Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

shadow 750 gidon yükseltmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    herkese selamlar

2008 model bi shadow 750 motorum var. bu aralar yüksek gidon olayına kafayı takmış durumdayım. acıkcası yükseklikten ziyade oturus pozisyonum rahatsız orjinal boyutlarda. boyum 1.83 ve gidon sanki assada kalıyor bende bayagı ve rahatsız oluyorum belli bir süre sonra.

acaba shadowda gidon degistiren var mı aramızda hic? deneyen ve tecrubesini paylaşabilecek. T tipi gidonlar da var ancak classic shadowa yakısmaz diye düşünüyorum. kartal tipi düşündüm ama oda ebat ebat acaba kac inchlik almak gerek fazla abartmadan rahat bi sürüş için.

Belkide gidon degiştirmek problemimi çözmeyecek hep yanlışda düşünüyo olabilir denemedigim için kestiremiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Selam Arkadaşım. Belki Yardımı Olur Diye Düşünüyorum,

http://www.ercanmotorcycle.com/ Bu Firmada Bu tarz uygulamalar Yapılmakta, Görüşmende fayda Var. Hatta yakınlarda bu tarz ürünler yapan yada satan bir yer varsa Atla Git, Üzerine Tutarak Üç Aşağı Beş Yukarı Fikir Sahibi Olursun.

Kim ne derse desin (kimi T gidon der kimi kartal sever ) sen nasıl rahat edersen gidonun o şekilde olmalı...

Kazasız Belasız Sürüşler Dilerim...

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Gidon yerine, riser denilen gidon yükeltici kullanabilirsiniz.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    ankara'da kartal tipi oldukça yükseltilmiş bir shadow biliyorum ve sürücüsünün boyu da sizden birkaç cm kısa, sürerken aşağı yukarı barfiks çekme modunda sürüyor ama görüntü muhteşem.

highway hawk kartal tipi gidonlar feyizoğlu'nda 100 lira civarı ama asıl para turan kabloların özellikle de hidroliğin uzatılması.

sezona doğru ben de düşünmüyor değilim yükseltmeyi

barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    ben o kadar yüksek istemiyorum orta boy bişi olsun dedim...zaten problem gidondan ziyade kabloların uzatılması. ordu da yasıyorum burda da bu işi yapacak var mı bilemiyorum acıkcası:/ eskiden honda vardı orduda servisde calısan kişiyi tanıyorum ancak böle bi iş yaptıgını daha önce sanmıyorum yinede konusucam bi.

bu arada 2. bi sorum var ayrı bi konu acmak istemedim. vance and hines egsoz almayı düsünüyorum tr de de varmış aradım ancak dikkatimi ceken sey vance and hinesın kendi sitesinde de honda shadow 750 aero icin olanlar 2004-2009 diyor. peki 2008 de cıkan enjeksiyonlu modeller icin bu egsoz da oksijen sensörü için giriş yok. bu sorun nasıl çözülür? yani adamlar sanırım 2008 sorası icin sensör girişli model yapmamışlar hala?

sanayı'ye gıdeceksın( rökorcu )yada hortumcu olarak gecer sana uygun ebatta fren hortumunu keser kafalarınıda monte eder.kablo işindede zor degil ek yapabilirsin.ha ben yapamam dersen oto elektrikci kısa surede yapar
    fazla tutacagınıda zannetmıyorum
    okadar buyutme bu tarz işleri,hallolur

saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)