Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yaklaşık 1 saat önce zeytinburnu çırpıcı mahallesinde.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Büyük geçmiş olsun.
    İki teker ile ilgili alışkanlıklarımız böyle demek ki; zamanında bisiklet aldığımızda özen gösterirdik kilitlemeye ilk zamanlar sonraları birkaç dakika kenara bırakmalara alıştık inadına gibi o bırakmalardan birinde çalınırdı.Motosiklette de bu olmuş.

Alınteri ile alınan malın kıymeti bambaşkadır,Allah sabırlar versin.
    Gönlünü ferah tutman için dua edeceğim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı YILDIRIMBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.Çok üzücü.Artık motorumuzu koruma yöntemleri bulmamız şart.Aynı haberleri okumaktan diken üstündeyim.
    Koruma yokmuş direksiyon kilidi bile kilitli değilmiş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikletin benzin deposunu etkilemeyecek şekilde indikten sonra hafif akımda elektrik verecek bir sistem kursak aküye bağlı ya da taşınabilir farklı bir güç kaynağı kullanarak? Motosikletinden iniyorsun,sistemi açıyorsun ve beş ya da on saniye tutmak isteyenleri etkileyecek bir elektrik akımını aktif hale getiriyorsun.Sistemin kabloları görünmeyecek ama.Oha şimdi aklıma geldi ya naylon eldiven kullanırlarsa çalmak için?

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    Geçmiş olsun ama en büyük hata direksiyonu kilitlememen

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Geçmiş olsun kardeş, üzüntünü anlıyorum, inşallah bulunur, bu millet hep sapıttı, Allah korkusu filan kalmadı yaa!
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Allah Allah. 03:15sularında gecenin bi yarısı :( keşke kilitleseydin dostum.ama keşkeler fayda etmiyor,sen vazgeçme,sürekli ara.baktın olmuyor,her işte bir hayır vardır diyip geçeceksin kendini yıpratmamak için...

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    umarım kısa zamanda bulunur çok üzücü bir durum şahsen başıma gelse 1 ay kendime gelemezdim :S

Hırsıza kilit dayanmaz ama böyle takip cihazı vs bir çip yerleştirilebilirse en azından gprs üzerinden nerede olduğunun takibi yapılır bilmiyorum byle bir sistem varmı çok mu ütopik düşünüyorum fakat kilitle olacak iş değil ki arkadaş direksiyonu dahi kilitlememiş sağlık olsun çalanada Allah bin beterini versin diyeceğim ama o da olmuyor güllük gülistanlık yaşıyor adamlar kötüye zeval gelmiyor maalesef Türkiye şartlarında hep namuslu olan alın teri döken üç kağıt dolandırıcılık vs uzak duran adam darbe yiyor
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

arkadaşlar motorum çırpıçı çayırındaki parkta bulundu saolsun parktaki açma poğaca satan vatandaş abimiz geldiğinde motorun yerde yattığını görmüş geçen ekipleri durdurmuş plaka'dan gbt girilmiş motor şuan yediemin de kafa grenajı hasarlı yanda takozlar oldugu için sıkıntı olmamış yalnız kafa grenajı sökülmüş kontak yuvasıyla beraber sökülmüş düşmekten kaynaklanan birşey değil. Elimden gelen tüm imkanları kullanıcağım parmak izi vs alındı masraftan kaçmıyacağım.O aşşalık emek hırsızlarının peşindeyim kamera görüntüsünde yüzü net belli yalnız kafasında kask var esmer biri cok yakın cekim .
    firattuncbas bunu beğendi.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Aslantaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorum çırpıçı çayırındaki parkta bulundu saolsun parktaki açma poğaca satan vatandaş abimiz geldiğinde motorun yerde yattığını görmüş geçen ekipleri durdurmuş plaka'dan gbt girilmiş motor şuan yediemin de kafa grenajı hasarlı yanda takozlar oldugu için sıkıntı olmamış yalnız kafa grenajı sökülmüş kontak yuvasıyla beraber sökülmüş düşmekten kaynaklanan birşey değil. Elimden gelen tüm imkanları kullanıcağım parmak izi vs alındı masraftan kaçmıyacağım.O aşşalık emek hırsızlarının peşindeyim kamera görüntüsünde yüzü net belli yalnız kafasında kask var esmer biri cok yakın cekim .
    Dostum çok sevindim ya. Vallahi senin olayına çok üzülmüştüm. İnsan bi an gerçekten şaka olsa diye düşünüyo. Bu saatte de burda sevincini paylaşmışsın. Bundan sonra en azından direksiyon kilidini kullanmayı unutma aman diyim. Çok geçmiş olsun. bundan sonrası onların korkması gereken durum kardeşim. Peşini bırakma...
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Buna da şükür,Allah bidaha yaşatmasın.Geçmiş olsun

Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum çok sevindim ya. Vallahi senin olayına çok üzülmüştüm. İnsan bi an gerçekten şaka olsa diye düşünüyo. Bu saatte de burda sevincini paylaşmışsın. Bundan sonra en azından direksiyon kilidini kullanmayı unutma aman diyim. Çok geçmiş olsun. bundan sonrası onların korkması gereken durum kardeşim. Peşini bırakma...
    Allah razı olsun kardeşim Bırakmayacağım peşlerini

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Allah razı olsun kardeşim Bırakmayacağım peşlerini
    Hocam çok geçmiş olsun bulunması sevindirici bir olay Allah'ım bidaha yaşatmasın.

Görüntüleri burda paylaşma imkanınız var mı youtube filan yükleseniz şu şerefsizleri bide biz görsek.sağlıcaklaa...
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    hasarlı olsa da bulunması bence güzel birşey ama motora zarar vemrişle rumarım en kısa sürede yakalanırlar

feliçita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 500**2006**
    Geçmiş olsun tam yerinde olmuş olay çırpıcı mahallesinde..büyük ihtimal çırpmışlar motoru..ama haikaten üzüldüm..

---------- Post added at 09:04 ---------- Previous post was at 09:02 ----------

Alıntı feliçita adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun tam yerinde olmuş olay çırpıcı mahallesinde..büyük ihtimal çırpmışlar motoru..ama haikaten üzüldüm..
    ama bulunmuş...tavsiyem bi sadaka dağıt..ben bakkala bile gitsem benzin alırkan bile hesabı ödemek için ofise gittiğimdebile motosikletimden bi an bile gözümü ayırmıyorum..
    apachi'ler ve kendini apachi hissedenler beni yasaklı listesine ekleyin...

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    gecmiş olsun

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    çok geçmiş olsun
    Allah düşmanımın bile başına vermesin bu olayları.
    ama direksiyon kilidini kilitlemediğini yazınca forumdan bazı arkadaşlar hatan olduğunu söylemiş bende diyorum ki HIRSIZA KİLİT Mİ DAYANIR?
    hele ki direksiyon kilidi!!!
    ayrıca bana o böyle bi konuda şaka yapacak arkadaşıma ciddi anlamda yaptırımlar (!) uygularım motorum konusunda böyle şaka kaldıramam arkadaş...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kardeşim büyük geçmiş olsun,inşallah bir daha yaşamazsın böyle bir olayı.
    Bir arkadaşım motosikletim çalındığında bana gülerek motorun çalınmış derse tekrar gözden geçiririm arkadaşlığımızı.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun
    Allah düşmanımın bile başına vermesin bu olayları.
    ama direksiyon kilidini kilitlemediğini yazınca forumdan bazı arkadaşlar hatan olduğunu söylemiş bende diyorum ki HIRSIZA KİLİT Mİ DAYANIR?
    hele ki direksiyon kilidi!!!
    ayrıca bana o böyle bi konuda şaka yapacak arkadaşıma ciddi anlamda yaptırımlar (!) uygularım motorum konusunda böyle şaka kaldıramam arkadaş...
    Anahtarı üzerinde bırak o zaman, madem kilit dayanmaz!

Arkadaşım senin hatan var, kilitsiz motor bırakılmaz, bırakılırsa çalınır. Bu kadar basit.

Yine şanslıymışsın, bulunmuş motorun. Geçmiş olsun.

gözün aydın şanslıymışsın bulunmuş motorun.

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anahtarı üzerinde bırak o zaman, madem kilit dayanmaz!

Arkadaşım senin hatan var, kilitsiz motor bırakılmaz, bırakılırsa çalınır. Bu kadar basit.

Yine şanslıymışsın, bulunmuş motorun. Geçmiş olsun.
    Beyler hic lastigi zincirlediginiz taktirde calinmis motor duydunuzmu,yada disk kilidi vs? agaca baglamak?[

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)