Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

regal raptor e 250 10 almayı düşünüyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

regal raptor e 250 10 almayı düşünüyorum arkadaşalar bu motr hakıkında bilgisi olan varmı bana yardımcı olurmusunus tavsiye edermisiniz birde ikinci el elinde olan varsa görüşelim olmazsa sıfır düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Kulaktan dolma bilgilerimi paylaşayım,

Çin liler içinde en sağlamı deniyor, yedek parçaları makul, arkadaşımda var E 9 ama çok memnun, bu arada neden E 9 değilde E 10.

Saygılarımla

hayta4567 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9
    valla hocam öncelikle alacak oldugun motoru iyice bi kontrol et.bende regal kullanıyrm şunu söyleym kaliteli ve sağlam eğer iyi bakılmışsa rutin bakım haricinde bakıma götürmem pek.uzun yol için çok iyi dah yazın toplamda 2600 km yol yaptım batı karadeniz ege yaptım birgünde 800 km gittim herkes şaşıryr ama inan yaptım bence bu her şeyi anlatır...hayırlı sürüşler herkese:d

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ben de çok araştırdım...aklımda ilk olarak o vardı...kullanıcıları da gerçekten memnun...ama çin malı olması hep canımı sıktı..karpuz gibi işte iyisi de var kötüsü de..ama şimdiki favorim hyosung gv250...

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    ben e9 kullanıcısıyım motosikletten gayet memnunum yedek parça sıkıntısı yok fiyatına göre güzel

yakıt olarak sakin kullanımda çok ekonomik olabiliyor honda kawazaki yamaha gibi markaların aynı modelini

alabiliyorsan onlardan al ama bütçem buna elveriyor diyorsan gönül rahatlığı ile alabilirsin
    İkincilik kaybedenler içindir...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)