Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Motosikleti Nasıl Çaldılar? (Video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Kardeşim şanslıyız yine de, en azından işe nereden nasıl başladıklarını görme fırsatımız oldu sayende.

Büyük geçmiş olsun.Umarım bulunur motosiklet

Aklıma takılan, senin bu fabrika o kadar kamera koymuş da bunları kontrol edecek, denetleyecek birini bulamamış mı? iş işten geçtikten sonra ne yapayım güvenlik kamerasını. İşi sadece karakolla bırakma. Karakollarda neler döndüğü belli değil.
    Sen görüntüleri ver basına.
    ...Sergerdan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    gerçekten geçmiş olsun nasıl olur gündüz vakti şaşdım kaldım...inşallah bulunur en kısa zamanda...
    [COLOR="Black"][FONT="Comic Sans MS"]RİDE THE WINDS OF CHANGE[/FONT][/COLOR]

maksimumhiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot 103
    çok geçmiş olsun, eğer plakası yoksa söylemeye dilim varmıyor ama üzerine bir bardak soğuk su içmek zorundasın, plakası varsa bile bulunma şansı çok zor, çoktan parçalanmıştır bile belki, ilerde yeni motor alırsan, dikkatli ol, güvenliğini tam al

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Geçmiş olsun birader. İnsanlık öldü mü, evet öldü denen noktaya hızla yaklaşıyoruz, görüntü odur. İdam cezasını tekrar istiyoruz. Rahşan hanım da sağolsun, bunları saldı sokaklara. Haber okumaya, gazete okumaya iğrendirdiler artık beni. Nolacak bu memleketin hali demeye utanıyorum. Eskiden açtık, açıktaydık, karneli günlere denk gelmedik ama ekmek için sıra beklenirdi. En azından namuslu insanlardık. Vurmak lazım bunların topunu vurmak.
    (Kusura bakmayın, damdan kapıdan oldu yazı ama, o kadar çok şeye tepkim var ki artık...)
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

boncorno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS 2003
    Geçmiş olsun. Kısa zamanda kavuşmanı dilerim. Hepimizin başına gelebilecek bir durum. Artık motoru yere zımbalayıp inşaat demirleri ile temel betonu atıp bağlamak gerekçek sanırım. Çaresiziz doğrusu.... tekrar geçmiş olsun...

Hurricane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs150-19 Cruiser
    Abi yok böyle bişey. Çok geçmiş olsun. İnşallah bulunur.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, nasıl gittiğindir...

alpino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    arkadaşım umarım en kısa zamada motorun bulunur

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun! Çalanlar da hayrını göremesin. Söyleyecek söz bulamıyorum. Arkadaşlar bu görüntüyü tv kanallarına verirseniz, hatta bu linki mail bile geçseniz emin olun yayınlayacaklardır. En azından TV'lerde de teşhir olunur bu gibi şebekeler.
    Alarm falan olsaydı sanırım sesten dolayı vazgeçerlerdi. Alarmın en azından gündüz için şart olduğu anlaşılıyor.

Bir yerde okumuştum, hırsızlar genellikle güvenliğinin az olduğunu anladıkları ve küçük cc motosikletleri çalıyorlarmış, gündüz bile olsa kilit, zincir v.s. kullanmayı ihmal etmemek lazım.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    yaw yuh artık be bu kadarda değil yani adamlar güpegündüz götürdü motoru iyimi , arkadaşlar disk kilidi ve çelik kilit takın görüyosunuz yeterli değil direksiyon kilidi , bi günde cevahirin yanında benim motoru götürmeye kalkmışlar ama ön çatala takılı çelik kilidi görünce vazgeçip uyuzluğuna aynayı çalmışlardı şerefsizler....
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

derra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r repsol
    çok geçmiş olsun valla gündüz gece farketmiyo çok rahat hareket ediyor insanlar kendi motoruymuş gibi almış götürmüş motoru.gerçekten çok geçmiş olsun.umaaaarım en yakın zamanda bulunur.
    :mrgreen:

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    vay serefsizler !!!
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Video'nun Linkini Kanal D'ye Gönderdim!!!

arkadaşlar az önce kanal d ye konuyu anlatıp bu forumun ve videonun linkini verdim. bu akşam evde olamıyyacagım için izleyemeyecegim. ama içinizde tv başında olacak olan varsa bu kanalı takip etsin o videoyu yayınlayabilirler. hatta imkanı olan varsa haberi kaydetip buraya ekleyebilir.

böyle adilerin şerefsizlerin yakalanması için elimizden geleni yapmalıyız. tv kanallarında veya gazetelerda tadıkları olanların bu olayı onlara birdirmesi gerekir diye düşünüyorum.
    motoru çalınan arkadaşımıza geçmiş olsun. inş. bu çalışmalar bir işe yarar motosikleti bulur

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    geçmiş olsun
    ben burada uzaktan kumandalı alarm olsaydı daha bir caydırıcı olacağını tahmin ediyorum en azından çevredekilerin dikkati çekilmiş olurdu.
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF

İnsanoğlu...

Arkadaşlar 17 aylık bebeğe tecavüz eden, hamile kadını bıçaklayan, insanları zevk için öldüren kişiler bir motosikleti çalmışlar çok mu? Bana artık bu tür şeyler çok doğal geliyor. Zaman geçtikçe bu olayların çok daha abartı boyutlarını yaşayacağız. Çalmak ezelden beridir insanoğlunun doğasında olmuştur. Bunun önüne geçmenin tek yolu tedbir almaktır. Eşimde de CBR125R var, çalınmasın diye apartmanın içinde bile parmağım kalınlığında zincir ile apartman radyatörüne bağlıyoruz. Önleminizi alın, çalınmaz demeyin, çalınır!
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r

yuh be bu kadar da olmaz!!!

bu kadar da olmaz be kardeşim.... yuh yani... bu görüntüleri izledikten sonra bir cbr 125 sahibi olarak hemen bir disk kilidi ve bir tane uzun kalın kilit alacağım... hatta motorumun orjinalliğini bozmuyacağını bilsem alarm bile taktırmayı düşünüyorum.... adam direksiyon kilidini bir kaç saniyede etkisiz hale getirdi.... ilk izlediğimde gözlerime bile inanamadım... hatta şu anda garaj kapısının kilidini bile değiştirmeye karar verdim...

bu ......................dan başka türlü kurtuluş yok... allah hepsinin belasını versin....

bu arada motorun sahibine allahtan sabır diliyorum...
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

Alıntı BlackMoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşündüğüm bir sistem var onu sizinle paylaşayım istedim
    geçen gün benzin alırken benzincinin plakayı yazdığını ve bunun merkezi bir sisteme entegre edilebileceğini düşünüyorum. çalıntı ihbarı yapılan motorlu araçların takip edildiği bir sistem. internet fiyatları makul bir seviyede ( her ne kadar hız açısından tatmin etmesede) plaka yazıldığı anda merkezi veri bankasından bu araç için bir çalıntı veya benzeri bir sorun olup olmadığı sorgulanır en azndan bu aracın nerede olduğu takip edilebilir. eğer biraz da şans varsa o araç güvenlik gücü tarafından takibi kolaylaşır. bir çeşit cep telefonlarının IMEI sistemi kontrolü gibi
    Bu düşünce hakkında sizin fikirleriniz nedir.
    Düşündüğün sistem çok güzel hatta akaryakıt kaçakçılığının önüne geçmek için çipte takılıcaktı dpolara ama bugün cep telefonlarında bile bu sistemi yürütemiyorlar, benim kapanan dükkanımdan 8 tane çalındı hiç bi haber çıkmadı hiç birinden, tv de izliyoruz kaç kişiyi daha soyuyorlar ama hiç bi yaptırımı yok birde üstüne üstlük abime aldığımız telefonun imei numarası klonlanmış şimdi bizim telefon kapanıcak o şerefsizinki açık kalıyo faturayı bulamadığımız için. İşin özü bu memlekette şerefsizler bizden daha iyi korunuyor bizden daha iyi yaşıyorlar dilerim Allah'tan ahirete intikal etmeden burada cezalarını çekerler, bu acı ne demek onu anlarlar.

Birde bu çalınan motorlar ne oluyo?
    satılıyormu? parçalınıyormu? biniliyormu? Yaa bu kadar geniş çevresi olan bir grubuz hiçmi ucuz motor ucuz parça teklifi ile gelen yok yanınıza?
    Bu çalınan motorlar yine bizim gibi motor sevdalılarına satılıyor nasıl oluyorda göz göre göre alırlar bunu, aklım hayalim almıyoo.

Motosikleti
    suan yok malesef

geçmiş olsun

güpe gündüz ya allah belalrını versin bunların ya sahibi bakmaya kıyamaz bu hayvanlar çalar inşallah bulursun motorunu ya cok üzüldüm valla ama bu hayvanlar yakalanır iki gün yatar cıkar allahlarından bulsunlar ne diim ya sanada cok gecmiş olsun

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Yapamadılarki düz kontakçıları şöyle bi 10.000 volt ceryan veren bi sistem...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Ben bir tek cümleyle özetleyeyim....Gerçekten bu Ülkede hak ,,hukuk,,adalet Kesinlikle yok...Bireylere karşı yapılmış suçlar devlet tarafından affedilip,,,namustan ,,şereften ,,onurdan yoksun insanlar,,,bir o kadar onursuz kişiler tarfından hiç bi yetkileri olmadığı halde AF edilerek cadelere salınırsa olacağı budur..Ben bağıra bağıra söylüyorum bu ülkede Adalet yoktur....Küçük bebeklere tecavüz eden,, insanların alnının teriyle kazandıklarını çalan,,,insanları acımasızca katleden kişilere en ağır cezayı vermeyen devlet kesinlikle devlet değildir...Benim askerlerimi dağlarda şehit eden soysuz köpekleri sırf birkaç oy uğruna affetmeye kalkan hükümet üyelerinin ne kadar onursuz olduklarını varın siz tasavvur edin...Ben bu sözleri herşeyi göze alarak söylüyorum çünkü patlamak üzereyim...Biz onurlu insanlar olarak o ceza yasalarını çıkartmayan oy avcısı onursuz insanlardan daha yürekli olamazisek bu Ülkeyi gerçekten kaybederiz...ve sokaklarda yürüyemez oluruz...

L.SAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    inşallah motorun bulunur kardeşim duacınız allah yardım cın olsun

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler