Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kırmızı MCT 250 çalındı 38 RU 827

Motovento
    REKLAM ALANI
    yavuz selçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct
    38 RU 827

şasi no:LJCPCNLG451004780

motor NO:JC253FMMWB5205295

Uploaded with ImageShack.us

GÖRENLERİN DUYANLARIN BU NUMARALARI ARAMALARINI RİCA EDERİM

0554 745 31 23 - 0536 280 82 83

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Geçmiş olsun.Allah belasını versin bu emek hırsızlarının. Nasıl oldu anlatırmısın ?
    HONDA

Geçmiş olsun, tez vakitte yakalansınlar.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Geçmiş olsun..İşallah kısa zamanda bulursun.....

Allah belalarını versin..Başka ne diyelim... Beddua kötüdür derler ama, etmeden de durulmuyor...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Geçmiş olsun kardeşim.
    Umarız en kısa zmanda bulunur elemeği göz nurun Allah beter etsin bu hırsızları
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    mct
    28 mayıs 2009 da aldığım motorum , 28 mayıs 2010 gecesi (doğum günümün ilk saatleri ) kayserideki arkadaşlarıma gitmiştim gece 1 de. çok az kalıcam diye direksiyonu kitlemedim sonra1:30 gibi tam gitmeye karar vermişken elektrikler kesildi. vazgeçtim ben ön balkonda arkadaşla sigara içerken arka tarafta motoru götürüyorlarmış meğersem. :2:15 gibi elimde motorun anahtarıyla aşağı indim. sonra baktım motor yok elimde anahtarla motorun duruduğu yere bakakaldım önce sonra etrafa bakındım, koşturdum şaka die düşünmek istedim etraftada bulamayınca polisi aradım hemen anons geçtiler. sonrada karakola gidip ifade verdim . . .
    hala alışamadım biyere yürüyerek ya da otobüsle gidiyorum sonra kalkarken sanki motrla dönecekmişim gibi elime cebime atıp anahtar arıyorum. motorla gezdiğim yerleri park ettiğim yerleri gördükçe, sevgilimden ayrılmış da onunla gezdiğim yerleri görmüş gibi üzülüyorum. çok kötü bişey motorunuza dikkat edin sakın eringeçlik üşengeçlik yapmayın direksiyonunu kitleyin oda bişey ifade etmiyor bi dolmuş la gelip minimum 3 kişi çok rahatlıkla alıp atabilirler dolmuşa alarm taktırın. kilidini bağlayın gerekirse elektrik verin motora benim başıma geldi gerçekten çok kötü. . .
    işte böle

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Çok geçmiş olsun umarım bulunur.Hırsızların hepsinin Allah belasını versin.

aloavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250 - nc700xa
    geçmiş olsun arkadasım umarım en kısa zamanda motoruna kavuşursun.

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    yha bunlara öyle bişey yapıcan ki hırsızlık yapamıcaklar walla bende korkudan artık apartmanın nünde bırakamyodum motoru ama artık alarm+zincir+kamera modu bırakıyorum hatta apartmandki kadınla kavga ettiydim bu yüzden ne bağlıyon sen bunu burraya köpek mi dididiydii bense sinir oldum seni didiydim sonrası malum :D

osaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1957 BMW R26 / MZ 1971 ES 175 / Mz 251 Sporstar 98
    büyük geçmiş olsun gerçekten ya şerefsizler:( umarim bulunur en kısa zamandaa :(

Geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede ve tek parça halinde bulunur..

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş Allah yardımcın olsun inşAllah bulunur motorun

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vallaha selçuk çok üzüldüm. inşallah en kısa zamanda bulunur motorun.

motora ihtiyacın olduğu zaman gel al benim çinçançonu, her zaman...
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    inş tez zamanda bulunur , sen sağlam motoruna kavuşursun calan da cezasını ceker inş. bu sitede de bi arkadaşın kymco su çalınmıştı sonrada ulunmuş seninkide bulunur inş.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

Motosikleti
    mct
    arkadaşlar motorum bugün 11:30da talas derevenk de (yani bilmeyenler için tenha bağ bağçenin olduğu bi yerde) bulundu. :D gerizekalı hırsız motoru orada bi evin bahçesine bırakmış üstüne de ismini yazmış (tabi gerçekse) acil işim çıktı motoru sabah alacam yazmış altınada tel nosunu yazmış gitmiş dün gece. sabahda motoru gören ev sahibi motoru zincirle bağlayıp polise haber vermiş 11:30 tam sınavdan çıktım polis aradı bi motor bulduk seninki galiba die. hemen gittim olay yerine. olay yeri inceleme ekipleri motordaki parmak izlerini alıyordu gittiğimde. motorun bagazlarından en az bi 10 tane tornavida 5 pense 5 kargaburnu 4 ingiliz anahtarı 2 kilitli zincir 2 bıçak ne geliyosa aklınıza çıktı. motorda pek bi hasar yok hatta hiç yok sayılır depo kapağını çıkarmaya çalışmış kapak açılmıyodu onu 5 liraya anahtarcıya yaptırdım. bide kontağı kırış biraz düz kontak yapabilmek için. onuda yapıştırılarak geçecek bi olay gibi görünüyo. bi de salak hırsız benim plakaya eklemeler yapmış aklından :D ru nun başına bi tane daha r harfi eklemiş 827 nin başınada 1 eklemiş kayseride 4 haneli sayı 3 tanelide harf uygulamasının olmadığını bilemeyecek kadar mal bir adammış allahtan öyle birine denk gelmişim çok mutluyum. hırsız bünyanda yakalanmış o günlere bünyanda birkaç motor daha çalmış kaskımda yakalandığında üzerindeymiş çelik halatımla ruhsatım' yakın zaman da bulnur onlarda motordaydı çünkü. motorun yokluğuna alışmaya başlıyodum yawaş yawaş büyük süpriz oldu benim için yarın bi alarm alıcam büyük ihtimalle. direksiyonu kilitlemek de artık motoru stop ettiimde ayakcağı açmak gibi bi olay olacak :D
    başta tuncay olmak üzere hepinize teşekkürler arkadaşlar.
    motorunuza dikkat edin benim kadar şanslı olamayabilirsiniz. . .

Bulunmasına sevindim..

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı yavuz selçuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorum bugün 11:30da talas derevenk de (yani bilmeyenler için tenha bağ bağçenin olduğu bi yerde) bulundu. :D gerizekalı hırsız motoru orada bi evin bahçesine bırakmış üstüne de ismini yazmış (tabi gerçekse) acil işim çıktı motoru sabah alacam yazmış altınada tel nosunu yazmış gitmiş dün gece. sabahda motoru gören ev sahibi motoru zincirle bağlayıp polise haber vermiş 11:30 tam sınavdan çıktım polis aradı bi motor bulduk seninki galiba die. hemen gittim olay yerine. olay yeri inceleme ekipleri motordaki parmak izlerini alıyordu gittiğimde. motorun bagazlarından en az bi 10 tane tornavida 5 pense 5 kargaburnu 4 ingiliz anahtarı 2 kilitli zincir 2 bıçak ne geliyosa aklınıza çıktı. motorda pek bi hasar yok hatta hiç yok sayılır depo kapağını çıkarmaya çalışmış kapak açılmıyodu onu 5 liraya anahtarcıya yaptırdım. bide kontağı kırış biraz düz kontak yapabilmek için. onuda yapıştırılarak geçecek bi olay gibi görünüyo. bi de salak hırsız benim plakaya eklemeler yapmış aklından :D ru nun başına bi tane daha r harfi eklemiş 827 nin başınada 1 eklemiş kayseride 4 haneli sayı 3 tanelide harf uygulamasının olmadığını bilemeyecek kadar mal bir adammış allahtan öyle birine denk gelmişim çok mutluyum. hırsız bünyanda yakalanmış o günlere bünyanda birkaç motor daha çalmış kaskımda yakalandığında üzerindeymiş çelik halatımla ruhsatım' yakın zaman da bulnur onlarda motordaydı çünkü. motorun yokluğuna alışmaya başlıyodum yawaş yawaş büyük süpriz oldu benim için yarın bi alarm alıcam büyük ihtimalle. direksiyonu kilitlemek de artık motoru stop ettiimde ayakcağı açmak gibi bi olay olacak :D
    başta tuncay olmak üzere hepinize teşekkürler arkadaşlar.
    motorunuza dikkat edin benim kadar şanslı olamayabilirsiniz. . .
    valla hocam sevincinizi paylaşıyorum inanın sizin kadar sevindim...çok şanşlıymışsınız hırsızda sizin motoru neden çalmış anlamadım sağda solda hırsızlık yapmak için aracamı ihtiyacı varmış

allah kimsenin başına vermesin böyle olayları...

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yavuz motorunun bulunduğuna çok sevindim arkdaşım ayrıca hırsız harbi malmış

aloavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250 - nc700xa
    Geçmiş Olsun arkadasım motorunun hasarsız bir şekilde bulunduğuna sevindim.

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavuz motorunun bulunduğuna çok sevindim arkdaşım ayrıca hırsız harbi malmış
    aynen çok sevindim bulunduğuna
    [B][COLOR="Red"]powered by CihAnTuNiNg[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)