Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2008 model 600rr motosıkletım calınmıstır...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR600RR
    selam arkadaslar bu aksam 17.00 sularında 2008 model kırmızı beyaz yenı kasa honda cbr 600rr marka motosıklet kozyatagı ınonu caddesınden calınmıstır goren arkadaslar 05435389178 nolu telefondan bana ulasırlarsa mınnettar kalırım.
    Bu serefsızler yıyıcegıne bız yıyelım arkadaslar ıhbar eden arkadasa hatırı sayılır bı odul verılecektır bılıyorum bu sıteden kımse odul veya vs ıcın ugrasmaz ama ben yınede solemek ıstedım.
    Uzerınde sıyah cam twobrothers egzoz carbon arka camurluk xenon far uzun kısa var..
    Arkadaslar motor cok sevdıgım bır arkadasımın plaka 34 FM 1274 herkese tesekkurler :((((
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Sizde motoru yeni aldınız sayılır
    geçmiş olsun
    umarım bulunur
    umudunuzu yitirmeyin
    ve dolanmaya başlayın derim

Motosikleti
    CBR600RR
    Saol polıse ıhbar adıldı benım motorum degıl arkadasımın motoru abıcım bakalım ınsallah buluruz...

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    çalacağı motoruda biliyor i......neler ... nasıl çalmışlar ,anahtarını üzerinde mi bırakmış yoksa kaldırıp götürmüşlermi ? arkadaşınıza geçmiş olsun inşallah bulunur ...

nereleri kırmızı nereleri beyazdı ...

bilelimde ona göre pilaka alırız icabında ...
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    ninja ER
    geçmiş olsun inşallah en kısa sürede bulunur..gözümüz yollarda
    ..uçuyoruzz DEDE

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    motorun üzerinde belirleyici sticker vs gibi veya herhangi bir iz varmıydı darbe kırık kaza vs gibi.
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    yuki üstad,2011
    çok geçmiş olsun:( ben istanbulda yaşamıorum ama dua edebilirim. allah yardımcınız olsun...

Çok geçmiş olsun :( malesef konya'da yazşıyorum yoksa elimden geleni yapardım umarım en kısa sürede arkadaşlarımız tarafından bulunup hakettiği cezayı çeker.

Motosikleti
    motor+özgürlük
    pek bulunacağını sanmıyorum ama inşallah bulunur .
    Sakın öleyim deme..motorun sahipsiz kalır:)

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım öncelikle çok geçmiş olsun. Bence bir an önce motosikletle ilgili broşür bastır ve kurye firmalarına dağıt. Bu adamlar sabahtan akşama kadar trafikteler. İçlerinden bazıları rastlarsa ihbar ederler. Benim bir arkadaşımın motosikletini böyle bulduk. Allah yardımcın olsun.

Motosikleti
    CBR600RR
    Arkadaslar herkese tesekkurler tanıdıgımız her kese durumu bıldırdık kurye arkadaslara, polıs arkadaslara olsun ama hala bır netıce alamadık bakalım hala umöudımızı yıtırmedık. (Motorun on camurlugunda bı catlak var sag gırenaj ın dusme takozunun oldugu yer kırık cok az ve sag dusme takozu kırık bunlar var <İLk@yy> )

dalbay444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150
    Geçmiş Olsun Umarım bulunur. Bizim burda olsa çalanın kırık ayağıyla birlikte getirirdim ama maalesef İstanbulda değilim Bulursun İnşaALLAH ümidini yitirme..
    Korkaklıkta AR. İlerlemekte şeref VAR.

bulunamadı mı daha arkadaşım motosiklet :S

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun umarım bulunur.

nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Yazık günah ya geçmiş olsun abi aldığın günü hatırlıyorum
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

Motosikleti
    CBR600RR
    Alıntı nere.f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazık günah ya geçmiş olsun abi aldığın günü hatırlıyorum
    Tesekkurler arkadasım :(( baslık yanıltıcı oluyor anlasılan calınan motosıklet benım degıl cok degerlı bır arkadasımın kardesımın motosıklet ı ve hala yokkk
    Serefsız kansız kopekler nasıl bır vıcdan var bu alcaklarda belkıde burda yazılanları okuyorlardır hepsının ALLAH belasını versın en sevdıklerınden coluk cocuklarından cıksın bız nasıl perısan oluyosak onlarda yuzbınlercekere per perısan olsunlar ınsallal Yaradandan dılegım..

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Alıntı hondam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler arkadasım :(( baslık yanıltıcı oluyor anlasılan calınan motosıklet benım degıl cok degerlı bır arkadasımın kardesımın motosıklet ı ve hala yokkk
    Serefsız kansız kopekler nasıl bır vıcdan var bu alcaklarda belkıde burda yazılanları okuyorlardır hepsının ALLAH belasını versın en sevdıklerınden coluk cocuklarından cıksın bız nasıl perısan oluyosak onlarda yuzbınlercekere per perısan olsunlar ınsallal Yaradandan dılegım..
    Aynen katılıyorum..bu hayvandan beter mahluklar,,yaratıklar...alçak herifler,,yakaladığınız zaman imkanınız varsa iki ellerinin baş parmaklarını çekiçle un ufak edin..bir daha o eller çalışmasın..

Motosikleti
    mondıal kt125
    inşallah bulunur.ama başımızdan geçen bir mevzuyu aktarayım sene 2005 yer bursa teyzemin oğlunun zx6 evinin önünden gündüz çalındı.
    motorcu arkadaşlarına haber vererek heryeri aradılar ve sonunda 1hafta sonra araba pazarında motoru satmaya çalışrlarken arkadaşları buldular.plakayı falan söküp atmışlar.arkadaşı arayıp haber vermiş gel senin motor bu olabilir gitmiş bakmış ewet demiş benim motor hırsızlara bamgüm dalmışlar onlarda kaçmış etrafta polis falanda olmayınca yakalanmadılar.
    benim tavsiyem araba pazarlarını gezin piyasayı gezin satıcaklardır kesin çok az bi paraya.kolay gelsin.
    "Bizde yanlış OLMAZ=Olduysada yanlışlıkla olmuştur...:cat:

Motosikleti
    CBR600RR
    Arkadaslar bu motosıklet hala bulunamadı ara ara aklıma gelıyor ve uzuluyorum benım pek bı ümidim kalmadı acıkcası :(( ancak motosiklet in gercek sahibi hala umudunu yıtırmıs degıl (birsurelıgıne daha) hic olmazsa.
    Simdi gece gece sacmalıyorum burda ama bu serefsız kopekler cezasını cekecek ben unutmadım bız unutmadk unutmıycaz...

Motosikleti
    Honda cb125e
    konuyu yenı gordum hemde evımın on caddesınden calınsmıs okuyunca sok oldum :S nasıl dedım uaa ne cesaret bu bır araba parası ver sonra yok olsn ortadan ıns bulunur dıcemde bence cokta ıstdan cıkartmıslardır

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)