanyası ile 23TL den almış ve kendimi karda zannetmiştim. Meğer çok daha kaliteli ürünler 20TL den satılıyormuş.

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    ya ne iş. bütün ürün resimlerinin sağında indirimli olduğunu belirtmek için aşşağıya doğru gidip gelen ok işareti var. hepsi indirimde arkadaş.

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    gidip gelip Robocop modeline bakıyorum ... fuar için İstanbula geldiğimde bakacağım ( bundan sonra karar aldım - bir malı denemeden birebir görmeden internet üzerinden alışveriş yapmayacağım )

Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidip gelip Robocop modeline bakıyorum ... fuar için İstanbula geldiğimde bakacağım ( bundan sonra karar aldım - bir malı denemeden birebir görmeden internet üzerinden alışveriş yapmayacağım )
    Ben de senin gibi düşünüyordum ancak dayanamadım aldım bir tane
    Çok memnunum,omuz ve kol koruması çok zayıf,sırt koruma zayıf,rüzgar,yağmur sıfır,kalite yüksek,bir de koldan astar sabitleme düğmesi koptu hepsi o.
    http://www.hudsonderi.com/pinfo.asp?pid=29

Metehan'a bak hele western filminde kötü oyuncu gibi

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    web sitelerine bir kroki koysalar iyi olacak şimdi üşendim valla ibb haritayı aç adres yaz ara

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    [QUOTE=motorhocası;1910454]Ben de senin gibi düşünüyordum ancak dayanamadım aldım bir tane
    Çok memnunum,omuz ve kol koruması çok zayıf,sırt koruma zayıf,rüzgar,yağmur sıfır,kalite yüksek,bir de koldan astar sabitleme düğmesi koptu hepsi o.
    http://www.hudsonderi.com/pinfo.asp?pid=29

revit RS2 bile istediğim formda değil !!! şu fuar gelsin hele , clover yada dainese düşüneyim ( yine robocop modeline bakacağım ) ... ucuz etten yahni olmaz derler ya, bazen pahalı ettende yahni olmuyor ... Ör: revit RS2

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)