Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GV250 SIFIR

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Regal Raptor Spider250
    acaba bilgisi olan gv250 nin sıfır üretimi var mı? antalya-burdur-ısparta çevresinde bilginiz varsa satış yapan bayi varsa soyler misiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

mezarkabulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 350 SPT ENDURO
    burası bir yardımlaşma ve paylaşım sitesi. Lütfen hakaret vari reklamdan kaç para alıyorsun gibi orta çağ fikirleri ile yaralamayın insanların düşüncelerini ve yardım etme isteklerini.

SAYGILAR

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

Bu arada lifan 250 b yani PAŞAMI sattım. Fazla parası olmayanlar için biçilmiş kaftan alın üzülmez keyifle binersiniz !

Şimdi ise iki motor arasında kaldım sıfır alacağım birsi HYOSUNG GV 250 diğeri DAELİM DAYSTAR 250

iki motorda 25 hp (beygir) dealim bir tık daha ivmelenebiliyor, ikiside aynı kalite , ikiside radyatörlü falan falan yani eş değerdeler, Daelim görünüşü iki tık daha yakışıklı tabi

her neyse benim tepkim şu !!!!!

Benzer motorlar, benzer keyifler

HYOSUNG: 12.000TL !!!!!!!!!!!! 12.000TL !!!!!!!!!!!!

DAELİM : 9.600 TL

Hatta benzer cruiserlar daha ucuz RKS CRUİSER 250: 6.700TL ile 7.200TL arasında

LİFAN LF 250 B . 6.300 TL

Arkadaslar sizcede HYOSUNG GV 250 FİYATI COK COK İNSAFSİZ BİR FİYAT DEĞİL Mİ !!!!!!!! tepki verilmeli !!!!!!!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)