Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

chooper motor tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    çelik 100 cup
    merhaba abilerim kardeşlerim daha 1 senelik taze bir motorcu olarak ehliyetimide aldım cup 100 var onu satıcam bu chooper modellere cok merak sardım araştırıyorum 3 bine kadar sınırım var 250 cc almayı düşünüyorum fakat takıldıgım konular var daha fazla bilgim yk motorlar hakkında cup un içini dışşını öğrendım artık o ayrıda mesela ben 250 mct yada 250 tiger bu ıkısıne baktım regal raptorlarada baktım onlar benı aşıyor istanbulda oturuyorum bu modellerle iyice piştikten sonra trabzona gitmek istiyorm da 250 mct trabzona gidermı yada tiger yanı 250cc temiz bakımlı bir motor alıcam burdan trabzona gıdermı ılla su soğutması mı olması lazım yada hava soğutmamı dıyorlar onlar olmadan uzun yol yapamazmı 1100km normal soutmasız bi makına alsam gıdemezmıyım yaı uzunn yol yapmak ıstıyorum ona göre tavsiyelerinizi alym 3 bınlira nakıtım var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    joyride 200i
    lycantrophic bunu beğendi.
    Üzerine benzin dökerek intihar etmeye kalkışan genci uzun süre ikna etmeye çalışan polis, sonunda bir bidon benzini kurtarmayı başardı...

Motosikleti
    çelik 100 cup
    teşekkürler ilgin için peki uzun yol yapma konusunda ne düşünüyorsn

Motosikleti
    çelik 100 cup
    kararımı verdım parayı bırazdaha toparlayıp regal raptor alacağım en iyisi soğutmalıda burdan trabzona yararak gider :D

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Sevgili kardeşim, motosikletin dışında ben sana nokta ve virgül işaretlerini de tavsiye ediyorum. Kullanın memnun kalacaksız, hem de okuyanlar memnun kalacaklar.

Motosikleti
    çelik 100 cup
    doğru söylüyorsun fakat alışkanlık işte böyle alışmışım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)