Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2014 regal raptor bakarmısınız.

Motovento
    REKLAM ALANI
    NoM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PCX
    Selam beyler,
    Ben honda pcx motorumu 6.250 den satıyorum. Yani bütçem 6.250.
    Normalde racing tipi olarak bütçemin üzerine de bir miktar katıp yamaha yzf r125 alacaktım.Ama hiç kendimi zorlamadan üzerine banada para kalacak şekilde bir chopper alsam dedim.Ben sıfır motor almak istediğimden bu fiyatlarada çin malı olan ama en çok tutulan regal raptor almayı planlıyorum.Öncelikle pişman olurmuyum.Bakımlarını düzenli yaptıktan sonra ve tertemiz baktıktan sonra sırf çin malı olduğu için beni yolda bırakır mı ve yedek parçası bulunuyor mu?

Arkadaşlar gelelim regal raptor 2014'e.
    Sahinidende sıfır raptorlara bakınırken 2014 sıfır 4.400 e gördüm.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-2014-regal-yeni-perakende-fiyat-listesi-147993280/detay

Fakat aynı modelin 2013 sıfırları normal piyasası 7.600 civarı buyrun;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-redlinemotor-spyder-250-regarator-145823497/detay

Biri açıklama getirebilir mi bu 2014 ile ilgili?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

Ama bunu 3-4 sene sonra satmaya kalksam da elimde kalır öyle bir şey de var :/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    İlan açıklama kısmında model ve fiyatlar yazıyor zaten. Sanırım biraz karıştırmışsınız

2014 PERAKENDE FİYAT LİSTESİ HAYIRLI OLSUNREGAL RAPTOR SPT 350 : 11.150.TLREGAL RAPTOR BOBBER 350: 11.150.TLREGAL RAPTOR DAYTONA 350:11.150.TLREGAL RAPTOR SPYDER 350: 11.150.TLREGAL RAPTOR DAYTONA 250 : 9.200.TLREGAL RAPTOR SPYDER 250: 8.600.TLREGAL RAPTOR KLASİK 250: 7.600.TL.REGAL RAPTOR KLASİK 150: 4.650.TL.
    Ve sizin yerinizde olsaydım bu fiyatlara eli yüzü düzgün... Kendini kanıtlamış bir model alırdım. apachi,ybr,cıbıf vs vs... Pcx'ten sonra eşşeğe binmek gibi olmaz mı ?
    NoM bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    regala hiç bulaşma. çin malı sonuçta parca kalitesi olarak filan cok uzaktalar japonlardan
    şekil şemal var diye bu kadar paralar vermeyin hocam.
    satarken yarı yarıya zarar edersiniz
    hız filan yaptıgını da sanmayın sakın. öyle ahım şahım gitmiyorlar da
    fuarda her sene gidip bakarım bu adamların standına
    bu senede girişte yer almışlar ilk girip girmez baya incelemiştim. ama dediğim gibi benim gözümde beş para etmezler.
    250 cc geçmek filan istiyorsanız ikinci el 7 8 bandında kış aylarında iyi bişeyler denk gelir
    hiç olmadı cbr 125 alın tvs apache alın yine de ben regal alın demem.
    NoM bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda PCX
    Yorumlarınız için çok teşekkürler.
    Zaten motor araştırmaktan kafayı yediğim dönemlerdeyim O nedenle bir konu açayım da chopper seçeneğini kafamda cevaplayayım demiştim.Anlaşılan kendi tarzım olan racingle devam edeceğim.
    Honda cbr 125 felan pek düşünmem bana bisiklet gibi geliyor. Kafamda dediğim gibi yamaha yzf r125 veya KTM 200 duke var. Tabi bu seçenekler 6.250 bütçemin üstüne ekleme yapabilirsem oluyor. Fakat benim kafamı kurcalayan şey eğer bütçem 6.250 ile sınırlı kalırsa ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Bu paraya eli yüzü düzgün bir racing bulamıyorum.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı NoM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumlarınız için çok teşekkürler.
    Zaten motor araştırmaktan kafayı yediğim dönemlerdeyim O nedenle bir konu açayım da chopper seçeneğini kafamda cevaplayayım demiştim.Anlaşılan kendi tarzım olan racingle devam edeceğim.
    Honda cbr 125 felan pek düşünmem bana bisiklet gibi geliyor. Kafamda dediğim gibi yamaha yzf r125 veya KTM 200 duke var. Tabi bu seçenekler 6.250 bütçemin üstüne ekleme yapabilirsem oluyor. Fakat benim kafamı kurcalayan şey eğer bütçem 6.250 ile sınırlı kalırsa ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Bu paraya eli yüzü düzgün bir racing bulamıyorum.
    O paraya eli yüzü düzgün bir şey bulamazsınız. Fakat alternatif olarak naked düşünürseniz ikinci el sym wolf 250 olabilir ? Kalıbı, yakıtı, rahatlığı ve hız konusunda sizi tatmin edicektir. 100/2.6lt -hız: 150 civarları - titreşim duke200 kadar- + seramik silindirin uzun ömürlü oluşu diyelim...
    NoM bunu beğendi.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Honda PCX
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-sahibinden-7000-km-de-146924250/detay

Gerçekten ilk defa içime sinen bir motora benziyor.
    Fakat SYM nasıl bir markadır, bu motorun görüntüsü fena değil sesi tatmin edicimidir(aslında sonradan egzoz düşünülebilir) biraz araştırmam gerekiyor.
    Bütçem net olarak 7 bin lira şuanda, tabi dediğim gibi ekleme yapamazsam bu rakama arıyorum.
    Dediğiniz wolf250 7 bine kadar pek seçenek çıkmadı 2 adet çıktı sadece.Yorumunuz için teşekkürler.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-sahibinden-7000-km-de-146924250/detay

Gerçekten ilk defa içime sinen bir motora benziyor.
    Fakat SYM nasıl bir markadır, bu motorun görüntüsü fena değil sesi tatmin edicimidir(aslında sonradan egzoz düşünülebilir) biraz araştırmam gerekiyor.
    Bütçem net olarak 7 bin lira şuanda, tabi dediğim gibi ekleme yapamazsam bu rakama arıyorum.
    Dediğiniz wolf250 7 bine kadar pek seçenek çıkmadı 2 adet çıktı sadece.Yorumunuz için teşekkürler.
    O paraya kesinlikle wolf alınır, başkada bir şey alınmaz... Sym kore malıydı yanılmıyorsam. Kalite konusunda kendini yeterince kanıtlamış bir marka. Kendi sayfasında pek bir şey bulamazsınız. Genelde facebook sayfasında takılıyor kullanıcıları.
    Buldugunuz modelleri oraya sorarsanız inciğini, cinciğini size sayarlar...

https://www.facebook.com/groups/symwolfsb250turkiye/
    NoM bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda PCX
    Gerçekten bir iki videosunu izledim kalıp var kaslı da duruyor.Tam super sport istiyordum aslında ama bu naked tarzının da bir tarzı var güzel bence.Tek sıkıntısı ikinci eli pek yok gibi.En iyisi ben iyice bir araştırmaya başlayayım.
    Çok teşekkür ediyorum tekrardan.
    7 bin liraya başka bunun gibi seçenek var ise lütfen onlarıda yazarsanız sevinirim.Gerçi bu fiyata bir tek wolf demişsiniz.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Gerçekten bir iki videosunu izledim kalıp var kaslı da duruyor.Tam super sport istiyordum aslında ama bu naked tarzının da bir tarzı var güzel bence.Tek sıkıntısı ikinci eli pek yok gibi.En iyisi ben iyice bir araştırmaya başlayayım.
    Çok teşekkür ediyorum tekrardan.
    7 bin liraya başka bunun gibi seçenek var ise lütfen onlarıda yazarsanız sevinirim.Gerçi bu fiyata bir tek wolf demişsiniz.
    İkinci eli yok, nedenide kullanıcıların memnuniyetinden dolayı satmamaları... Satanlarda model yükseltmek için satıyor genelde. Verdiğim facebook sayfasını incelerseniz o paraya alınabilecek tek motorun wolf olduğunu anlarsınız.

cıbır250r alsanız hem km yüksek olucak hemde hırpalanmış olucak o paralara...
    gt250r bakarsanız temizini zor bulursunuz o paraya. 8.000 gözden çıkartmak gerek.
    Megelli, yuki muki zaten çinlere bulaşmak aptalca.
    Duke 125 desek o paraya zor bulunur, bulunsada 125cc ? Kısa bir süre sonra sizi sıkacak...

Başkada pek alternatif yok. 7.000TL param olsa, motor alıcak olsaydım düşünmeden gidip wolf alırdım

Motosikleti
    Honda PCX
    Tamda 7 bin liraya ikinci el cbr250 bulurum diyecektim ama cevabını vermişsiniz Ama 7 bine wolfta bulunmuyor yine çıkmazdayım. Temiz wolf alabilmek için 7.500 bini gözden çıkarmak gerekiyor ki o paraya istediğim motor olan yamaha yzf r125 de alınıyor.
    Ya ben neden bu kadar kasıyorum ki en kötü 1 ay geç alırım 500 lira daha ekleyip yamahayı alırım sonuçta içimde kalmaz

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Tamda 7 bin liraya ikinci el cbr250 bulurum diyecektim ama cevabını vermişsiniz Ama 7 bine wolfta bulunmuyor yine çıkmazdayım. Temiz wolf alabilmek için 7.500 bini gözden çıkarmak gerekiyor ki o paraya istediğim motor olan yamaha yzf r125 de alınıyor.
    Ya ben neden bu kadar kasıyorum ki en kötü 1 ay geç alırım 500 lira daha ekleyip yamahayı alırım sonuçta içimde kalmaz
    Yamahanın büyütülecek bir yanı yokki ? Sadece tip var o kadar. Hız derseniz ? Yürümüyor, pancar motoru misali... Ses var görüntü var fakat başkada bir şey yok
    Siz bilirsiniz diyelim, hayırlı olmasını dileyelim o zaman..
    NoM bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda PCX
    Aynen dediğiniz gibi yürümüyor sonuçta 125cc ne beklersin Çok araştırdım yamaha 125'i beni kendine çeken yönleri 125 likleri geçtim 250cc ler arasında bile bana göre bu kadar şekil motor olmaması, markasının bana göre en 2-3 markadan biri olmasıdır Zaten şuana kadar 9-10 kere ninja 250 sürmek ve 3 ay boyunca pcx kullanmaktan başka bir deneyimim yok hız yapmaması benim için daha sağlıklı gibi
    Ama dediğim gibi bu wolfta kafamın bir köşesinde var gerçekten güzel ama fiyatı pahalı forumlarda da o yönde bir şikayet var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

Konunun baya bir dışına çıktık ama benim gibi kafası karışık olanlara bu konunun yararlı olacağını düşünüyorum

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Aynen dediğiniz gibi yürümüyor sonuçta 125cc ne beklersin Çok araştırdım yamaha 125'i beni kendine çeken yönleri 125 likleri geçtim 250cc ler arasında bile bana göre bu kadar şekil motor olmaması, markasının bana göre en 2-3 markadan biri olmasıdır Zaten şuana kadar 9-10 kere ninja 250 sürmek ve 3 ay boyunca pcx kullanmaktan başka bir deneyimim yok hız yapmaması benim için daha sağlıklı gibi
    Ama dediğim gibi bu wolfta kafamın bir köşesinde var gerçekten güzel ama fiyatı pahalı forumlarda da o yönde bir şikayet var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

Konunun baya bir dışına çıktık ama benim gibi kafası karışık olanlara bu konunun yararlı olacağını düşünüyorum
    Bilgi paylaştıkça çoğalır... Bazen sizin göremediklerinizi bir başkası görür ve sizi uyarır.

Siz çevre yoluna çıktığında max sürati 110-120 km olan motoru sürdüğünüzde araçların tacizine maruz kalmıyormusunuz ? Veya şehirler arası yol gitmeniz gerekli... Otobanda 120 ile nereye kadar gidebileceksiniz ? Sollama bile yapamazsınız.... Bu yüzden yzf125i unutun derim... Tecrübelerinizi geliştirirsiniz ve trafikte rahat edersiniz en azından.

Sıfır olarak tercih edilmesinden konuşmuyoruz sonuçta. Siz ikinci el alıcaksınız ve ikinci el olarakta wolf tercih edilebilir dedim. Ona bakarsanız herkes her modelden şikayetçi...

Pulsardan tutun, gt250r... Ninja300'den tutun mt9'a kadar herkes bir şeyler hakkında dert yanıyor

Motosikleti
    Honda PCX
    Dediğiniz gibi pcx inde max hızı 110 olduğundan ve ben her gün çevreyolunda 10 km gidiş 10 km dönüş yapmak zorunda olduğumdan, araçların tacizine çok maruz kaldım bunu inkar edemem haklısınız
    Ama şöyle bir şey de var; 7500 liraya sym aldım diyelim 500 lira daha verip şunun gibi birşey neden almadın diye adamı döverler ;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-sifir-ayarinda-servis-bakimli-daha-6500-km-de-146192065/detay

Sonuçta bir yanda sym bir yanda honda.Kesinlikle sym yi kötülemek için söylemiyorum,çünkü azda olsa bakındım kötü marka değil ve alınabilecek bir motor wolf.

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Hocam. ..
    Konuya regal raptor la basladiginiz icin yaziyorum;
    Diger motorlar hakkinda cok fazla birsey diyemeyecegim ama hyosung gv250 ye de bakin derim hem fiyat olarak hemde rahatlik ve hiz olarak pek cok kullanicinin gozunu dolduracak bir makine nacizane gorusum,tabi tarziniza uygunsa..

Motosikleti
    Honda PCX
    Yorumun için teşekkür ederim. Gv250 kalıplı güzel motora benziyor fakat chopper almaktan vazgeçtim şuan wolf alma yolundayım hayırlısı artık bakalım.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    1. secenek sym wolf yada hyo 250 naked modelli temiz bulabilirsen

sinem54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar bu yorumlari yapanlar hic regal raptor daytona yada spyder kullandimi cok merak ediyorum. Evet regal cinli bir motor ama tum cinliler bir tana regal biryana regal ariza cikarmaz sorun cikarmaz bir kanuni bir symn bir keewey vb cinlilere benzemez gidipde mahvolmus regal almamak sartiyla zaten ikinci eli temiz olan model ben regal raptor 350 spyder 1.5yil kullandm bakimlari disinda beni hic yolda birakmadi istanbul antalya istanbul sakarya ve bircok festivale gittim etkinliklere katildim benibhic uzmedi. Eski yanlarina gelince cok hizli degil zaten cruiser motorlar hysosung gv650 disindakiler performans motoru degil keyif motoru millet alismis japon japon regal brnce bukadar dislanmamali hyosung gv650 disinds 250cc motor alcaksam kesinkle o paraya hysosung gv250 degil regal raptor 350 daytona yada spyder alirdim

Motosikleti
    Regal Raptor DD150-E2
    Arkadaslar ben de regal raptor dd150-e2 kullanıcısı olarak yazıyorum hani çin japon karsılastırması yapıyorsunuz tamam haklısınız ama bir kullanıcı olarak söylemek isterim ki beni de üzmedi,yeni aldım ilk motorum cok fazla para harcamak istemediğimden aldım ama şunu söylemek isterim ki kendinizi ve motoru bilerek kullanırsanız gerçekten keyif veren bir motor.Elden cıkarma konusuna da gelince temiz kullandıktan sonra her şekilde bir alıcısı bulunacağına inanıyorum sonucta haşat olmuş cbrları da görüyoruz.Bu arada simdiden ne alırsan al hayırlı olsun demek isterim kardeşim

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Ne yaptın hocam motor aldın mi. Konu eksik kalmış tamamlayın )

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)