Alıntı drakyuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Bu konu bitmez ama otomobilde motor hacimleri düştükçe motorsiklette yükseliyor sanki..gene de japonların düşük cc motor getirmemeleri ilginç .. yamaha dragstarin 650 cc ligini bile getirmiyor suzuki de aynen...
Mail attım geçenlerde Yamaha'ya,Avrupa bölgesine düşük cc cruiser getirmiyorlarmış.10.000 tl olsun ama Honda cruiser olsun da kafamız rahat olsun.Paramızla kafamızın rahatını sağlayamıyoruz.İnsan da Honda Yamaha ve Suzuki den dışarı çıkında olumsuz yorumları okuyor 2 tane bile okusa kafası rahat olmuyor.Bunlardan sonra gelen markalardan biri Hyosung diğeri de Regal Raptor.Hyosungu Kanuni bitiriyor,imajını kirletiyor.Regal ise önyargı sonucu diğer Çinli kervanına katılıyor tek teselli Regalden şikayetin olmaması fakat dış malzemesi gerçekten kötü gözüküyor.Gene de alternatif.Eğer Cruiser istiyorsan Regal spyder ve daytona öne çıkıyor(250 lik) yok başka istiyorsan da cbr 250 öne çıkıyor.Kawasakiyi saymıyorum çok pahalı ve tasarımı kötü yeni değil.Ha bir de KTM Duke 200 var ama 5.000 euro fiyatı var.İnazuma nasıl onu bilmiyorum ama cbr 250 kadar güzel durmuyor.