Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Batwing vs Windshield

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki Intruder C800
    Merhaba arkadaslar Suzuki C800'um de buyuk boy bir windshield kullaniyorum givi marka ve ruzgar kesmesinden cok memnunum. Boyum 190 olmasina ragmen beni ruzgardan cok iyi koruyor.

Fakat goruntusu cok hosuma gittigi icin Batwing taktirmak istiyorum. Her iki aksesuari kullanan arkadaslara sorum su " Ruzgar kesmesi windshield kadar basarilimidir. Yan ruzgarlarda stabiletiye bozma olasiligi varmi?"

Hep yurt disi sitelerde satildigini gordum Turkiye'de bir magzada aksesuar olarak satildigini goren varmi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki Intruder C800
    Batwing dedigim olay su linkteki http://www.sscustomcycle.com/product...dlebars2.shtml arkadaslar. Bunu yaptirmak mumkundur fakat astari yuzunden pahaliyami cikar ?

grenaj yaptiran arkadaslar vardir aramizda mutlaka, yada bu isle ugrasan biriside olabilir.

Diyelimki bu parcayi dokturduk, boyattik baglanti elemanlarini nasil halledebiliriz?

Cruiser bolumunu yavas gordum biraz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Yaptırmak biraz zor olur sanırım ama fairing ismiyle ararsan yurtdışı sitelerde bolca mevcut. Hazır olarak alabilirsin.

Motosikleti
    Suzuki Intruder C800
    Fairing olarak aratinca daha cok sonuc cikti arastirmaya basladim tesekkurler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)