Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Lifan tay 100

Motovento
    REKLAM ALANI
    DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu 3 sübaplı Lifan'lardan bi tanesi karşıma çıksa da versem ağzının payını, Motorum Honda Spacy 110'u düzde ve yokuşta geçiyor, nası bi performansı olduğunu anlatmaya bu yeterli olur sanırım.
    sankim kawasaki ninja

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    lifan üçsibopoğullarından...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sankim kawasaki ninja
    97cc kawasaki cup olsa onu da geçerdim

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu 3 sübaplı Lifan'lardan bi tanesi karşıma çıksa da versem ağzının payını, Motorum Honda Spacy 110'u düzde ve yokuşta geçiyor, nası bi performansı olduğunu anlatmaya bu yeterli olur sanırım.
    geçer misin yavaş mı geçersin bilemem ama lifanla diğer cub lardan birkaçını kıyaslama imkanım oldu, kendi motorum diye demiyorum hepsi bir yana lifan diğer yana. japonları bunlardan ayrı tutuyorum tabi. bu değerlendirmem performans bakımından onun da altını çizeyim. motorsiklet meselesini ucundan bucağından bilen biri sadece çalıştırsa ya da çalıştırmadan motorunu incelese motorun şöyle bi göğsüne baksa ne demek istediğimi anlar. uzun lafın kısası lifan motosiklet diğer cublar mopet daha nasıl anlatayım bilmem artık

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı mavimotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçer misin yavaş mı geçersin bilemem ama lifanla diğer cub lardan birkaçını kıyaslama imkanım oldu, kendi motorum diye demiyorum hepsi bir yana lifan diğer yana. japonları bunlardan ayrı tutuyorum tabi. bu değerlendirmem performans bakımından onun da altını çizeyim. motorsiklet meselesini ucundan bucağından bilen biri sadece çalıştırsa ya da çalıştırmadan motorunu incelese motorun şöyle bi göğsüne baksa ne demek istediğimi anlar. uzun lafın kısası lifan motosiklet diğer cublar mopet daha nasıl anlatayım bilmem artık
    olay budur

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bakınca ne görücek Honda Wave kopyası bir şase ve grenajlar mı ? Benim motorum japonlardan kopya değil ve Cup değil elden manuel debriyajlı. Cuplar rüzgarda yelken gibi sallanırken ben en ufak sallantı bile hissetmeden yoluma devam ediyorum. Tamam tipi daha güzel olabilirdi ama motor 2-3 bin km masraf çıkarmasın sağlam kalsın, ciddi planlarım var görünüşünü değiştirme konusunda.

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS

hahahaha daha hızlıyms lifanları çok rahat geçiyorm not:motorum orjinalkende değişmedi bu ya burdaki lifancılar kullanamıyo motoru ne bilim işte ben bunu bilir bunu söylerm şimdide acık ara fark atıyrm lifan lara ama sua 125cc alt takımım
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

arkadaşlar bu lifanların ya da cubların hava filtresi nerede bilen varsa bi söyleyiversin. 1sene olacak motoru alalı servis bişe yoktur diyo bakmıyo filtreye bari ben bi bakayım.

nrkndmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave110i
    arkadaşlar bu lifanların ya da cubların hava filtresi nerede bilen varsa bi söyleyiversin. 1sene olacak motoru alalı servis bişe yoktur diyo bakmıyo filtreye bari ben bi bakayım.
    önde direksiyonun altındadır..siyah renkte kare gibimsi kutu olacak...ön tarafa eğildiğinde göreceksin...
    bakma güzelim,atla gezelim

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    adı servis soyadına olumsuz ne yazarsan yaz anasını satıyım...en iyi servis kendi yaptığın servis bunu bilir bunu söylerim.

arkadaşlar 125 lik köylü (debriyajlı motormu alsam) yoksa lifan cub mu alsam ne dersiniz ? (köylüyü seri kullanabilirmiyim cub gibi daha önce debriyajlı motor kullanmadım ama örenmek zor değil gibi arkadaşlarım araba gibi diyo araba gibiyse 2 günde çözerim benim için önemli olan seri kullanım eh birazda sürat) bütün öneri ve yorumlara açıgım olumlu olumsuz şimdiden teşekkür ederim...

Alıntı nrkndmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önde direksiyonun altındadır..siyah renkte kare gibimsi kutu olacak...ön tarafa eğildiğinde göreceksin...
    doğru orada hakikaten. Lakin direksiyon ön takım filan sökülmeden ulaşılamaz gibi görünüyor. Nasıl içini açıyorsunuz siz var mı kolayı?

Motosikleti
    Honda Wave110i
    4 tane vida tutuyor ya plastikleri açmadan bile çıkarabilirsiniz..uzun bi yıldız t.vida işini görür...tekerleği sağa sola doğru oynattnmı tamamdır...ayrıca bir şey daha söylüyeyim hava filtresini temizlemek yerine değiştirmen bana kalırsa daha mantıklı olacaktır çünkü çok ucuz bir parça...daha sağlıklı olur

Motosikleti
    Pulsar-200NS
    ben değiştrirken spor hava filtresi takdım bunu denicgm az önce takdm

Uploaded with ImageShack.us
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı caglarizmir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 125 lik köylü (debriyajlı motormu alsam) yoksa lifan cub mu alsam ne dersiniz ? (köylüyü seri kullanabilirmiyim cub gibi daha önce debriyajlı motor kullanmadım ama örenmek zor değil gibi arkadaşlarım araba gibi diyo araba gibiyse 2 günde çözerim benim için önemli olan seri kullanım eh birazda sürat) bütün öneri ve yorumlara açıgım olumlu olumsuz şimdiden teşekkür ederim...
    125 mh drift al bence hem sekil hem hız hem dayanıklılık hem daha rahat her yönden daha iyi

Motosikleti
    Honda Wave110i
    o hava filtresi içine toz almasın...ileri zamanlarda tamirciyi görmek zorunda kalmayın

Motosikleti
    Pulsar-200NS
    yok fotoda belli olmuyo ama toz girmez yani

arkadaslar bu cupı kullananlar, ıyı tecrubesı olanlar bana bunun motoru hakkında bılgı verebılırler mı nasıl saglam mı sorun cıkardıgı oluo mu konfor bakımından ıyı mı ve hızı kaca kadar cıkıo ?

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    bisan-lifan olanını sürdüm (euro motor değil) ve ybryle nerdeyse kafa kafaya giden bir motor. yenileri de illa iyidir diğer modellerden, şayet cup alacak olsam ve çinli olacak olsa kesinlikle lifan alırım çünkü o model 3 valf
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisan-lifan olanını sürdüm (euro motor değil) ve ybryle nerdeyse kafa kafaya giden bir motor. yenileri de illa iyidir diğer modellerden, şayet cup alacak olsam ve çinli olacak olsa kesinlikle lifan alırım çünkü o model 3 valf
    aynen hocam enistemin bisan cub sürdüm gazı dokunmatik basar basmaz fırlıyo amortısörler ve koltuk rahattı

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)