Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Arabadan indi, scooter’a bindi! Cem Yılmaz Piaggio MP3 aldı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru bedava vermedilerse ne olayim, reklammlaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr
    duyduğuma göre 3 cüsünü bedava vermişler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Nasıl yani
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani
    hehehe...
    nası yani si yok 3 cü motoru hediye etmişler cem yılmaz arkadaşımıza...
    ulen ne iş ya hehehe...

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı mes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence nokta konulması gereken bi muhabbet.Boş yere adamın reklamına alet oluyosunuz
    Neden biraz daha iyi tarafından bakmayı denemiyorsunuz? Ne güzel işte çok popüler ve sevilen bir şahsiyette motorcu oluyor.. Motosikletçilerin sesi olacak belki gün geldiğinde. Belki özendiren, belki ışık tutan olacak.. Belki sen onun reklamını değil o senin reklamını yapıyordur??????

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    yaw şu alete motosiklet demesek. . .

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı ~~immigrant~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw şu alete motosiklet demesek. . .
    Olur mu hiç öyle şey? Piaggio cidden güzel bi makina. Otomatik vites ama hızı ve konforu cidden çok iyi... 3 teker olması Cem Yılmaz için geçici bi özellik olacaktır hem

Motosikleti
    zat150
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur mu hiç öyle şey? Piaggio cidden güzel bi makina. Otomatik vites ama hızı ve konforu cidden çok iyi... 3 teker olması Cem Yılmaz için geçici bi özellik olacaktır hem
    ya tamam ben piaggio'ya bişey demiyorum ama 3 tekerlek olayını sevmiyorum bircok araba üreticisininde 3 teker konseptleri var ama motosiklet olmuyor adı. ..
    Yani bence üstü açık ve gazı kolda olduğu için buna motosiklet demek doğru diil. . .
    Tamamen benim fikrim tabi çok güzel bir alet fuardada gördüm ama motosiklet anlayısıma ters. ..
    çok ısrar edıosanız buna motorsiklet dielim ama motosiklet olmasın

Arkadaşlar Cem yılmazı boşverinde MP3 gerçekten faydalı işlevsel ve scootere göre özellikle frenlemelerde ve yol tutuşta ciddi avantajları var. Çok sık ve tarz bir makine ayrıca ama 17500 otomobil fiyatı neredeyse. Honda bu tarzda bir araç çıkarırsa 3 te iki fiyata falan o zaman kullanışlı olur ama honda dizayn olarak ağlatır gibime geliyor makinayı.

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    hakkaten çok pahalı yahu fazladan 1 teker için 7 milyar veremem ben.
    hem "azı karar, çoğu zarar." öyle değil mi arkadaşlar.

bu arada geçenlerde 4 tekerlisi daha güzel olur demiştim ama kimsenin ilgisini çekmedi heralde

--------------/ haklısın immigrant o motosiklet değil "otosiklet". /----------------

mit-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya tamam ben piaggio'ya bişey demiyorum ama 3 tekerlek olayını sevmiyorum bircok araba üreticisininde 3 teker konseptleri var ama motosiklet olmuyor adı. ..
    Yani bence üstü açık ve gazı kolda olduğu için buna motosiklet demek doğru diil. . .
    Tamamen benim fikrim tabi çok güzel bir alet fuardada gördüm ama motosiklet anlayısıma ters. ..
    çok ısrar edıosanız buna motorsiklet dielim ama motosiklet olmasın
    Ama motosikleti , otomobilden ayiran en belirgin ve bana gore zevkli ozelligi gayet guvenli bi sekilde hem de cogu motordan daha iyi yapabiliyor...!
    Yani "VIRAJA YATMAK" ! O senin bahsettigin 3 tekerlekli otomobil konseptlerinin hangisi sence genislik-uzunluk-yukseklik ve goruntu benzerligi olarak mp3 kadar motora benziyo ki ; sen onlari ornek olarak veriyosun hocam...!

Hem niye bu kadar sekilci oluyosunuz ki! En basit ornek , Cem Yilmaz'da da oldugu gibi 2 teker den korkan bir suru insani motora yaklastiracagina inaniyorum! O zevki bi defa alan insanda devamini getirir!
    Tarih bir milletin kanını, hakkını, varlığını hiçbir zaman inkar etmez! Bu memleket tarihte TÜRK'tü, bugün de TÜRK'tür ve ebediyen TÜRK olarak yaşayacaktır. M.Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    zat150
    Alıntı mit-x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama motosikleti , otomobilden ayiran en belirgin ve bana gore zevkli ozelligi gayet guvenli bi sekilde hem de cogu motordan daha iyi yapabiliyor...!
    Yani "VIRAJA YATMAK" ! O senin bahsettigin 3 tekerlekli otomobil konseptlerinin hangisi sence genislik-uzunluk-yukseklik ve goruntu benzerligi olarak mp3 kadar motora benziyo ki ; sen onlari ornek olarak veriyosun hocam...!

Hem niye bu kadar sekilci oluyosunuz ki! En basit ornek , Cem Yilmaz'da da oldugu gibi 2 teker den korkan bir suru insani motora yaklastiracagina inaniyorum! O zevki bi defa alan insanda devamini getirir!
    dostum haklısın ben anlatmıorum demek istediğimi. . .
    genişlik yukseklık. . .Bunlarda diilim ben. . .Görüntüde motosiklete cok yakın hemen hemen aynı. . .
    Zaten scooterda en iyi markalardan biri çıkarmış motoshowda tanıtıyor. . . .
    Ama benim demek istediğim şu. . . Benim tutkum iki tekerlek. . .Altımda demirden bir at var . . .Hırçınlaştırdıgım zaman atar beni üstünden. . .Virajda en ufak hata kabul etmez yattığım zaman. . .Benim tutkum bekide daha tehlikeli oluşu. . ..
    Ben mükemmel bi motosiklet kullanıcısı değilim ama artık acemide sayılmam. . .
    Her girdiğim viraj bana ayrı bi zevk verir. . Her seferinde daha cok yatmaya calısırım. . .Şimdi bu alete binip motosiklette girdiğimin iki katı hızla girsem bi viraja yada iki katı yatırsam bana motorumun zevkını vermez . . .. Bu kadar güven duygusu alıyor benden o heycanı. . . .
    Motosiklete benzeyen 4 tekerlekli araclara atv dediler. . .Bence bununda bi isme ihtiyacı var. . ..
    tamamen kendi fikrim motosiklet camiasının otoriteleri bu alete motosiklet desede benim kafamda bunun adı motosiklet değil, olmayacak. . .. .

mit-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum haklısın ben anlatmıorum demek istediğimi. . .
    genişlik yukseklık. . .Bunlarda diilim ben. . .Görüntüde motosiklete cok yakın hemen hemen aynı. . .
    Zaten scooterda en iyi markalardan biri çıkarmış motoshowda tanıtıyor. . . .
    Ama benim demek istediğim şu. . . Benim tutkum iki tekerlek. . .Altımda demirden bir at var . . .Hırçınlaştırdıgım zaman atar beni üstünden. . .Virajda en ufak hata kabul etmez yattığım zaman. . .Benim tutkum bekide daha tehlikeli oluşu. . ..
    Ben mükemmel bi motosiklet kullanıcısı değilim ama artık acemide sayılmam. . .
    Her girdiğim viraj bana ayrı bi zevk verir. . Her seferinde daha cok yatmaya calısırım. . .Şimdi bu alete binip motosiklette girdiğimin iki katı hızla girsem bi viraja yada iki katı yatırsam bana motorumun zevkını vermez . . .. Bu kadar güven duygusu alıyor benden o heycanı. . . .
    Motosiklete benzeyen 4 tekerlekli araclara atv dediler. . .Bence bununda bi isme ihtiyacı var. . ..
    tamamen kendi fikrim motosiklet camiasının otoriteleri bu alete motosiklet desede benim kafamda bunun adı motosiklet değil, olmayacak. . .. .
    Tamam, bu sekilde dusundugunde veya acikladiginda durum degisiyor tabi ki! Cunku baska arkadaslardan "ne o oyle! , bu tuhaf sey ne motor mu?" gibi tepkiler olunca ben de klasik yurdum insaninin en cok dustugu hatayi burada da gordugume inandim! "SEKiLCiLiK" Soyledigin seylerin tamamina ben de katiliyorum! Ve dedigin gibi belki de motoru bir zevk makinasi yapan sey TEHLIKE !
    Ama sakin bir gunde sadece fatura yatirmaya, yada isine gidip gelmek isteyen bir insana da cok guzel hitap edebilecek ve onun sorununu cozecek bisey bu!
    Belki sen, ben yada bircok kisi motorun hircinligini severken, toplumda cok daha buyuk bir kesim kullanmak isteyip de tehlikesinden korktuklari icin uzak duran yada durmak zorunda kalan insanlarla dolu! Boyle bir alet hem onlari aramiza kazandirir! Hemde motor bilincini onlarla birlikte daha genis cevrelere yaymaya yardimci olur! Benim kuzenim ve bircok tanidigim, esleri guvenli bulmadiklari ve istemedikleri icin motora binemiyor! Benim arkamda kacak gezen arkadasim var! Esim duysa " GEBERTiR BENi ! " diyor! Bu arac onlari aramiza kazandirir! Tabiki fiyati baya bi yuksek! Once buna bir cozum bulunmasi lazim ithalatci firma tarafindan...!
    Tarih bir milletin kanını, hakkını, varlığını hiçbir zaman inkar etmez! Bu memleket tarihte TÜRK'tü, bugün de TÜRK'tür ve ebediyen TÜRK olarak yaşayacaktır. M.Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    zat150
    aynen dostum aynı fikirdeyim bende senle birçok kişiyi aramıza kazandırabılır .. . Zaten süper bi alet olduğuda belli . . ..Fuarda görür görmez bende yanında bittim. ..
    ama dediğim gibi sadece ben motosikletteki heycanı bu alette bulamıcamı düşünüyorum. . .Gerçi daha hiç deneyemeden önyargı gibi oldu ama öyle bi düşüncem işte. . . nese. .. .

beyazs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 -3 hafta once Cem Yılmaz'ı, Kızıltoprak Mototal'da gordum. 2 adet cok guzel, janjanlı Airoh kask aldı kendine. Trafige cikti mi acaba kendi motoru ile?

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    airoh mu? mototal'da airoh satılmıyor diye biliyordum...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler