Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda cbr125

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr125
    İzmirden kalkıpta gittiğim gelmişken 1 gece kalayım dedğim istanbul avcılardan 28.07.11 tarihinde 35 BAD 81 plakalı turuncu honda cbr 125 im apartmanın içerisinden dreksiyonu kitli olduğu halde çalınmıştır gören veya duyan arkadaşlarım ve abilerim polise haber verirseniz çok sevinirim 05546023820 buda bana ulaşabilceğiniz numara istanbulda oturan arkdşlrm abilerim kardeşlerim gözünüzü seveyim siz siz olun küçük bir çocukmuş gbi bakın motorunuza başı boş bırakmayın ya otopark yada çok aşırı güvenli kilit ve alarm sistemi gerekirse kıyın paraya tatkrın takip sistemi 19 yaşındayım çanakkale edirne tekirdağ yapmışken birde istanbula devam edeyimde 1 gece kalayım dedim motorumdan oldum bu benim ilk uzun yolum ilk tecrübemdi ama malesef pahalıya patladı gece 1 sularında apartmana koydum 3 kişi daracık yerden zor soktuk sabah 5 civarı yerinde yeller esiyordu gözünüzü seveyim çok dikkatli olun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    çok geçmiş olsun...
    motorun üzerinde belirgin bir işaret varmıdır?
    temennim en kısa zamanda sana geri dönmesi...

Motosikleti
    cbr125
    üzerinde tiger egzoz vardır ayrytten jantlarda turuncu şerit ön camda atatürk portresi ile imzası vardır deponun üstünde birde kafa granajının yanlarında cizik birde sürtme var sağ sol granajlardada koruma takozu

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:44 ----------

Alıntı orcunaltinta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmirden kalkıpta gittiğim gelmişken 1 gece kalayım dedğim istanbul avcılardan 28.07.11 tarihinde 35 BAD 81 plakalı turuncu honda cbr 125 im apartmanın içerisinden dreksiyonu kitli olduğu halde çalınmıştır gören veya duyan arkadaşlarım ve abilerim polise haber verirseniz çok sevinirim 05546023820 buda bana ulaşabilceğiniz numara istanbulda oturan arkdşlrm abilerim kardeşlerim gözünüzü seveyim siz siz olun küçük bir çocukmuş gbi bakın motorunuza başı boş bırakmayın ya otopark yada çok aşırı güvenli kilit ve alarm sistemi gerekirse kıyın paraya tatkrın takip sistemi 19 yaşındayım çanakkale edirne tekirdağ yapmışken birde istanbula devam edeyimde 1 gece kalayım dedim motorumdan oldum bu benim ilk uzun yolum ilk tecrübemdi ama malesef pahalıya patladı gece 1 sularında apartmana koydum 3 kişi daracık yerden zor soktuk sabah 5 civarı yerinde yeller esiyordu gözünüzü seveyim çok dikkatli olun
    not-üzerinde tiger egzoz vardır ayrytten jantlarda turuncu şerit ön camda atatürk portresi ile imzası vardır deponun üstünde birde kafa granajının yanlarında cizik birde sürtme var sağ sol granajlardada koruma takozu

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    dostum nasıl yapıyon böyle bi hatayı direksyon kilidine ne güveniyon titanı kucakıma alır gene götürürüm götürmeye kalksam direksyon kilidide kendini motora yasla tekmeyi vur acılır kontak kablosunu kes bagla ayak marşına bas calıştı motor kimin yeni sahibinin yazık etmeyin emeyinize celik halatla baglasanız böyle durumladan korunursun güzel kardeşim kaybolan yer istanbuldaysa ya parcalarlar motoru yada tüm ihtimaler bulundugun semtim motor pazarlarına ugra belki bulursun müşteri sıfatıyla polisle alabilirsin tek başına kalkışma benden söylemesi hadi gecmiş olsun bundada vardır bi hayır sıkma canını üzüldüm valaha

Motosikleti
    cbr125
    ya öylede istanbulu bilmiyen bi insanım izmirde ben en tehlikeli yerlere bile bırakıodum motorumu yani okadar yaygın değil burda benim bahçem olduğu halde motorum geceleri bile kapıda duruodu istanbuldada yapabilceğim en güvenli şey apartamnın iine sokup dreksiyonu kitlemekti başka çarem yoktu

Motosikleti
    cbr125
    arkadaşlar sağolun iyi haber geldi motorum bulundu kimsenin başına gelmez umarım

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaşlar sağolun iyi haber geldi motorum bulundu kimsenin başına gelmez umarım
    hayırlı olsun bu kadar kısa sürede bulunması güzell
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    hakikaten çok kısa sürede bulundu allahın sevilen kuluymuşsun istanbulda çalınan motor kolay geri gelmiyor çünkü :S
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

PEKTAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haydi hayırlı olsun sevindim nasıl haldeymiş nerde bulunmuş acaba ?

Motosikleti
    hadi gözün aydın nerde bulunmuş ve kim kaldırmış

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Çalan bulunmuş mu yakalanmış mı?
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

Motosikleti
    ortaya bi laf söyluyon cevabını vermiyon uyduracan şey inandırıcı birşey olsun bari

çook üzüldüm arkadaşım umarım çalanlar bulunur ve cezasını cekerler

Motosikleti
    cbr125
    çalanlar bulundu bi süre giremedim foruma herşey yolunda bi kaç çizikle kırıkla atlattık çok şükür çok sağolun iyi dilekleriniz için

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Geçmiş olsun.

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    nasıl bulundu? nerede bulundu? çalanlar belli mi? yazın ilanını görünce üzülmüştüm, şimdi sevindim senin adına

Motosikleti
    cbr125
    polisler plakasız görünce takılmışlar peşlerine çaldıkları yerin karşı tarafında yakalamışlar üstünde 2 kişiyle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)