Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Az yakan motor

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar cupların az yaktığını biliyorum faket ben ybr tarzı bakıyorum az yakan en az 125 lik.Mesela aynı cc de olan diğer motorlardan daha az yaksın genelde 45-70 arası hız yapıcam.Günlük 30 km yol gidecek bir durdumu en az 6 saat duracak trafik ışığı 1-2 tane var.Bütçem en fazla 3800 tl.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Honda Innova 125 veya yamaha crypton
    EverHarD* bunu beğendi.

Cub tarzı istemiyorum ve ne kadar yakıyor mesala ybr 100 km 2 lt gibi

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı muzoman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cub tarzı istemiyorum ve ne kadar yakıyor mesala ybr 100 km 2 lt gibi
    Ybr de az yakar kmde kac yakiyor bilmiyorum ama kullanicilari az yaktigini soyluyor

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    SYM XS-125 k alın hayatınızın en doğru kararını verin. Daha dün uzun yol yaptım 400km civarı tık demedi motor. Rampaları aslan gibi çıktı valla, 400 km de hep 100km/h nin üstünde kullandım yani çok yaktırdım motora o halde tam tamına 1 depo benzin harcadım. Yani 13 litre. Böyle kullanımda bile km de 0.14 kuruş gibi (bugünün benzin fiyatıyla) müthiş bir rakama karşılık geliyor. Kesinlikle bakmadan geçmeyin tam size uygun bir motosiklet.
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

Alıntı erimozel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SYM XS-125 k alın hayatınızın en doğru kararını verin. Daha dün uzun yol yaptım 400km civarı tık demedi motor. Rampaları aslan gibi çıktı valla, 400 km de hep 100km/h nin üstünde kullandım yani çok yaktırdım motora o halde tam tamına 1 depo benzin harcadım. Yani 13 litre. Böyle kullanımda bile km de 0.14 kuruş gibi (bugünün benzin fiyatıyla) müthiş bir rakama karşılık geliyor. Kesinlikle bakmadan geçmeyin tam size uygun bir motosiklet.
    sym nin on gorunumunu yani o farin oldugu yeri goruntusunu nasil degistirebilirim ybr nin on gorunumu yada cbf 150 nin gorunumu apachenin goruntusu hosuma gidiyor

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    Alıntı erimozel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sym ler güzel motorlara benziyor piyasasıda uygun nerenin malı bunlar çinmi ? sağlmamı ?
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Sym xs-125 k taş gibi motordur, alan herkes memnun, bitane bile memnun olmayan yok. Üretimi çinde yapılıyor evet, tıpkı ybr 125 ve cbf 150 gibi. Fakat tasarım ve projelendirmesi tayvan da sym firması tarafından yapılmış bir motosiklet. Dolayısıyla harika. Ben motorumdan çok memnunum, diğer konulardan da takip edebilirsiniz uzun yol yaptım dün. Oturuş pozisyonu, gidonu vs cbf 150 den çok çok daha rahat. Motoru 125 likler arasında gayet güçlü ama tabiki 600 cc nin performansını da beklemeyin. YBR CBF ve XS ten bitanesini bedava vereceğiz deseler ybr yi seçerim, satıp xs-125 alırım, kalan paraylada benzin alır gezerim o derece iyi bir makine başka kullananlara da sorabilirsiniz, en iyisi gidip kendinizin denemesidir.

---------- Post added at 20:00 ---------- Previous post was at 19:57 ----------

Alıntı muzoman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sym nin on gorunumunu yani o farin oldugu yeri goruntusunu nasil degistirebilirim ybr nin on gorunumu yada cbf 150 nin gorunumu apachenin goruntusu hosuma gidiyor
    Ön camlar satılıyor yada ybr nin farının üst kısmına takılan parçadan bulabilirsiniz kolaylıkla, büyük ihtimal uyacaktır.
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bahsedilen motosiklerden biraz farklı bi kulvarda fakat onlardan daha az yakan ve şehir içi otoban harici rahat kullanabileceğiniz bir scooter kymco agility 50 evet diğerleri kadar hızlı kalkış yapamaz son hızı 80 km/h ama gerçekden hem sorunsuz hemde çok az yakıyor incelemenizi tavsiye ederim

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    gel benm motoru satayım sana az yakar çok kaçar 50 liraya 400 km yol yaparsn
    bu kawasaki bir başka dostummm

cakmak3306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    Ybr 125 Ortalama 2,5 lt / 100 km yakar. Yeni kasalar dahada az yakıyor gıbı. Sıfır motorumun ılk depo fullememde 41 km/lt gitti. Rodajdan sonra dahada düşecek gibi. Sıkıştırmazsan galiba 2 lt ile 100 km yaparsın.
    Mustafa ÇAKMAK A rh(-) Suzuki GSR 600

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Az yakan ve Hız istiyorsan az kendini sıkıp Honda İnnova 125 al. enjecksiyonlu o nedenden dolayı az yakıyor hatta kokluyor. hemde seri ondan al
    Yamaha Crypton , Honda Innovaya göre daha fazla yakar. + İnnova kadar seri değildir.

İnnovada yapacağınız tek şey eski innova performans egsozu taktırın , lastiklere kırmızı şerit. ve ak git ondan sonra ben bunu bilirim bunu söylerim.

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Benim innovam 100 km 1.8 litre. km'de 11 krş full depo ile 200-225 km yapıyorum.ama illaki ybr istiyorsan 100km'de 2.2 litre yakıyor
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)