Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

konyada 2010 cbr 125 çalındı hrc renkli yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    05' CBR 125R
    hocam bilgi ver biraz nerde nasıl buldun. çok sevindim senin adına.Hadi hayırlısı kazasız belasız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bi arkadaş sayesinde buldum.bi kenarda bırakmışlar anahtarı üstünde benzini bitmiş vaziyette oda söyledi bana aldım çizik dahi yok....

Motosikleti
    05' CBR 125R
    hadi gözün aydın kardeşim. Güle güle kullan bi ara gezi yapalım. Konya grubu olarak.

gözün aydın hayırlısı olsun artık daha dikkatli olursun

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    çok şükür kavuşturana allah insanı böyle sevindiriyor işte ilk önce eşşeğini kaybettiriyor sonra bulduruyor buna şükür bundan sonra daha dikkatli olursun umarım anahtarada büyük bir dikkat çeken anahtarlık tak sağda solda unutmasın

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı cbr125rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi arkadaş sayesinde buldum.bi kenarda bırakmışlar anahtarı üstünde benzini bitmiş vaziyette oda söyledi bana aldım çizik dahi yok....
    Geçmiş olsun ama anahtarı nasıl üzerinde. Yeni anahtarmı yaptırmışlar. Yoksa siz anahtarını üzerindemi unuttunuz..
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    05' CBR 125R
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun ama anahtarı nasıl üzerinde. Yeni anahtarmı yaptırmışlar. Yoksa siz anahtarını üzerindemi unuttunuz..
    Arkadaş anahtarı üstünde unutup motorun başından ayrılıyor 10 dk. Ve geldiğinde motorun yerinde yeller esiyor. Neyseki buldu.

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    Alıntı mbuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeş üzücü bir durum hangi mahalledesin bilmiyorum ama bazen böyle vakalarda amaçları çalıp satmak değil de benzin bitene kadar gezip bittiği yerde bırakıp kaçıyorlar umarım öyle bişeydir de benzini bitirip bırakır şerefsizler.. Konyada kolay kolay satamazlar merak etme zaten üç beş motorcu var onlarda birbirini tanır..
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    çok şanslıymışsınız sadece gezip bırakmışlar motoru
    geçmiş olsun

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    Alıntı cbr125rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bir konyalı olarak motorunu bulmana çok sevindim hayırlı uğurlu olsun tekrar
    ama konyada motorunun çalınmasınada çok üzülmüştüm mevlana torunu olarak ne hallere düştük ama demekki niyetleri sadece gezmek imiş belkide aklı başında olmayan bir genç deli kanlı bir hevesle aldı motoru gezdi bıraktı bunada şükür demekten başka bir şey diyemiyorum tekrar geçmiş olsun ama nereden nerelere geldik baksana adamlar motoru çalmak için üzerinde anahtarını koyman yetiyor inşallah başka kimsenin başına böyle durumlar gelmez,,,,,
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)