Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yamaha YZFR1 çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kati kararımdır Hırsızlıklar Şer-i Kanunlar ile cezalandırılmalıdır.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Aprilla Rs 125 2004
    dün gece ban bi telefon geldi sizin motora benze bi motoru ikitellide 212 nin civarlarında gördüm diye e bende aslı varmıdır yokmudur die düşünürken uyku sersemi uykusuz oldugumdan dalıp kalmısım sabah uyandıgımda hemen o taraflara gittim sordum biraz o bölgede orta köyden tutunda bakırköy bahcelievler zeytinburnu esenler avcılar b.çekmece yanı bu bölgelerdeki motorlardan sabıkalı servet denilen birisi kendısı döşemecilik yapıyormus varmıs gittiğimde kapalıydı ısede gec kalıyordum elinde de motor varmıs 3 tane görenlerind ediginis oyluyorum suzıki honda ve bmw imiş ben işe geldikten sonra bıraz arastırdım benım gıttıgım spor salonunun sahşibininde aynı r1 i çalınmıs ve adam gazıantepten bulmustu sordugumdaabı nereden buldun dıye o adamın caldıgını soyledı kolunu kırmıs o adamın halende hırsı varmıs bı ız bulursan gıderız ayagını kırarım dedı sımdı eger bu motorları kayıp olana rkadas varsa bı ugrasın derım. ilginizede tesekkur ederim allah razı olsun motorun sahıbınden supelenmem normal cunkı aldıktan 2 gun sonra motor calısmadı motorcuyu getırdık motorun sıgortasının attıgını soyledı aksamına motor uctu :(

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı byaway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün gece ban bi telefon geldi sizin motora benze bi motoru ikitellide 212 nin civarlarında gördüm diye e bende aslı varmıdır yokmudur die düşünürken uyku sersemi uykusuz oldugumdan dalıp kalmısım sabah uyandıgımda hemen o taraflara gittim sordum biraz o bölgede orta köyden tutunda bakırköy bahcelievler zeytinburnu esenler avcılar b.çekmece yanı bu bölgelerdeki motorlardan sabıkalı servet denilen birisi kendısı döşemecilik yapıyormus varmıs gittiğimde kapalıydı ısede gec kalıyordum elinde de motor varmıs 3 tane görenlerind ediginis oyluyorum suzıki honda ve bmw imiş ben işe geldikten sonra bıraz arastırdım benım gıttıgım spor salonunun sahşibininde aynı r1 i çalınmıs ve adam gazıantepten bulmustu sordugumdaabı nereden buldun dıye o adamın caldıgını soyledı kolunu kırmıs o adamın halende hırsı varmıs bı ız bulursan gıderız ayagını kırarım dedı sımdı eger bu motorları kayıp olana rkadas varsa bı ugrasın derım. ilginizede tesekkur ederim allah razı olsun motorun sahıbınden supelenmem normal cunkı aldıktan 2 gun sonra motor calısmadı motorcuyu getırdık motorun sıgortasının attıgını soyledı aksamına motor uctu :(
    Üstad yazdıkların anlaşılmıyor. Biraz daha dikkatli, nokta ve virgül kullanarak yazarsan daha kolay yardımcı oluruz.

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Geçmiş olsun.

Polisler içinde bile ısmarlama araba çalma işine ortak olanların olduğu söyleniyor. Hırsızlık çetelerinin bir ayağında namussuz,onursuz polislerin çıktığı da haberlerde bile görülüyor.

Motoru satan kişinin birisi ile anlaşıp motoru çaldırması da imkan dahilinde.

Motor hayırlısı ile tez zamanda bulunur inş.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Büyük geçmiş olsun ama anlamadığım nokta, yedek anahtarıylamı çalmışlar eğer öyleyse o zaman yedek anahtar kimdeyse suçlu o dur
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Aprilla Rs 125 2004
    motorla ilgili gelişme şu şekilde arkadaslar

* Motorun (yamaha) yetkili servisini arayıp durumu anlattım ve onların verdigi cevap mümkün degil hemen takıp çalışstırması, normalde kaybolan anahtar için yarım gün uğrastıklarını söyledi. avukata dönüp ben motoru bana satan 3 kişiden süpheleniyorum dedim bana onların ismini ve yetkili servisten bu motorun herhangi bir anahtarla çalınabilirmi çalınamazmı bununla ilgili resmi bi evrak istedi pazartesi savcılıga suçduyurusunda bulunacak.

* hiç peşini bırakmadığım bir olay oldugundan dolayı Mobesa kameralarının görüntülerini aldık ve suanda calan kişinin resmini görebiliyorum bunuda salı günü ödül koyarak 4 buyuk gazeteye ilan vererek bulmayı denicem.

*En güzel haber ise GÜvenlik ve site yönetimine açmış olduğumuz davayı öğrenen güvenlik ve yönetim müdürü benı arayıp bir yere davet ettiler hemen akabinde ben avukata danısıp ne yapmam gerektiğini sordugumda siz hiçbirşekilde olaya mudahele etmeyin ben gereken işlemleri görüşmeleri zaten kendileri ile yapıyorum aynı gun ıcınde site yönetim müdürü istifa etmiş güvenlikte sürekli arıyor.

umarım bunca uğrasların sonucuda O motoru calanı yakalarım motor artık suan için okadarda onemli degil sizleri bu konu ile bilgilendirmek istedim.

34 JVS 76

Yamaha R1

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    güzel gelişmeler gerçekten sevindim.Geçen de gün bursa ikea otoparkından kapalı kısmından bir motosiklet çalınmıştı ama bir daha haber okuyamadım onunla ilgili denk gelmedi...Uğraşıyorsunuz ve ışığı yakalamaya başlamışsınız bol şans diliyorum şansınız bol olsun allah yardım etsin...
    AKIN FİDAN

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    çok geçmiş olsun

Motosikleti
    ZX6-R
    inşallah yakalanır o itin yakalanmasıyla bir çok it açığa çıkabilir belli kişiler konuşturularak

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    anahtar imo ludur zırt diye açamaz herangi bi anahtarla açsada çalışmaz. anca ya yedeğiyle yada sen teslim almadan önce komple imo + anahtarı kopyalayaraık yapmışlardır. geçmiş olsun

Motosikleti
    Bekleniyor !!!
    Geçmiş olsun kardeş. İnşallah Bulursunuz Adi Şerefsizi Bunların Allah Belasını versin Hepsi ŞErefsiz Bunların Neyse tekrar geçmiş olsun. Allah daha beterlerinden korusun.

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    umarım bulunur allah yardımcın olsun inan çok üzüldüm

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Gelişme var mı?
    Kolpa Adamları

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelişme var mı?
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Aprilla Rs 125 2004
    var arkadaslar sımdılık gelısmelerı soylemek ıstemıyorum hırsızdır bu ne yapacagı bellı olmaz kacar fln belkı bu forma gırıodur orasınıda dusunmek lazım buldugumda oncesı sonrası fotogradını cekıp adamın suratının resmını koyucam buraya az kaldı az :==)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    en kısa zamanda hayırlı haberlerini beklıorum
    inş. bulunur ş.r.f.s.z.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:28 ----------

bu da bize ders olsun 2 .el motor alıcak olanlar için motorun yedek anahtarı yoksa kontak deiştirmek şart

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Byaway arkadaşım acil olark özel mesaj kutunu kontrol et...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı TeaC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en kısa zamanda hayırlı haberlerini beklıorum
    inş. bulunur ş.r.f.s.z.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:28 ----------

bu da bize ders olsun 2 .el motor alıcak olanlar için motorun yedek anahtarı yoksa kontak deiştirmek şart
    Immobiliser sistemi olan motorun kontak takımı 2000 tl kadar. Ayrıca bu bir yamaha yani PARÇA YOK, 50 gün beklemek gerek. En iyisi daha önde yazdığım gibi anahtarları imo hafızasından sildirip tekrar yükletmek. 10 dakikada yapıyor servis.

Motosikleti
    05' CBR 125R
    1 saat önce senin motorun birebir aynısını gördüm fakat motorun plakası yoktu. bende daha önceden bu konuyu okuduğum için aklıma geldi ve motoru inanılmaz hor kullanıyodu belirli bi süre dikkat ettim.

bu arada motoru gördüğüm yer konya / binkonutlar oralarda mobese var mi yok mu bilmiyorum bi araştır eğer varsa çok işine yarar.

geçmiş olsun...

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Binkonutların neresinde gördün REAL yolunda mı yoksa farklı biyerde mi Yada konut binalarının arkasında felan mı eğer real kavşağının otaraftaysa mobese war die hatırlıyorum orda.Hemşerim
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)