Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

chopper'a başlangıç için ideal motor hangisidir

Motovento
    REKLAM ALANI

merhabalar uzun zamandır arastırmadayım ve ehliyetimi yenı alacağım... 1994 model vespa px200'üm var (her nekadar ruhsat vs. olmasada ) makına 5200de orjınal km sıdır. tek degısenı cogu vespalar gıbı arka kanpanasıdır... evrak iişi hallolunca şatısa cıkaracagım bu arada reklamda yapatım dedim

gv250 düşünüyorum fakat bütçe olarak kısıtlıyım max. 2000-3000 ... evrak işi bittiğinde vespayla takasa giren olursa neden fazlası olmasın...

kullanım kolaylıgı,yakıt, bakım ve yedek parca olarak en kolay ulaşabılegım ve bana zorluk cıkarmayacak... uzu yolda aksamayacak alet olarak tavsıyelerınız nelerdır temelde nelere dıkkat etmem gerekıyor...

benım tercıhlerım

ölü yatırım olarak
    kanuni caracal 200
    tiger 250
    Keeway Land Cruiser 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    keeway superlight 150

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    sizin verdiğiniz listede en mantıklısı keeway land cruiser olarak gözüküyor
    onun yanında keeway super shadow bakabilirsiniz
    ben bir regal raptor kullanıcısı olarak regal raptor öneririrm 250 cc temiz kullanılmış 3000 lira civarına bulunur
    İkincilik kaybedenler içindir...

paraglider80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MotorMania speedy 50cc
    Merhaba arkadaslar bende Chopper tarz motorlara ilgi duyuyorum. Chopper motor kullanmaya sadece 250cc ile mi baslamak gerekir? Mesela Yamaha XVS 650 Classic var oldukca guzel ve guclu gorunuyor.. Bu motor ile baslamak mumkunmudur? Bu konu hakkinda beni bilgilendirecek arkadaslara tesekkur edecegim

Motosikleti
    CBR 600F
    tiger 250'den uzak dur derim pek iyi şeyler duymadım ... gv250 ye para yetmiyosa keeway daha uygun olabilir.. regal raptor'ler de fiyatına göre iyi motorlar... fiyatına göre ama !!

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı paraglider80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar bende Chopper tarz motorlara ilgi duyuyorum. Chopper motor kullanmaya sadece 250cc ile mi baslamak gerekir? Mesela Yamaha XVS 650 Classic var oldukca guzel ve guclu gorunuyor.. Bu motor ile baslamak mumkunmudur? Bu konu hakkinda beni bilgilendirecek arkadaslara tesekkur edecegim
    Başlanabilir bence; motor hacmine göre hantal bir makine, ağırlığı da yere yakın.
    www.motorumla.net

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    paran warsa gv 250 paran daha azsa regal raptor. keeway onermem 150 lik minnacık ztn
    hyosung gv 250

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)