Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

boyum 190 kilom 100 shadow 750 nasıl olur?

Motovento
    REKLAM ALANI
    barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    shadowda shaft sesi? valla baska bisi deseniz karısmazdım ama saft sesi hic yok shadowda. en azından benim enjeksiyonluda. eskilerini bilmiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda VTX 1300R - Rocket III
    750 de ufak kalacagin kesin... ama alternatif dusundugun makinalarda ufak eski motorcuysan hic birini alma buyuk dusun pisman olma.

ben kendim ayni durumda 4 motor degsitirmek durumunda kaldim en sonunda rocket iii ile isi cozdum tavsiyem sabret buyuk bir makina al pismanlik duyma

Motosikleti
    honda shadow 750 - 2007
    cevap için çok mu geç kaldım bilmiyorum ama bende de shadow 750 var, yaklaşık 5000 km yaptım. boy 194, kilo 90. Boydan bir sıkıntı yok, kötü de durmuyor. Modifikasyon olarak tek yaptığım şey fren pedalını biraz alçaltmak oldu. Öünkü boydan ötürü ayaklarını ileri uzatır gibi durmuyorsun üstünde. dizlerden 90 derece kırık bir şekilde kullanılıyorum ama herkes motorun çok yakıştığını söylüyor. Bacaklar 90 derece olduğundan fren pedalı sağ ayak için çok yüksek duruyordu, ayağım kaval kemiğine deyecek gibi duruyordu. serviste söyledim 5 dk hallettiler. onun dışında sele değişebilir, ebayde filan mustang seat diye aratırsan görürsün. 1,5 saatten fazla kullanınca standart sele kıçta biraz ağrı yapıyor.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)