Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

az kalsın gidiyordu f650 gs dakar

Motovento
    REKLAM ALANI
    sezginkalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    Alıntı kcenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sağolun arkadaşlar, halkalıda oldu olay güvenlik klubesinin 3 m yanında güvenlik etrafı dolaşırken bekleyip olaya el atmışlar bugün motoru çektirdim bir sürüde masraf çıkarttı ş.rzlr allaha havale ediyorum o kadar, çalış didin gelsinler almaya kalkışsınlar ne kadar kötüye gidiyor herşey motoru satmayı bile düşünmeye başladım hiç bir yer güvenli değil. Zaten araba kullanıcıları stres yaratıyo üsütne birde hırsızlar binmemeiz için ellerinden geleni yapıyolar. neyse yine ucuz atlattım verilmiş sadakam varmış diyorum.
    aynen katılıyorum sana..dur bi ekmek alayım marketten, biyere uğrayayım falan derken bile direksiyon ve disk kilitini takmak lazım..benimde başıma geliyordu böyle bir olay..artık disk ve arka tekerlekten kilitliyorum motoru sabit bir yere..
    çok çok geçmiş olsun ucuz atlatılmış..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    geçmiş olsun...
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Kapalı garaj eğer sana özel bir garaj değilse o da çözüm değil. Kışları benim işyerimin kapalı garajında bırakırdım, mt-03 in yanında bir de 1,5 yıldır kullanmadığım çinli scooter vardı bu garajda yatan. Göya kapıda bekçi var. Sabah işe gelirken bir de ne göreyim, adamın biri elinde tornavida benim scooter ın aküsünü söküyor, takviye yapacakmış. Adam bizim işhanından değil,kimse tanımıyor, içeri kim aldı nasıl girdi soran eden yok. Adam elinde tornavida motoru söküyor, güvenlik denen sığır "ulan sen ne yapıyorsun" diye sormuyor. Bu olaydan sonra motorumu evimin önüne zincir kilit + disk kilidi + branda ile ışık altında tutuyorum. Böyle bence daha güvenli. Kapalı garajlar bazen hırsızların rahat çalışabildikleri sote yerler haline gelebiliyor.

Bu arada geçmiş olsun arkadaşım, ucuz kurtarmışsın motoru.

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Guvenlik kameraları yokmuydu ?

Bu ahlaksız serefsiz besyuz babanın tek evlatları utanmasalar motorun basına gelip " bak motorunu calmamamız icin bize su kadar vermen lazım " diyecekler...
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    ya bunları ibreti alem olsun diye meydanda keseceksin o ellerini bak sonra kimsenin bitarafı yiyor mu başkasının alın teriyle aldığı biricik motoruna.ama şu insan hakları onlarla bizi hep bir tutuyor.şerefsiz haysiyetsiz gurursuz namussuz beş para etmezler
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bu kadar düşünceğine kasko yaptırsan içinde rahat etse daha iyi olmazmı?
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar düşünceğine kasko yaptırsan içinde rahat etse daha iyi olmazmı?
    Bana 600 RR icin 3.500 TL kasko bedeli verildigini soylesem
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    Çok Geçmiş oLsun Hocam Allah kimsenin başına gelmesin.. Bir daha inş başına gelmez..
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

Motosikleti
    Honda 1000 RR
    çok ama çok geçmiş olsun..İnşallah malına göz diken hainler kendi mallarının altında kalırlar..

Evet çok ağır bir itham ama Başkasının malına mülküne ırzına namusuna göz diken Ş..fsizler hepinizin allah belasını versin...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:39 ----------

Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaka mı bu hocam...!! 3500 lira veren kasko şırketini paralarım..benim arkadaşımın kaskolu 1000rr ı çalındı düşük fiyat verdi kasko....Sahibi bastırdı.sigorta genel mudurlugune kadar gittiK ve satış bedeli olan parayı söke söke aldıK...

sigorta şirketLERi kendilerni akıllı zannedıyor.ama iş tüketicide bitiyor..En kolay yöntem git aynı model marka ve km de bana motor al deyin bak nasıl tutuşuyolar....
    [B]AnıL DOĞRU[/B]
    anildogru@mynet.com

Alıntı GSXRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]

şaka mı bu hocam...!! 3500 lira veren kasko şırketini paralarım..benim arkadaşımın kaskolu 1000rr ı çalındı düşük fiyat verdi kasko....Sahibi bastırdı.sigorta genel mudurlugune kadar gittiK ve satış bedeli olan parayı söke söke aldıK...

sigorta şirketLERi kendilerni akıllı zannedıyor.ama iş tüketicide bitiyor..En kolay yöntem git aynı model marka ve km de bana motor al deyin bak nasıl tutuşuyolar....
    Yanlıs anlasıldım sanırım
    Ben kasko yaptırmak istedigimde 2 firmanın verdigi yaklasık teklif bu tutarlardaydı.

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben pek anliyamadim bu olayi..

Benim motorumun senelik sigortasi calinmasi dahil 90 euro..
    Eski soför oldugum icin bu.
    Yeni baslamis olsaydim motora 190 euro idi senelik sigorta.. Hesaplatmistik bunu 3 ay önce...

Pek anliyamadim ben 3,500 TL yi????
    Motorunu satinmi aliyorlar????

Yoksa calindigi zamanmi verilicek sana bu 3,500 TL?
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

dunpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B & IZHPLANET5 350cc-2zamanlı
    Geçmiş olsun; ucuz atlatmışsın.
    ...dunpa55...Geology Engineer & Profession of Engineering Management
    ...55VATAN41MEKAN...

Alıntı remzi_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben pek anliyamadim bu olayi..

Benim motorumun senelik sigortasi calinmasi dahil 90 euro..
    Eski soför oldugum icin bu.
    Yeni baslamis olsaydim motora 190 euro idi senelik sigorta.. Hesaplatmistik bunu 3 ay önce...

Pek anliyamadim ben 3,500 TL yi????
    Motorunu satinmi aliyorlar????

Yoksa calindigi zamanmi verilicek sana bu 3,500 TL?
    Sanırım sen yurtdısındasın.
    Bizim Turkiyede işler biraz anormal gider.
    Bu fiyat yani 3.500 TL motoru kaskolayabilmek icin benden istenen tutar.
    Bende oyle dedim aradıgımda onları, 3 5 kurus daha koyun uzerine size motoru vereyim diye

Ama bir yandan adamlarda haklı.
    Bizim ulkemizde her iste oldugu gibi motosiklet sektorunde de cakallar cok fazla.
    Andiz yaparak gecinen serefsizler yuzunden biz motorumuz kaskolatamıyoruz maalesef.

Andiz : http://www.motosiklet.net/forum/765757-post5.html

DarksideR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 03
    Geçmiş olsun, ucuz kurtarmışsın yine de.

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    büyük geçmiş olsun...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

HaYaBuSa_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    Bence anayasanın yenıden duzenlenmesı gerekıyo hırsızlık ıcın.Adamlar hırsızlık nasıl,nerde,nezaman, kavramı kalmamıs her turlu zmanda,nerde,kımvar farketmıyo artık.Cete oluyolar Geçengun adlıyeye gıttım bı olay vardı 8 kısı ardı ardına kelepçelenmıs halde gıdıyolardı adamların 1 tanesınde meymenet yokdu ne Cetesıydı allah bılır.Öyle ınsalları allah ısllah etsın demekten baska bısey dıyemıyorum.Tesekkurler

İmza yok barnak olmamı ?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler