Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletliler Oval Ofis'te

Motovento
    REKLAM ALANI

Binlerce Motosikletli Washington Yollarında

Amerika'daki en büyük motosiklet gruplarından biri olan " Rolling Thunder " a üye on binlerce motosikletlinin bugünlerde başkent Washington'a doğru yol alıyor. 1988 yılından beri her yıl Mayıs ayının son haftasında ülkenin her yerinden yola çıkan Rolling Thunder üyeleri, Memorial Day gününde Washington'da Pentagon'un (Savunma Bakanlığı) otoparkında buluşuyor.

Rolling Thunder kuruluşu, eylem sırasında kaybolan askerlerin bulunması ile savaşlarda hizmet veren askerlerin sorunlarının çözülmesi için çalışıyor.

Başkan Bush, sekiz motosikletle çok gürültülü bir biçimde Beyaz Saray’a gelen 13 kişiyle Oval Ofis’te görüştü. Rolling Thunder, son iki seçimde de Başkan Bush’a destek vermişti. Rolling Thunder, Irak ve Afganistan’dan dönen askerlere devletin iyi davranması ve sorunlarına yardımcı olmasını istiyor. Irak ve Afganistan’dan dönen bazı askerler ruhsal sorunlarla boğuşurken, diğerleri de parasal sorunlarla karşı karşıya.

Çoğunluğu Vietnam Savaşı gazilerinden oluşan topluluğun amacı, savaşta kaybolan ve hâlâ esir tutulduğuna inandıkları arkadaşlarıyla ilgili Beyaz Saray'a baskı yapmak. Motosiklet grubu, 1988 yılındaki ilk eylemini de aynı amaçla baskı yapmak için başlatmıştı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    tabi adamların memleketlerinde motosikletle ilgili bir sorun kalmamışki

Diğer sorunlara da el atmışlar helal olsun be !!!

birgün bizde karetta karetta'lar için toplantı yaparız

ilerde
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    bu adamlar delikanlı olsa amerikanın orayı burayı istila etmesine karşı çıkarlar onun için motor sürürler washingtona. peh yok efendim neymiş oturdukları yerden kalkıp taa dünyanın öbür ucuna masum insanları öldürmeye giden heriflere iyi bakılsınmış sahip çıkılsınmış. onların eziyet ettiği insalara kim sahip çıksın. ama zaten kendileri vietnamcılarmış busha destek veriyorlarmış başka ne beklersin ki. bizde almışız bu herfileri ana sayfamızdan reklam ediyoruz. amerika komşumuz oldu hala uyuyoruz. hepsinin köküne kibrit suyu
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xxxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu adamlar delikanlı olsa amerikanın orayı burayı istila etmesine karşı çıkarlar onun için motor sürürler washingtona. peh yok efendim neymiş oturdukları yerden kalkıp taa dünyanın öbür ucuna masum insanları öldürmeye giden heriflere iyi bakılsınmış sahip çıkılsınmış. onların eziyet ettiği insalara kim sahip çıksın. ama zaten kendileri vietnamcılarmış busha destek veriyorlarmış başka ne beklersin ki. bizde almışız bu herfileri ana sayfamızdan reklam ediyoruz. amerika komşumuz oldu hala uyuyoruz. hepsinin köküne kibrit suyu
    Onları hor görme gardaşım sen altınsın onlar tunç mu / aynı vardan var olmuşsunuz sen gümüşsün onlar sac mı

Amerikanın stratejisi burda bahsettiğin. Onlar askerdi, Vieatnam'da da çok can aldılar ama sonuçta onlar asker. Emirlere uyuyor. Çok yüksek maaşlar vererek orduyu sivillerle doldurup Irak'a gönderen Sam amca utansın.
    Comfirmation Bias

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi adamların memleketlerinde motosikletle ilgili bir sorun kalmamışki

Diğer sorunlara da el atmışlar helal olsun be !!!

birgün bizde karetta karetta'lar için toplantı yaparız

ilerde

abi harika bir yazı yazmışsın yaa.. koptum valla
    çok haklısın doğrusu biz daha kendi sorunlarımızı halledemedik, ama olsun yaa motosiklet aşkı herşeye değer
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Caretta Caretta'lar icin bisi yapma fikri cok mantikli.. Gecen haberlerde izlemistim.. Turkiye'de 5 yerde ureme alanlari varmis.. Ama tedavi yada bakimini yapabilecek bir tesisimiz mevcut degil.. Konuyla cok alakasiz oldu ama, bu da ba$li ba$ina ayri bir konu..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Oval ofis diyince aklıma nedense Monica geliyor....Hayırdır işallah.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    nike zoom air-1100
    amerikan harleycilerden beklenmeyecek bi hareket deil sonuçta harley kültürü amerikan hükümetinin kafayı çizmiş gazilere verdiği motorlarla başlar...görüşmeye bakacak olursak eşit sewiyede gerçekleşmiş bence,kafayı çizmiş en kapitalist faşist ile kafayı çizmiş en sadist gaziler

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Aynen katılıyorum, ABD'nin redneck motorcularıyla kendimizi kıyaslamayalım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Ne güzel. Adamlar ülkelerinin başkanlarını ziyaret ediyorlar. Keşke bizde de tam tersi yerine böyle şeyler olsa..

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    yazdım bisilerde fazla siyasal oldu ayıp olur şimdi neyse
    kıllıtarkan güzel izah etmiş olayı +1 diyip geçiyim en iyisi

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işin birde bu boyutuna bakalım adamlar öyle organize olmuşki başkanla bile görüşebiliyorlar biz her hangi bir yetkili merci ile görüşme taleb etsek acaba kimle görüşebiliriz bırakın başkanı başbakanı kaymakamla görüşebilirmiyiz acep

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Alıntı -MUSTURAKİ- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işin birde bu boyutuna bakalım adamlar öyle organize olmuşki başkanla bile görüşebiliyorlar biz her hangi bir yetkili merci ile görüşme taleb etsek acaba kimle görüşebiliriz bırakın başkanı başbakanı kaymakamla görüşebilirmiyiz acep
    Biz genelde başbakanla görüşmek için değil muhalefete destek vermek amacıyla gösteri düzenliyoruz. Bir de mangal partisi ve piknik için..

Rolling Thunder üyeleri başkan Bush ile görüşürken..

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Redneck rampage forever, Harley forever
    Comfirmation Bias

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)