Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Hyosung GT250R 04.10.2011 Tarihinde çalındı (Bahçelievler)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    yazık olmuş zannedersem gökhan diye arkadaştan aldın motoru.. kendisi benim arkadaşım.. motoruna çok üzüldüm bulunma ihtimali çok zayıf motosikleti kapalı garajda muhafaza etmeliydin disk kilidi falan işe yaramıyor... disk kilidini zaten rotring marka kalemlerin arka kapağıyla açıyorlar...
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cg 125 ' 91 | Honda cbr 125 r ' 2012
    umarım en kısa zamanda bulunur . duvalarım seninle .
    mondial kanuni benzerlerine inat HONDA.senle daha nice 20. yıllara ...

Motosikleti
    GT250R
    güngoren taraflarinda benim motoru görmüşlerdir inş bulunur hiçde görmedim ortalikta siyah-gri hyo cevrelerde bir yerde iş yeri kamerasi baksaydin :S çok geçmiş olsun

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı Non-Quattro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güngoren taraflarinda benim motoru görmüşlerdir inş bulunur hiçde görmedim ortalikta siyah-gri hyo cevrelerde bir yerde iş yeri kamerasi baksaydin :S çok geçmiş olsun
    senin motor sandım lan bi an son yorumda da görünce feci tırstım..arkadaşa da üzüldüm.
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Motosikleti
    GT250R
    pazartesi falan aliom servisten depolara pad yapcam bir alayimda

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Çok geçmiş olsun durumunu anlıyorum. Benimde başımda maalesef. İş başa geldimi ne desek boş fakat bundan sonrası ve diğer okuyacak arkadaşlara tavsiyem var.

Avea kim nerede servisinden faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken 2 ave hattı alıp birisini motorunuzun gizli bir yerine yerleştirin. Motor çalışıyorken şarj olucak şekilde basit bir cep telefonunu uygun bir yere su alamyacak şekilde gizlemeniz lazım. Diğer hattan da bir mesajla o anda motorunuzun nerde oldugnu öğreneblirsiniz. Bu işin en ucuz ve pratik yolu budur. Bundan sonra 3 000 tl üzerindeki tüm motorlarıma uygulayacağım bir şeydir. Basite almayın herkesin başına gelebilir. Hırsızlar iyice motorlara kafayı takmış durumdalar.

Çok çok geçmiş olsun. İnşallah çoluk çocuk işidir ve biryerlerde terk edilmiş olarak bulunur.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Arkadaş büyük geçmiş olsun daha önce benim an 125 suzukim vardı o çalındı bulduk belki işe yarar yaşadıklarımı kısa anlatayım..

Motor calındı şirketin onunden kamera görüntüsü fotoğrafı vardı elimde 1:40 saat olmstu daha koştuk karakola resmi gösterdik bir sonuç alamadık iki saat beklettiler
    Bir anons cektiler zor zahmet tutanak tutular yolladılar cok ilgisizlerdi.
    Nişantasından calnmıştı gideceiği tek adres hacıhüsref dolapdere civarı idi arkdaşlara herkese haber saldık. Bir arkdaşın kasımpaşa karakolunda tanıdık memur br arkdaşı cıktı. Adam mesaim bitti yarın bulurum demiş aynı akşamı, ertesi gün 11:00 de motoru buldu otoparkdan aldık eliyle koymuş gibi park halinde buldular.
    Yani anlayacağın iyi bir tanıdık memur polis tanığın varsa devreye sok yoksa ilgilenmiyorlar. Bir yemek smarladık bulan memurlara öyle kapandı. Doğru çalışan tüm memurların allah yolunu acık etsin.

Bahcelievlerde oturuyorum bu arada tam nerde oldu ? Çalıştırmadan ndirebilecekleri bir yer varmı etrafda bir bak kendin gitsen gene bulursun dolaş sokak aralarnı ama bunu hmen yapmak lazım bir cevreyi tur atmak lazım.
    S&T kanuni Gv 250

zafer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ALLAH böyle emek hırsızlarını ne bu dünyada ne de ötekinde gün yüzü göstermesin tez zamanda yakalanmaları ve motoruna kavuşman dileğiyle geçmişler olsun
    TRABZON : 4 banka soyguncusunun ağır silahlarla girdiği bankada, 28 silahlı banka müşterisiyle çatışmaya girdiği yerdir.

Motorum bulundu arkadaşlar , çok süper oldu . Takip , kilit ne kadar sistem varsa ayarlıyorum hemen

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı kithnos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum bulundu arkadaşlar , çok süper oldu . Takip , kilit ne kadar sistem varsa ayarlıyorum hemen
    Çok sevindim kardeşim.Nasıl bulundu acaba ?

Eyvallah , dualarını eksik etmeyen herkese teşekkür ederim ayrıca . Hırsızların , çıkma (çalıntı) parçacıların kökü kurur inşallah

Abi devriye polis görmüş , süpheli hareketlerinden dolayı , hayırdır diye yanaşınca , plaka falan bakmışlar ve fark edilmiş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Geçmiş olsun, motoru bulunan az sayıdaki şanslı kişilerdensin. Artık bundan sonra da önlem almazsan motorun çalınmış değil, sen bağışlamış olursun

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayrıntıları bekliyoruz nasıl bulundu

eren1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    Nasıl bulundu ?
    undefined

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    bulunma asamasina gelene kadar yasadiklarini detaylica yazarsan daha faydali olabilir. Senin adina sevindim hayirli olsun.

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Eyvallah , dualarını eksik etmeyen herkese teşekkür ederim ayrıca . Hırsızların , çıkma (çalıntı) parçacıların kökü kurur inşallah

Abi devriye polis görmüş , süpheli hareketlerinden dolayı , hayırdır diye yanaşınca , plaka falan bakmışlar ve fark edilmiş

çok geçmiş olsun bunca zamandan sonra hayırlı haberi almana sevindim,
    doğrusu motosikleti çalınan arkadaşların pek azı senin kadar şanslıdır,büyük bir şans o polisin orada olupta,hırsızdan şüphe duyup kontrol yapması,verilmiş sadakan varmiş kardeşim
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    gözün aydın aga eşegi salam kazıga bagla kacmasın
    gerci aglayanın malı gülene yaramaz

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay be bulunmasına hem şaşırdım hem sevindim.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Hyosung GT250R 04.10.2011 Tarihinde çalındı (Bahçelievler)..............25/10/2011 TARİHİNDE BULUNMUŞ
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    kendi motorum bulunmuş kadar sevindim. Hayırlısı olsun hocam.
    Hani bulunmuş olduğunun yanında pek önemi yok ama, inşallah hasarsız ve mümkün olduğunca sorunsuz bir vaziyette bulmuşsundur...
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)