Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklete LPG taktı!

Motovento
    REKLAM ALANI

BURASI TURKİYE herşey normel ama bu kadar da deyıl arkadas....
    :cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    JX250T-A
    evet sangay'da motorlarin nerdeyse tamamina yakini LPG li uretiliyor.. resimdeki sasilacak tek durum tupun durusu

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    arkadaşlar sanal alemde sorfu alem yapıyordum bunları gorunce hemen formda yayınlamak geldi aklıma buyrun alttaki linki tıklayın
    http://resim.donanimhaber.com/m_1439...m.htm#14413134

Motosikleti
    arkadaşlar şuraya bir bakın
    http://www.vanmeenen.com/LPG-autogas...ers/mixers.htm

yanlış okumadıysam 2 zamanlı içinde mumkun kiti var ama ejnebice oldugundan bişi anlamadım ( lpg li scooter lerı araştırıyordum )
    2 zamanlı olupta adı geçen 3 model vr burda

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    ülke olarak petrol kaynaklarına ve dışarıya olan bağımlılığın en aza indirilmesi için yerli enerji kaynaklarının değerlendirilmesinden yanayım. bunun içinde yerli teknoloji akülü scooter ve tarımsal kökenli alkol ile çalışan araçların yaygınlaştırılması gereklidir. bu araçlar için gerekli olan bilgi ve teknoloji hali hazırda Türkiye de bulunmaktadır. tarım alanında şeker pancarı ve mısır gibi ürünlerin desteklenerek etil alkol üretilmesi ve bu yakıtları kullanacak araçların ilk olarak motosikletler üzerinde denenmesinden yanayım. trafik konusunda az alan kapladığı ve düşük yakıt tüketimi nedeni ile. bu şekilde Kyoto protokolü ile fosil yakıtlar ile atmosfere salınan karbon ve diğer gazların üretilmesi olmayacağından doğal karbon çevriminden gelen karbon kullanılacağı için hem çevreci hemde milli bir yakıt olacaktır. eğer muz cumhuriyeti olarak anılan Latin Amerika ülkeleri kadar olamıyorsak diyecek sözüm yok. Kurtuluş savaşı sırasında verilen bütün emeklere yazık olmuştur.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    dediydim zati lpg yi birak elektirikle gez diye ama alternatif yakıtlar ki bu alkol dahil turkiyede peşkeşi seven , ceken siyasi ve brökratlarımız yüzünden çok zor aslında burada insanlara hitap ettiyimiz sürece bu iş zordeyil belki zamanla olur ama dünyanın fazla zamanı yok

mit-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aygas mı ipragas mı kullanıyo acep ola...! Arazide o tüp bitarafını yakar insanın bee...! Havaya uçarsın! Düz yolda da kullanmıyo abimiz! Bu akılla fazla yaşamaz ne lazım ki ona para! Benzin pahalı derken tüpün ekonomisini görecek kadar da yaşamicak, arkasındaki bomba sayesinde! Hayırlı olsun....!
    Tarih bir milletin kanını, hakkını, varlığını hiçbir zaman inkar etmez! Bu memleket tarihte TÜRK'tü, bugün de TÜRK'tür ve ebediyen TÜRK olarak yaşayacaktır. M.Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    yollarda yanan dizel odobüslerıde gordu bu memleket alternetiflerden korkmayın

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    Merak ediyorum LPG kullanıp kazada yanan araçların oranı ile Benzin ve diğer yakıtları kullanıp kazada yanarak hurda olan araçların istatistiki bilgisini nereden bulabiliriz.
    herkes münferid olayları öne çıkarıyor. sayısal olarak konuşmak gerekir düşüncesindeyim
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Arkadaslar tamam tehlıkelı ama gayet mantıklı neden olmasın ıste bız bu yuzden bı yere gıdemıyos hemen kroluk cahıllık gıbı gorunuyo Avrupada adam arabasına markası ne olursa olsun LPG takarsa devlet vergı ındırımı uguluyo bız hala neyı konusuyoruz ne var scooterlarda gereklı onlemler ve krumalar alındıgı taktırde koltuk altı bagaja yapıalbılecegını dusunuyorum ama tekrar dıyorum belırlı guvenlık standtrtları ve donanımlar geldıgı takdırde.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)