Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Paket atmak-Motokurye + Cruiser

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar forumu uzun süredir kullanıyorum ama yeni üye oldum zamanın da yararlı bilgiler edindim. Sizlerin de bu konu da bana yardim edecegini düşünüyorum. Ben 2 ay sonra motosiklet alacağım istediğim kafamda ki motor ise Kanuni seyhan 250 ayrıca hiçir sorun cıkmaz ise kasım da ehliyetimi alıyorum ama aldıktan sonra kuryelik yapmak istiyorum söylediğim tarz ile pek motokurye olunmaz diye düsünüyorum. =) skuter alıp kuryeilğe başlayıp orada biriktirdip almayı düsündüm ama işlerim ters giderse para boşuna gider diye düşünüyorum. Bu konuda bana fikir verirmisiniz.
    Konu alakasız yerde ise alakalı yere taşıyınız ama silmeyiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yardim edebilecek yok mu arkadaşlar?

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Eğer gıda sektöründe işe girerseniz motoru zaten firma veriyor diye biliyorum ? Yanlışsam bilenler düzeltsin. ( örneğin : dominos ) oradan para biriktirebilirsiniz.
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

kurumsal kimliği oluşmuş firmalar zaten size servisler için motor veriyorlar. burger king,dominos vb.

Teşekkür ederim peki Mondial mct 250, Kanuni tiger 250, seyhan 250 v.b motorlar ile yapılabilir mi? yani sordugum kuryeler dediler ki çok yakar onlar km de 30 kr bütün paran benzine gider ayrica ilk motorun cin olduğu için ayda bir sanayidesin falan o yüzden kafam da bir sürü soru işareti var.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Siz A2 ehliyetinizi alın o firmalara başvurun,sizin altınıza kaliteli japon scooterlardan veriyorlar,onlarla servise çıkıyorsunuz. Dediğiniz motorlarla paketçilik işi yürümez. Çok yorar,çok sorun çıkartmaya musait hale gelir. Siz bahsettiğiniz motoru alırsınız,iş çıkışlarınızda,boş zamanlarınızda gezme amaçlı kullanırsınız en ideali..

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    paket servis için kendi motosikletiniz olması şart değil çalışacağınız yer size bir honda activa gibi bir scooter verecektir hatta bazı yerler kask ve mont da veriyorlar

Ayrıca düşündüğünüz motosikleti paket servise sokarsanız hem motosikletin karizması çizilir çok yorucu olur hemde çok benzin yakar sık servise gidersiniz

Siz en iyisi ehliyeti alın bu işi yapmak için hazır olduğunuzda paket servis ilanlarına bakar konuşur anlaşırsınız

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Wanderer84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim peki Mondial mct 250, Kanuni tiger 250, seyhan 250 v.b motorlar ile yapılabilir mi? yani sordugum kuryeler dediler ki çok yakar onlar km de 30 kr bütün paran benzine gider ayrica ilk motorun cin olduğu için ayda bir sanayidesin falan o yüzden kafam da bir sürü soru işareti var.
    bu makinalarla kuryelik yapılmaz...cbf veya ybr veya tvs almalısın...çevrendeki kuryelerin altında bunların dışında ne görüyorsun...narpostun altındaki 2-3 tane vstromu örnek göstermeyinde şimdi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)