Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Calıntı buluntu araclarda nereye muracat edilecek?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    en son calınan cbr 125r dı
    Merhaba ,
    Diyelim ki motoru Trafik buldu ne kadar sube var ise tek tek dolasmak mı gerekiyor ?
    E-devlet den sorgu yapıyorum halen calıntı olarak gozukuyor calıntı -buluntu gibi bir arama yapılacak link bulamadım , VARMIdır ...
    iyi gunler...

Site üyelerimizden Gürkan Arıcı'nın motosikleti yukarıdaki video da görüntülenen şahışlar tarafından çalındı. Motosikletin markası Honda Cbr125R. Şahıslar ilk önce motosikletin gidon kilidini kırıyorlar daha sonra düz kontak yapıp motosikleti çalıyorlar.
    Motosiklet ve hırsızlar henüz bulunamadı. Görüntüler polis ekiplerine verildi ama sonuç alınamadı.

Motosiklet: 2006 Model Honda CBR125R
    Renk: Siyah-Gri Renk
    Plaka: 34 eh 2221
    Çalınma zamanı: 07/10/2006 tarihinde 15:30
    Motor No: JC34E5204803
    Şasi No: MLHJC34A365204803 SASİ NOLU
    Bilgi: Motosiklet Dudullu da Tet Tekstil firması önünden çalınmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=RASOJ5Cja1Y

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    vay arkadaş yaa...bunun suratı da kabak gibi belli bulunmaları lazım aslına kısa sürede...geçmiş olsun...

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Sanırım motosiklet diye polisler pek uğraşmamış. Bu adamlar işinin ehli insanlar belli. Polis büyük ihtimalle tanıyordur hepsini ama normal vatandaş malı olunca pek ilgilenilmiyor.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    2006damı çalındı hakkaten. yakın zaman olsa bakardım sağa sola. (dudulluda oturuyorum)
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    en son calınan cbr 125r dı
    evet tarih dogru , TV ve gazetede cıktı net goruntu olmasına ragmen halen haber yok; Trafikten sorgulama yapmak gerekiyor anlasılan fakat tek tek dolasmak olmayacagına gore sorgulama yapacak link bulamadım:(( malesef , anlasılan calıntı buluntuda heleki plaka ustunde yoksa bir kenarda bekliyormus...

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    plaka yoksada bulundugu taktirde motor numaralarından yada şase numaralarından ruhsat sahibinin kayıtlı adresine tebliğ ediyorlar. sanırım motor parçalanmıştır. o zaman bulunamıyor.

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    benim motorum evimin önünden yılbaşı gecesi çalındı. 1 hafta sonra bulundu. Kötümser bir hava vermek istemem umarım bulunur ancak şöyle bir durum var. adamlar kendileri yakalanmazsa biraz zor bulunması. Benim motoru çalan zekasız 2-3 arkadaşıyla ana yolda yarışırlarken ( motorların 2si çalıntı) çalmak için elektrik tesisatını parçaladığı için farlar çalışmıyor tabi.. polis farkediyor gece bunları çeviriyor öyle yakalanıyorlar.

Motor bulunduğunda hemen karakoldan arıyorlar zaten sizi, çünkü yakalanana dava falan açılıyor. ve motorunuzu teslim almanız gerekiyor. Ve aradan zaman geçtiyse genelde tek parça olmuyorlar. benimkine 1 haftada 500 TL 'lik zarar vermişlerdi. Göstergeler kırıktı, elektirk tesisatı paramparça, benzin bitince depoyu açamayıp ağzını kesmişler, çıkma depo bulup takmıştım, yan grenaj kapaklar vb..

Yine de insanın içi burkuluyor tabi.. bende toplayıp sattım çünkü moralim bozuluyordu..

umarım motorun bulunur ve güzel havalarda yine gezersiniz birlikte.ç

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)