Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pioneer XF200-2A ve Dnepr MT11

Motovento
    REKLAM ALANI
    Slowfood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 150, Yamaha X City
    Herkese merhaba;

Öncelikle foruma gelir gelmez soru sormak ne kadar uygundur bilemiyorum bunun için öncelikle affınıza sığınıyorum. Ancak yaptığım araştırmalarda başlıktaki iki marka ve model arasında çelişkide kalıyorum.

İki marka ve model ile ilgili olarak yaptığım araştırmalarda öğrenebildiklerim;

Dnepr MT11 Eski Rus ordusunun kullandığı çift silindirli 650 cc' lik Geri vitesli bir motor. (Sesi Çok Güzel. ) Ayrıca söz konusu motor tamamen orjinal değil.

Pioneer ise tamamen orjinal. 200 cc' lik motora sahip ve motor gücü, yapısı, torku açısından pek kıyaslanacak durumda değil.

Bu ikilemden çıkmama yardımcı olabilir misiniz?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Çita Sport 125
    DNEPR-MT11'i restore edebileceğiniz maddiyatınız var ise gözünüz kapalı alabilirsiniz tank gibidir ;) pioneer mukayese edilebilecek bir motor değil

Motosikleti
    Kesinlikle haklısın üstadım. Zaten artık pekte gerek kalmadı. İnşallah yuki 250-4 ile başlıyorum.

inşallah dediğine göre bir umutla yazıyorum...
    yukinin son modelleri çok güzel...bazılarını zongshen motor üretiyor çok iyi...ama o model neyin nesi kimin fesi belli değil...
    bayinin elinde kalan eskilerden olmasın...bence regal al derim...

Motosikleti
    Walla arkadaşla pazarlığımızı tamamladığımız için dönmek biraz ayıp olacak. Bu arada söz konusu model Yuki YK250-4. Tek silindirli 233cc lik hava soğutmalı 2007 model olan. Ayrıca aslında haklısın regale acayip derecede içim gidiyor ama bütçemin şimdilik yettiği regal modelleri biraz küçük göründü gözüme. Yine de tavsiyen için çok teşekkürler.
    Herkes araba al dedi. Ben hala Birlikte gezebileceğim ağır abiyi arıyorum. (Buldum. O artık benimle...)

Motosikleti
    Merhaba;

Arkadaşımızın sözü o kadar güvenilirmiş ki motoru almak için geldiğim gün hiçbir aramama yanıt alamadım. Ki dikkat ettiyseniz forumda da pazarlık yaptığımız için caymak yanlış olur demişim. Herşeyin hayırlısı demek gerek bazen. Ama vazgeçmek yok. Bir chopper sahibi olana kadar yola devam.
    Herkes araba al dedi. Ben hala Birlikte gezebileceğim ağır abiyi arıyorum. (Buldum. O artık benimle...)

Motosikleti
    Tekrar Merhaba;

İlgilenen herkese sonsuz teşekkürler. Bugün itibariyle bir KUBA SL 150 sahibiyim. Heyecanım çok fazla.

Herkese kazasız sürüşler.

hayirli olsun arkadaşim kullaniyor memnun...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)