Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Hakkında - Eksantrik Mili Hakıında

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Viraja Hızlı Girdim KArsıdanda ARaba Geliyordu Fren Sıktım Arabaya Girmedim Cok Sükür. Düstüm Arkadaşlar Motora Bisi Olmadı Özellikle Motor Bölmesinde Koruma Barı , Egsozda, Elcikte Cizik War. Söyle Bir Problem Olustu Motordan Lag Lug Diye Bir Ses Gelior Götürdüm Servise Eksantrik Mili Sakat Dediler Simdi Diyorum Bu Kadar Ovulen Motordan Nasıl Bu Kadar Bast Düsmeden Ekstanrik Mili Bozuk Olabilir

Napmalyım Sizin Tavsiyeleriniz Neler ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    ilk defa düşün birinin motor bloğuna bişey oldugunu işitiyorum yani içindeki parçalara deyim.. bende çok düştüm ama hiç böyle bişey olmadı yardımcı olacak vardr belki..servisi değiştir birde başkasına sor.. o sesin kazadan öncesine ait olabilir onu kararlaştır
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Kazadan Once Böle Bisi Yoktu Ses Aynı Benzin Deposunda Fazla Benzin Olr Asıcık Sarsmayla Benzin Şınkırtısı Gelir Ya Aynı O

Motosikleti
    Sağdan Soldan Takılıyoruz işte >
    Tvs ciler seni topa tutar şimdi demedi deme
    İmza Yok ::tutkuy:: ::xs22:: ::gazla::

Hocam İsterse Oldursunler Madem Ole Bole Diorlar Yere Kapaklanmayla Ekzantrik Milimi Bozulur :S
    Bende Para Ödemeye Hevesli Deilim Açıkçası Üretim Hatası DEdi Servis

Motosikleti
    Sağdan Soldan Takılıyoruz işte >
    Üretim hatası ise bedavadan yapması gerekmezmi servisin aracı olması lazım burda
    İmza Yok ::tutkuy:: ::xs22:: ::gazla::

ONlarda Ugrasacak Motoru Aldıgıma Sinir Oldum :S

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun kardeşim, düşmeyle böyle bir arıza olması enteresan. başka biryere baktır istersen
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

bluevean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 150cc
    Hocam bunu hangi servis dedi semt isim. Ne motor olursa olsun dediğiniz kazada böyle birşey yapmaz. Akıl var mantık var, boşu boşuna motorunu açtırma satarken sorun olur madem öyle bir sorun var garantiden yeni motor gelsin.

İzmir Ödemiş Özmotor Hocam Bende Anlamıs Deilim Yere Kapaklanmayla Motorun Eksantrik Mili Ne Alaka Hala Üzülüyorum Garanti Karsılamazsa 200 TL Benim Zararıma Olacak

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bunca yıllık hayatımda çok düşmeler kalkmalar oldu... bir apache 80 000 km diyer ikisi yeni fazla km yapmadım ama boşle bir sorun duymadım.. geçtim apache yi hiç bir motorda ne duydum ne krşılaştım ......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Benim Anlamadıgım Motor Kısmına Tas Bile Deymeden Nasıl Eksantrik Mili Bozuluyor Yatağımı Sakat Bunun ?

Bugun Tekrar Gittim Rulmanları Dagılmıs Dedi Servis Siz Düsünün Apachenin Ne Kadar Dandik Oldugunu Zaten Aptal Budistlerden Motor Bekle Üstüne Bin İste O Salaklık Bize Ait Maalesef :S
    sedat_57 bunu beğendi.

Garantinin karşılamaması şaşırtıcı bir durum dogrusu.
    Ama kaza anında bozulmadıgı kanısındayım daha önceden birşey olmuş olabilir. Eger bakımların tam değilse böyle birsey olması gayet normal. Ve bu durum başına geldi diye markayı kotulememelisin. Tvs çok kaliteli bir markadır.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı byelse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun Tekrar Gittim Rulmanları Dagılmıs Dedi Servis Siz Düsünün Apachenin Ne Kadar Dandik Oldugunu Zaten Aptal Budistlerden Motor Bekle Üstüne Bin İste O Salaklık Bize Ait Maalesef :S
    motorun düştüğü zaman yan bir şekilde uzun süre çalıştıysa, gerekli yağlamayı yapamamış olup rulmanı dağıtmış olabilir
    TRANSALP XL700

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bi arkadaşımın apache si 2000 km lerde krank rulmanlarını dağıtmıştı. Garantiden değişti ama bu olaydan sonra benim TVS apache ye bakış açım değişti. Çokta düzgün kullanan bi arkadaşım.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun düştüğü zaman yan bir şekilde uzun süre çalıştıysa, gerekli yağlamayı yapamamış olup rulmanı dağıtmış olabilir
    Sizin dediğinizde sadrazamın sol avuç içi gibi aynı..İstediği kadar depo bitene kadar o şekilde çalışsın gene sıkıntı olmaz burda başka bişey var..söylediğiniz ihtimal yüksek hayal gücü icerir bence
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)