Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

hırsızlar iş başında (yardım)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    neden honda lar
    neden aynı akşam
    ne oluyor bunlar sonra .Kullanmıyosalar ne ediyorlar ?

Ve en onemlisi bu adamlar Annelerini hiç mi sevmiyorlar ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    geçmiş olsun arkadaşım. diğer motosiklet sitelerine de bilgi verdin mi bukonuda? faydası olurmu bilmem ama denemkte fayda var
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Gözünden sakınırsın yeri gelir...Ufacık bir yeri çizilir canın acır.Harçlıklarını biriktirirsin aksessuarlar alırsın deponu fullersin.Bir yerden sonra o senin bir aracın olmaktan çıkar ve yol arkadaşın sırdaşın her şeyin olur.Elin oğlu alır götürür.Bu mu adalet yaa. :( Sesimizi duyaralım gerekirse miting tarzı birşeyler yapalım ama sesimizi duyuralım.İstanbul da oturuyorum ve kapalı garajım yok diye motorumu getiremiyorum.Bir gece dışarda bıraksak Allah bilir ne olur?

erkan1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    teşekkür ederim ilgi ve düşünceleriniz için,maalesef bizim ülkemizde bu tarz suçlara ceza vermiyolar,yakalamak uzun sürüyor,fakat serbest bırakmak çok kolay,olan binbir zorlukla para biriktirip,el,emek nuru yol arkadaşlarımızın hainlerce elimizden alınması ile son buluyor.kim bilir ne iş için kullanacaklar,gaspmı yapacaklar,hırsızlıkmı sonrada motorcuları karalayacaklar,yoldan geçerken kaldırım kenarına yanaşınca bi bakıyosun bayanlar hemen ürperiyor,çantalarına sarılıyor...şerefsizler yüzünden motorcular karalanıyor..

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Geçmiş olsun dan başka gelen yok elden malesef
    İnşallah sağ salim bulunur
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    İnşallah kısa zamanda bulunur motorlarınız.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    geçmiş olsun, inşallah bulunur...
    bu ülkede ne doğru düzgün işliyor ki en temel hakkımız olan "adalet" doğru işlesin? maalesef Türkiye'nin en geçerli kanunu "orman kanunu"; bunu yapanlara da çeşitli sıfatlar yakıştırıyoruz. çoğunuzun söylediği doğru, bu tipler yakalandığı günün akşamında serbest kalıyor ve yine suça devam ediyor...
    bence de olabilecek en ağır ceza verilmeli, ellerini mi keserler, meydanda mı asarlar bilmem ama bu iş eğitimle, onların da yaşama hakkı var vs. sosyal tespitlerle çözülmez, çünkü ardında iyiniyet yok, vicdan hiç yok. kesinlikle ibretlik cezalar verilmeli, ancak o şekilde azalır (yine de bitmez!)

Motosikleti
    γaкıηda σLćaк ;}

ArkadaşLar sadece kilitle olucak işler değil malesef... Hırsız bunlar her türlü şekilde ne yaparsanız yapın bi yolunu bulurlar tıpkı hackerLar gibi düşünebilirsiniz... Her zaman çalmanın her zaman bi açık oLur. Tabi burdaki benzetme açık kırma hakkında ( sakın hackerlar la bu tür şerefsizleri bir tutmayın yanlış anlaşılmasın )

Ben henüz motorumu almadım ama aldığım gün verdikleri güvenlik sistemlerine ek olarak motoruma verici yerleştirmeyi düşünüyorum... Bunu kesinlikle yapıcam bana sorarsanız sizinde yapmanızı öneririm. Motorunuz çalındığı taktirde emniyete bildirmeniz yeterli bir kaç dakika sonra rahatça bulabilirler... Aslında bu tür teknolojiler gelişmiş durumda fakat insanların bu tür teknolojilere düşkünlüğü pek yok malesef...

Tabi bu bu sistemleri yapmakla olmuyo adamı yakalıyolar bi kaç ay sonra sokaklarda aynı şeyleri aynı şerefsizlikleri yapmaya devam ediyolar...

Her motor çalındı ilanını görünce insan üzülüyo kendi motorum çalınmış gibi... :(
    [COLOR="Black"][B]Benim naçiz vücudum nasıl olsa bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ebediyen yaşayacaktır.
    M. Kemal Atatürk[/B][/COLOR]

Motosikleti
    cbf 150
    slm geçmis olsun motor çalınan arkadaslara size tek tavsiyem sudur arkadaslar benım yaptımı yapın önce motoru hırsızın çala bılecegi biyere koyun ama o gun sizde saklanınkı çalanı görün o sırada çalarken yakalayın ve motora baglayınn siz binin motora o da sürüklenerek gelsin... inanın ben bezdim en sonunda böyle yaptımm... süre süre karakaola öle gittim polisler şaşırdı noluo dedim durumu anlattım çalınmamıs bişe yapamayız dediler ama inannın o gün bu gundur kimse motora yaklasamıyor şimdiden geçmişler olsun aman dikkat arkadaslarr

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Arkadaşım buyuk geçmiş olsun;

İnşallah bulunur, hırsızların en çok tercih ettiği motor activa ne yazık ki , plakasını çıkar git istediğin sucuya kebapçıya yarı fiyatına sat...

İstanbulda sürekli dikkatli olmak lazım, evimin yakınında bir tane otopark var o da 90 YTL istedi, onun için benim motorumda balkonun altında duruyor...

Hırsızı tamamen engellemek mümkün değil ama işini zorlaştırabiliriz diye düşünüyorum..Gittim karaköyde hırdavatçılarda vinç zincirleri (çelik halat değil Zincir) var..normal zincirden çok farklı kırılmıyor çok zor kesiliyor..ucuna iki tane alman malı kilit aldım..Deli bağlar gibi motoru her akşam üşenmeden Disk kilit, gövdeden zincirle ve çift kilitle balkon demirine, yine arka elcekten masterlock uzun kilitle cam demirine bağlıyorum. Hiç olmazsa şerefsizler uğraşırken haberimiz olur filan diye düşünüyorum..

Geçen hafta ortaköyde disk kilidi motorumu kurtardı...Motoru sehpaya aldım güpegündüz hemde bir lokantanın önüne bıraktım ..disk kilidide taktım ..bir saat sonra döndüğümde motor yan ayaktaydı..Şerefsizler buyuk ihtimalle alıp gideceklerdi ayaktan indirip disk kilidi farkedince uğraşıp riske girmemek için bırakıp gitti diye düşüğnüyorum...

Tekrar geçmiş olsun diyorum ..

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    geçmiş olsun arkadaşım inşallah en kısa zamanda bulursun.
    benim motorda dışarıda duruyor 2 tene halatla baglıyorum ama hiç güvenmiyorum kilitlere.alam takmak istedim srvis garantiden çıkıyor takma dedi.hiç yoktan diger motorumda vardı baya hırsızları caydırıyordu.bir zamanlar bir pedimiz vardı Rotweillerve yavruları annesinin yanından 2 aylık yavruları çaldılar.çok üzülmüştük o kadar emek ver büyüt bir şerefsiz çalsın.sonra biraz araştırma yaptım hayvanların deri altına bir çip takıyorlarmış 80 euro degerinde nerede olursa olsun bulunuyormuş.
    yani buna benzer bir şeyde biz motorlara taktırsak garantiyide bozmasa olmazmı acaba iyi bir araştırma yapmalı çok motor çalınıyor plakasız piyasada dolaşıyor.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    honda cbr 600 rr
    Aslında bu işin çözümü çok basit, kimse çıkma parça almaz ise bu adi şerefsizlerde çalmazlar, bizde hergün sadece geçmiş olsun dileklerinden öteye gidemeyen yüzlerce mesajı okumayız.

Bu şerefsizler heralde çaldıkları motorların parçaları bir yerlerine monte etmiyolar dimi

Uzun lafın kısası almassan çıkma parça, motoruna kilit bile takmana gerek kalmaz bir süre sonra.

Çıkma parça meraklıları kızacaklar bana ama birgün çalınan kendi makinasını parçalarını arkadaşının makinasının üzerine monte edilmiş olarak gördüğü gün hak verirler bu yazdıklarıma.

Hadi size iyi günlerrrrrr.

kasım 2008 de 600rr ını o şerefsizlere çaldırmış bi zat
    [B][I]when you're sad and when you're lonely
    and you haven't got a friend
    just remember that death is not the end[/I][/B] :cherry:

benim de balkonun altında duruyo çalmaya kalkmışlar şerefsizler şansıma götürememişler aynasını almışlar aprilia bi aynasıda 160 ytl ben aynaya içim gitti bide motoru götürselerdi ne yapardım işallah bulunur motorlarınız arkadaşlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:49 PM ----------

mert adam motor çalmaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:50 PM ----------

motor aşktır insanların aşklarını çalmayın yazıktır hırsızlar

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun arkadaşım inşallah en kısa zamanda bulursun.
    benim motorda dışarıda duruyor 2 tene halatla baglıyorum ama hiç güvenmiyorum kilitlere.alam takmak istedim srvis garantiden çıkıyor takma dedi.hiç yoktan diger motorumda vardı baya hırsızları caydırıyordu.bir zamanlar bir pedimiz vardı Rotweillerve yavruları annesinin yanından 2 aylık yavruları çaldılar.çok üzülmüştük o kadar emek ver büyüt bir şerefsiz çalsın.sonra biraz araştırma yaptım hayvanların deri altına bir çip takıyorlarmış 80 euro degerinde nerede olursa olsun bulunuyormuş.
    yani buna benzer bir şeyde biz motorlara taktırsak garantiyide bozmasa olmazmı acaba iyi bir araştırma yapmalı çok motor çalınıyor plakasız piyasada dolaşıyor.
    Alarmlı disk kilitleri var sarsıntıda alarmları ötüyo. Onlara baktınız mı hiç? Hem garanti gitmemiş oluyor. Hemde alarm sahibi olmuş oluyorsunuz.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    alarm aldım yine sonunda.en iyisi caydırıcı hiç yoktan yanında birisi sert hareket yapsa cayırtıyı koparıyor.mahalleli rahatsız ama bende akşamları rahat uyuyorum hiç yoktan.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

echtsasori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 / Keeway Superlight 150
    Yakaladığının cezasını kendin vericen ardından bir çukura atıp al sana emek hırsızlığı diyip orda bırakmak. Tövbe tçvbe ya. Bunlar insanı gerçekten katil eder yaa

Motosikleti
    HYOSUNG
    kolay yolu bulmuşlar yaşı küçüklere yaptırıyorlar böylece 18 yaş altı oldukları için hapse girmeden kurtuluyorlar
    [B]KAPI ÖNÜNE KONAN BİR KAP SU CANLARIN HAYATINI KURTARIR[/B]

Motosikleti
    Burgman UH 150
    yasalar değişmedikce bu böyle arkadaşlar anayasa artık eskidi yurtdışındaki gibi agır cezalar getirilmeli
    bi de bunu parçalayıp satanada ceza verilmeli
    http://img30.imageshack.us/img30/9673/imageqhg7.gif

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    Arkadaşlar, nedense hep kabahatı hırsızda arıyoruz,, acaba kendimizde kabahat yok mu diye düşünmüyoruz.. tabiki malsahibindede kabahat var,, malına sahip ol kimseyi hırsız çıkartma ..kardeşim gerekli önlemlerini al eşşeği saglam kazıga bagla diye bir söz var..lütfen bunlardan ders alalım hırsızın işi zaten çalmak,o adam cagız da geçimini öğle temin ediyor ne yapsın hırsızın çocukları aç mı kalsın yani adam hırsızlıgı meslek olarak seçmiş birkere ne yaparsan yap vazgeçmez mesleginden onun için sen gerekli tedbirini al derim...bakın arkadaşlar sizin motorunuz çalınınca nasıl sesiniz çıkıyor da sizlerin ve çocuklarınızın gelecegini çalmış hırsızlara karşı malesef sesleriniz hiç çıkmıyor......
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

hırsızı bugün içeri alıp yarın bırakırsan olacağı bu
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler