Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

konyada 2010 cbr 125 çalındı hrc renkli yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    arkadaşlar konyada 2010 model hrc renkli kırmızı mavi ve beyaz renklerde cbr 125 çalınmıştır . henüz yarım saat önce . plakası 38 ku 767
    görenlerin hemen polise başvurmalarını rica ediyorum . arkadaşa motoru ben satmıştım belki burdan bi faydamız olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    geçmiş olsun umarım en kısa zamanda bulunur.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    İnşallah hemen bulunur..ALÇAK Hırsızlarda cezalandırılır...

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    geçmiş olsun üzücü::.
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

buruc72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir zamanlar 600 rr
    Geçmiş olsun arkadaşım, inşaallah en kısa sürede bulunur.

Motosikleti
    05' CBR 125R
    ben konyadayım ve 4 saat önce bende yeni cbr aldım içime birşey oldu şimdi. Görürsem merak etme kardeş yaka paça indirir ağzını yüzünü kırar polise teslim ederim. Şerefsiz çok memlekette.

Umarım bulunur, hayırlı olsun cıbırın @buggin.

dün akşam 18:00 da çalınan 2010 model üç renk cbr 125r ın sahibiyim arkadaşlar ne yapabilirim sizce polise haber vermekten başka.

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Geçmiş Olsun Demekten Başka Elimden Bişey Gelmediği İçin Üzgünüm Kötü Bi Durum.

-Gidiş Yolu Güzergahı Üzerindeki Mobese,Dükkan Kamera Kayıtlarını Kontrol Ettin Mi ?

-Motosiklet Tamircilerine Ustalarına Gidip Bu Konuyla İlgili Danışa Bilirsin İstanbulda Bu İşler Nerde Dönüo Biraz Araştıra Bilirsin.

Şimdi Benim Sana Asıl Sormak İstediğim Şu Deponda Ne Kadar Benzin War Yani Kaç Km Mesafe Gidicek Kadar Tahminen ?

Birde Motorunda Artı Bi Kilit Warmıydı Zincir Vs.

Son Olarak Motoru Koyduğun Yer Evinin Önümü Yoksa Başka Bişey Mi?

Soruları Sormamdaki Amaç Sana Yardımcı Olmak...K.bakma.

Bunlar Benim Tavsiyelerim.

Bunları başka bi arkadaşa yazmıştım sende dikkat et.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Alıntı cbr125rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün akşam 18:00 da çalınan 2010 model üç renk cbr 125r ın sahibiyim arkadaşlar ne yapabilirim sizce polise haber vermekten başka.
    Geçmiş olsun.
    Tüm yerel sitelerden yardım isteyebilirsin,taksi,dolmuş duraklarına ilan verebilirsin.

Güzargahta malesef iki bakkal var ordada dışı gösteren kamera yok millet mobilet sanıyo ona gıcık oluyorum üzerine düşen yok hala taksitleri devam ediyo ya böyle bişey var mı.tamircilere gittim telefon numaramı bıraktım ama pek umudu olan yok:( konyayıda bilmiyorum ki öyle işler nerde döner.depo tam doluydu yani 300 km ye yakın yol yapar. ayrıca 1 kere haricine benzin alırken hiçbir pompacı motorun plakasını almıyo malesef.bugün sordum benzincilere ben hiç motorun plakasına bakmam diyo....işte büyük sorun bende ben hatalıyım çantamı bırakmak için yukarı çıktım 10 dk sonra inmeye karar verdim ama anahtarı bulamadım.Anahtarı bagaj kilidinin üzerinde unuttuğumu fark ettim ama iş işten geçti tabi.yani hiçbir kilidi yoktu...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:09 ----------

bulan arkadasa belli bi para ödemeye hazırım

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    geçmiş olsun kardeş üzücü bir durum hangi mahalledesin bilmiyorum ama bazen böyle vakalarda amaçları çalıp satmak değil de benzin bitene kadar gezip bittiği yerde bırakıp kaçıyorlar umarım öyle bişeydir de benzini bitirip bırakır şerefsizler.. Konyada kolay kolay satamazlar merak etme zaten üç beş motorcu var onlarda birbirini tanır..
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

bosna hersekte çalındı zaten kunduracıların ordaki motorculara gittim telefonumu bıraktım.ama başka şehire götürmeyeceği ne malum

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    bosna hersekte çalındı zaten kunduracıların ordaki motorculara gittim telefonumu bıraktım.ama başka şehire götürmeyeceği ne malum
    Bende onu demeye çalıştım zaten dua et de konya dışına çıkmasın motorun konyada kalırsa mutlaka bulunur demek istedim, şimdilik beklemekten başka yapacak birşey yok gibi umarım iyi bir haber alırsın
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

Motosikleti
    05' CBR 125R
    kardeşim sana ö.m attım yarın ara beni kanıma dokundu benimde bu olay. konyadaysa hala motor bir şekilde cıkartırız onu ortaya.

saolun şimdiden insanın ilk aldığı motosiklette iki ay içinde çalınınca çok koyuyo insana.hala borcunu ödüyorum ya.görenler olursa her zaman arayabilir profil resmimdeki motor.0507 7714537

Güncel ...

Arkadaşlar hiç tanıdığı olan kimse yok mu arasak sorsak bi şekilde bulsak motoru.en azından belli bi para vererek

Arkadaslar motor bulundu emeği geçen herkese tesekkürler............. :d

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaslar motor bulundu emeği geçen herkese tesekkürler............. :d
    Hayırlı Olsun Sevindim De..

Nasıl Bulundu Ne Şekilde Bulundu Nerde Bulundu Biraz Bilgi Akışı Sağlasan Diğer Arkadaşlar İçin.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)