Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorize bilgisayar melekleri işbaşında!

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam ben bilgisayar uzmanlarından Sedat.
    Ulaşım bilgilerini isteyen kişiler olduğunu gördüm.

Telefonumuz 444 0 397. (İstanbul dışı 0216 çevirmesi gerekir)
    Aslında şu an sadece İstanbul sınırları içinde servis vermekteyiz.

www.bilgisayaruzmanlari.com da web sayfamız.

Hizmetimiz ve işleyiş hakkında bilgi almak isteyen olursa bize bu bilgilerle ulaşabilirsiniz.

Sadece teknik destek değil, bilişim danışmanlığı da yapmaktayız. Buna ek olarak ürün satışımız da bulunmaktadır. (8800'ün üzerinde farklı marka ve kategoriye ait ürün bulunmaktadır)

Çok fazla sorulan bir soruya direkt cevap vermek adına şunu da söyliyeyim ki şirketimiz bir holding veya kurum, kuruluşa ait değildir. Tamamen bir şahsa ait özel bir şirkettir fakat güvenilebilirlik açısından referanslarımız oldukça geniştir. Aklınızda herhangi bir soru işareti kalırsa arayıp merakınızı giderebilirsiniz.

Hepinize iyi günler dilerim

(Bu arada motorlarımız Honda CBF 150)

Bilgisayar Uzmanları

Sedat ÖRSEL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bilgisayar Meleklerinden Daha İyisi Var

Valla ben uzun zamandır HIZLI SERVİS ile çalışıyorum web adresi www.hizli-servis.com hem çok profesyoneller hem çok kaliteli hizmet veriyorlar hem fiyatları çok uygun hemde çok güvenilir bir firma. Yani bilgisayarınızı verirken acaba içinden birşey alınırmı diye bir korku yaşamıyorsunuz. Kendileri ile kendim hem firmamdaki bilgisayarlarım için hemde evimdeki bilgisayarım için defalarca çalıştığım ve birçok arkadaşımada tavsiye edip yönlendirdiğim için kendilerini iyi biliyorum. Servis talep etmek için telefon falanda etmenize gerek yok, yani bir telefon trafiğide yaşamıyorsunuz. Web sitelerine girip bir defaya mahsus üyelik yapmanız yeterli ondan sonra tüm bilgileriniz zaten sistemlerinde kayıtlı olduğu için sadece kullanıcı adınızı ve parolanızı girip istediğiniz gün ve saate online servis talep etmeniz yeterli oluyor. Ben kendileri ile çalışmaktan çok memnunum sizede ısrarla öneririm. He bu arada telefon ile servis talep etmek istersenizde telefonları 0212 565 87 51

Rakun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6-F 2006 Siyah Kırmızı
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır tek kişik motorize bilgisayar meleğiyim zaten
    Ben tek çalışırım
    Arkadaşlara başarılar...
    Aynen

Arkadaşlara başarılar ben server başında sabahlıyom
    34 ZK 9442 ER6-F 2006 AKA "Sonic" & 34 RB 1940 Kia Carnival 2002 Nam-ı diğer "Nigga"
    Kartal/İstanbul

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    kolay gelsin diyeyim lakin pek gelecek göremedim..

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    hemen hemen benim mesleğe benzer bir meslek: bende arçelik beko(beyaz eşya) teknisyeniyim bende öyle evlere gittiğim zaman bir çok kişilerden böyle ikramlar aldım çok güzel oluyor bu arada makinelerinizde(bulaşık,çamaşır vs vs) şikayetleriniz varsa sorunlarınız bana sorup sizlere yardımcı olabilirim;);)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler