Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

resime bakıp yardım ve bilginize rica ediyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUPERLİGHT 200

resimdeki gibi bir şey yaptırmak istiyorum(bende oğlumla beraber gezmek istiyorum.)en uygun maliyetli nasıl yapabilirim.Yardımınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Gözlük dahilmi ?
    restherock bunu beğendi.

Motosikleti
    SUPERLİGHT 200
    yok o tamam düzenek eksik

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    oğlum _?_.
    www.erkakurye.com

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-2006-suzuki-vl-800-intruder-chopper-almar-dan-alinir-150927047/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-acelesi-yok-boylesi-zor-86342582/detay

ve

http://www.sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-evcil-hayvanlar-kopek-ucretsiz-golden-bebeklere-yuva-araniyorr-151492110/detay

bunun gibi bişiyle olabilir zaar ama çok para...

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Kaskı unutmayın ama
    restherock bunu beğendi.

Motosikleti
    SUPERLİGHT 200
    oğlum köpeğim DOST golden cinsi.soruya soruyla karşılık gelenek mi burada.Konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar yazarsa sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

daha çok özel yaptırmak daha maliyetsiz olur diye düşünüyorum.Daha önce yaptırmış olan vardır belki beni yönlendirir diye ümit ediyorum aslında.yoksa sissybar artı sepet dıyım 1000 lirayı geçer gibi geliyor.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Deri yaptıracaksanız zeytinburcu-fatih civarında dericiler var. Gideceksiniz abi ben bunu istiyorum diyeceksiniz... Artık terilerden tahminimce size maximum 200-300 lira civarına yaparlar. Birazda muhabbet kurduğunuzda tamamdır o iş.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Ne kadarda yapmak isteseniz güvenlik bakımından tamamen tehlikeli olacagını düşünüyorum.

Köpeginizin arkadaki sürüş esnasındaki hareketleri sizin dengenizi olumsuz etkileyecektir.

Köpek tam olarak oturamadıgı için azıcık virajda bile motorunuzun agırlık merkezi olumsuz etkilenecektir.

Panik fren yani ani frenlerde köpeginiz sırtınızdan fırlayıp gidebilir.

Olası bir düşüş anında köpek ciddi hasar görebilir.. 20km bir hızda düşseniz bile sizdeki ekipman tam köpeginizde sadece yarım kask olmasından dolayı hayvanınız ciddi şekilde zarar hatta ölebilir.

Daha biz sürücüler artçımızı nasıl oturması ve neler yapması gerektigini egitip ögretemezken artçı olarak köpek almak bana mantıklı gelmiyor.

Motosikleti
    SUPERLİGHT 200
    CEM dikkatli bakarsan tasmaya bağlanan üç adet emniyet kemeri var sepetten tasmaya çıkan dolasıyla fırlama şansı yok.Ben fırlarım onu fırlatmamson olarak bazı insanlardan daha çabuk öğreniyorlar ;)
    restherock bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    köpeğinde hoşuna giderse hiç sesi çıkmaz püfür püfür gezersiniz

ancak düştüğünüz zaman köpek bağlı olduğu için motorla birlikte biryerlere çarpıp yaralanabilir iki ucu b*klu deynek oldu bu serbest bıraksanız ayrı bağlasanız ayrı

moral bozmak gibi oluyor ama köpeğin her türlü durumunu düşünmek zorundayız..

Levent68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ekstra cantalari var onlara bakman lazim.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Yol kenarinda gördügü baska bir köpek yada kediye gösterecegi ufacik bir reaksiyon ölümünüze neden olabilir.
    Belki ufak tefek stabilitenizi bozamayacak cinsler için mantikli bir uygulama olabilir ama büyük cinsler için tehlikeli.

Bunlarin hiç birini yapmasa dahi bu sefer herhangi bir düsme ya da kaza aninda köpeginiz bagli oldugu için ölümüne sebep olabilirsiniz.
    restherock bunu beğendi.

Motosikleti
    SUPERLİGHT 200
    arkadaşlar köpeği göstermiş olduğunuz duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum. İnanın daha fazlasını düşünüyorum sizden.Oturduğum yere yakın cok güzel göl ve nehirler mevcut.kısa mesafelere trafıgın olmadıgı insanlarında pek olmadığı yere beraber gidelim diye bu sepeti düşünüyorum.Yoksa uzun mesafeler beraber gıdelım veya sehir trafiğine girelim diye değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:14 ----------

levent varsa bir fotosunu gönderebilirsen sevinirim.
    Alıntı Levent68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekstra cantalari var onlara bakman lazim.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Köpeğe kask takmana gerek yok, ama gözlüğe gerek var. Gözlerini kısıyor yüksek hızlarda. Köpeklerin en sağlam yeri kafalarıdır. 140 km/h ile giden bir araba köpeğe çarpsa köpeğin ölüm sebebi ancak iç kanama olur, hayatta kafasına bişey olmaz. Bunun yanında köpeğin yeterince eğitimli olması lazım. Sağa sola reaksiyon vermemesi lazım sürüş esnasında. Yavru iken alışsaydı sıkıntısız gezerdi ama köpek atlama anında arka ayakları ile motoru iteceğinden çok tehlikeli. Alışmış olan 2 tane köpek biliyorum, yazlıkta emekli albayın vardı bi tane, tanıdığım en iyi artçıydı. Hayatta kafayı sağa sola çıkarmaz, kimseye reaksiyon vermez ve yanınıza yaklaşan arabalara havlardı. Her gün balığa giderlerdi albayla ama onun düzeneği falan yoktu. Kendisi atlayıp biniyordu eve gelincede atlayıp iniyordu. Son dip not o köpek süs köpeğiydi, atlarken motoru sarsmıyordu. 55-65 kg'lık bir golden sizi derinden sarsabilir.

Tüm bunların yanında gezilerinizden arkadaşınızıda mahrum etmemek isteyişiniz çok sevindirici, inşallah bir çözüm bulursunuz. Köpeğin tasmasına sakın emniyet kemeri falan bağlamayın, o kendini kurtarır. Ama kemer olursa motorla birlikte sürünür.
    gursus ve kemboo bunu beğendiler.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bunu herhangibiryerde yaptramayabilirsiniz. Kendiniz yapmayı deneyin. Çok zor görünmüyor. Birşeylerden bozarak yapabilirsiniz. Örneğin büyük bir kova. Daha sonrada bunu deri ile kaplayarsanız güzel bir görünüme kavuşur.

Dost olarak bir köpeği seçmen şaşılacak birşey değil. Ama güvenliği elden bırakmamak lazım.

Motosikleti
    SUPERLİGHT 200
    Verdigin bilgiler icin tesekkurler.bir yanlis bilgiyi duzeltmek isterim.golden cinsinin agirlik standartlari bellidir en yuksek 35 kg dir.benim ki erkek 34 kg.55-65 cok abarti olmus

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

Gozuken sizin dediginiz gibi kendim bir deniyecegim yapabilirmiyim diye.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    evet plastik bir kovayı deri ile kaplarsanız çok güzel olucaktır 1-2 tane delikte açarsınız içeri hava girer hayvan rahat eder

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı lkrkc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğlum köpeğim DOST golden cinsi.soruya soruyla karşılık gelenek mi burada.Konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar yazarsa sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

daha çok özel yaptırmak daha maliyetsiz olur diye düşünüyorum.Daha önce yaptırmış olan vardır belki beni yönlendirir diye ümit ediyorum aslında.yoksa sissybar artı sepet dıyım 1000 lirayı geçer gibi geliyor.
    Kendiniz yaptirmak isterseniz, deri kaplamasini size hediye edebilirim.
    Ama bu işin olumlu ve olumsuz yönlerini iyi düşünüp ona göre karar verin.

Motosikleti
    SUPERLİGHT 200
    tesekkürler sinan yakın zamanda bir deneme yapabilirim. Becerebilirsem buradan sizinle de paylaşırım.aslında çok zor bir şey gibi gözükmüyor ama benim düşüncem portatif yapmak.portatif yapınca da sağlam yapmak sıkıntı gibi gözüküyor.sağlam şekilde portatif nasıl yapabilrim o konu hakkında da fikirlerinize açığım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)