Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Siyah 34 BT 3966 Honda Activa Çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 600RR satıldı (2008 activa çalındı )
    Bostancıdan Siyah Renkte 34 BT 3966 plakalı Honda Activa ' motorum çalındı . Ön far 4 led li orta kaportada bi bölgede belirgin boya var arka da sepet rayı bulunuyor . Görenlerin veya duyanların hangi bölgede olduğunu söylemelerini rica ediyorum şimdiden teşekkür ederim .. Allah kimsenin başına bu sıkıntıyı vermesin motorcu arkadaşlarıma dikkat etmleri tavsiyesinde bulunuyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş inşAllah bulunur motorun . Allah kolaylık versin çok zor bir durum olsa gerek.

y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda bulunur.
    Bu motor hırsızlarını yakalamalı parmaklarını teker teker kerpetenle kesmeli . Yedikleri içtikleri haram olsun!

Önlemi her zaman alacaksınız özellikle de büyük şehirde yaşayanlar gerekirse fren diskini 7-8 tane asma kilit takın, alarm takın, zincirle bağlayın bu şerefsizlerden başka türlü kurtulunmaz

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    öncelikle geçmiş olsun ...umarım en kısa süreçte bulunur ve motoruna kavuşursun...

gören arkadaşımız olursa buradan bildirecektir ama istersen bir telefon numarası ekle mesajına sana ulaşmaları daha kolay olur gibi geliyor bana ...
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    Varsa bide fotoğraflarını koy daha yardımcı olursun .. Geçmiş olsn
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

Motosikleti
    Teşekkürler arkadaşlar , gerçktn bu motorsiklet hırsızlarına ne yapsak da kafi gelir onlara çok merak ediyorm motorn başından sadece tamı tamına 4 dk ayrıldm ve çalınma ihtimaline karşılık ön kaputu 4 farklı vida ( alyan , 11 lokma , yıldız alyan , 13 lokma ) adam elinde şarjlı ile geziyo demek ki bu kadar sürede çaldı Allah belaları versin biz ne uğraşlarla alırken onlar yok pahasına 3 4 milyarlk motoru 400 500 tl ye satıp parçalıyolar bu na demeli bilinmez

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:39 ----------

Enes UÇAR
    Tel : 0538 677 78 78

vay anasını ya işe bak harbi adam elinde sanki şarjlı ile geziyor !
    Bu kadar kısa sürede olamaz ya :S
    Peki bi ses var mı motordan enes?

Geçmiş olsun, tez zamanda bulunur inşallah.

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Hergün birinin motoru çalınıyor.Nasıl insan başkasının malını calıp bugazıncan geçirebilir anlamıyorum.İnsan değil bunlar ...................
    O kadar kolay degil VATANI bolmek ve o kadar zor degil ugruna olmek.

Motosikleti
    Hiç bi ses yok otoparklara da baktım ancak yok birisi anlatıo adamın motornu çalıyolar 1 sene sonra rize den çıkıyor motor nasıl bir iştir anlayamadım insan oğlu çiğ süt emmiş herşeyi yapabiliyolar rahatlıkla ..

Büyük geçmiş olsun.. İnşallah en kısa zamanda bulunur..

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    büyük geçmiş olsun arkadaşım , tez zamanda tek parca bulunur inş.
    bende cok korkuyorum bu durumdan başıma gelmesinden ne zorluklarla aldım 3 senelik borca girdim boğazımdan keyfimden kıstım Allah korusun böle bişi başıma gelse yıkılırım :(
    Adi şerefsizler hakettikleri cezayı bulur inş.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

Motosikleti
    Regal Raptor
    geçmiş olsun inşallah enkısa zamanda sapa sağlam bulursun

Motosikleti
    saolun arkadaşlar . inş bulunur bu arada trafik yönetmeliği de değişmiş önceden 6 ay aranma süresi olan motorsikletlerin şimdi 1 ay aranıyor bulunamazsa şayet sizden motoru trafikten düşürülmeniz isteniyor bu durumda bizim de motora verdiğimiz parayı çöpe atmış oluyorz saçmalığa bakar mısınz adam 1 ay saklar motoru sonra da kafasına göre parçalar bu işi yapan zatn o yönetmlği ezbere biliyodur

İnşAllah bulunur motorun. Şimdi sen emniyete bildirdin plakayı falan da verdin. Her ilin emniyetine haber uctu mu? İlgileniyorlr mı?
    Allah yardımcın olsun enes . Bunlar kendilerine insan diyolar dimi... Bunlara müthiş küfür ediyorum aklıma geldikçe.

Motosikleti
    Eyvallah saol Oğuzhan ... Gbt sisteminde çevirmeye girerse motor polis giricek bakack çalıntı motor anca ozman bulurlar sistem her ilde olduğu için her yerde çıkıyor ancak polisler okadr duyarlı değil emniyet amirliğinde birisinin 2010 kangosu çalınmış adam 35 milyara almış çalınmış 3 ay da 4 kez el değiştirilerek noter satışı yapılmış abi şaka mısın diyesim geldi yani düşün artk satışını vermiş hırsız 4. satışta adam arabasın buluyo yoksa polis falan değil yani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)