Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

07 FT 859 Yamaha Ybr125 SİYAH 2009

Motovento
    REKLAM ALANI
    Deniz Ser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARKADAŞLARIM DÜN SAAT 23:00 TE ANTALYA SOĞUKSU CAMİSİ SEMTİNDEN ÜZERİME KAYITLI 07 FT 859 PLAKALI SİYAH 2009 MODEL YAMAHA YBR MARKA MOTORSİKLETİM ÇALINMIŞTIR GÖRENLERİN İNSANİYET NAMINA 0535 447 36 35,
    0544 447 36 35 NUMARALI TELEFONA VEYA EN YAKIN POLİS KARAKOLUNA BİLDİRİLMESİ RİCA OLUNUR. Fatih Ötken

Kuzenimin motorudur belki sizler de yardımcı olabilirsiniz diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Çok Geçmiş Olsun Çok Üzücü Bi Durum Umarım Bulunur.

Etrafdaki Yoldaki Sokaktaki Kamera Kayırlarınızı Mobese Kayıtlarını İncelemenizi Tavsiye Ederim Mutlaka Ki Ana Cadde Biyerde Wardır Bi Kamera Umarım Bulursunuz.

Motosiklet Kilitli Değilmiymiş Bu Arada ?
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Deniz Ser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok Geçmiş Olsun Çok Üzücü Bi Durum Umarım Bulunur.

Etrafdaki Yoldaki Sokaktaki Kamera Kayırlarınızı Mobese Kayıtlarını İncelemenizi Tavsiye Ederim Mutlaka Ki Ana Cadde Biyerde Wardır Bi Kamera Umarım Bulursunuz.

Motosiklet Kilitli Değilmiymiş Bu Arada ?
    Çok teşekkürler.
    Kilitli olup olmadığı hakkında bir bilgim yok ancak motor üzerinde alarm vardı alarmı etkisiz hale getirene kadar alarmı duyan birileri olabilir sanıyorum.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    geçmiş olsun

Motosikleti
    yamaha ybr 2009

slms

ben sahibiyim gece 23:00 da kayınvalidemin evinin önünden çalındı direksiyon kiliti ve alarm vardı ama ne hikmetse sadece giderken gördüm arkasından bagırdım ama çoktan çalınmıştı alarm dukunsan calardı ama ogün çalmadı işte nedenini bilmiyorum çalındıgı yerde mobese kamerası yok magzaların kameraları da hep dükkan içini çekiyor yolu gören yok

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    geçmiş olsun kardeşm allh kimselere göstermesin kolay deil sen çalış çabala al motorunu sonra şerefsizin biri gelsin çalsın olcak işmi bu kardş motorunun belirgin özelliklerini yazarsan iyi olur bende çarşıya iniyorum sürekli biliyosun birsürü 2009 city var sokaklarda ayırt edici özelliklerini yazki gördümüzde inceleyelim inşallah bulunur.........
    [COLOR="Cyan"][B]
    Facebook grubumuz: ''MT ANTALYA''
    MSN Grubumuz: mgroup317122[/B][/COLOR]

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    geçmiş olsun inşallah bulunur...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)