Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

F650gs - 34yc247

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    F650GS
    Bu sabah Göztepe'deki evimin otoparkına indiğimde motosikletimin çalınmış olduğunu farkettim. Sabah saat 6:20'de komşulardan biri hırsızları görmüş ama yetişememiş. Tabi hemen karakola gittim, tutanak tutuldu.

34YC247 - 2007 model, kırmızı F650GS. Daha 4000 kusur km'de...

Bulunacağını ümit ediyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    geçmiş olsun abicim.benim oturduğum semte yakın dikkat edicem kırmızı f650gs lere

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Geçmiş olsun. Motor bağlı mıydı ? Kaskosu vardır umarım. Genelde 1 saat içinde parçalıyorlar.

Motosikleti
    ZX6-R
    yazık olmuş insallah kasko vardır bide nasıl götürmüsler görenlere sordun mu?

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    geçmiş olsun,allah boğazlarından geçirmesin ne diyeyim

kısa yoldan,çalışmadan,ter dökmeden para ve mal kazanmaya çalışıyorlar heyhat...

neler kaybettiklerinin farkında değilller
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6
    buyuk gecmıs olsun.
    ıyıce azıttılar umarım bulursun

arkadaslar motorsiklete kasko yaptırsak kac paradır _?

ersinisdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FJR 1300 AE / Honda NSS Forza 300 Abs
    Çok geçmiş olsun inşallah hemen bulunur..

katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yapılan gezileri görünce "şimdi İstanbul'da olmak vardı anasını satayım" derken, bu hırsızlık haberlerini görünce tam tersine İstanbul'da yaşamadığıma seviniyorum...

Geçmiş olsun. Umarım motosikletin bulunur.
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun dostum İnşallah kaskon vardır.

Motosikleti
    F650GS
    İlk farkettiğimde çok sinirlendim ama sonra nasıl olsa kaskom var, kaskodan parayı alırım diye düşündüm. Sigortacımla konuştum ve yenileme zamanında yenilenmesi için onay vermiş olmama rağmen poliçeyi bastırmamış olduğunu öğrendim... Şimdi hasarı kendisinin karşılayacağını söylüyor. Adamın küçük bir hatası nelere maloluyor... Bin kere özür diledi. Hasarı kendisinin karşılayacağını söyledi. Bu durumda ne yapılır ki? Bulunmazsa ödeyecek diye bekliyorum...

Tek umudum, komşumun hırsızları görmüş olması. Bu akşam karakolda fotoğrafların üzerinden geçeceğiz sanırım...

Motosikleti
    ZX6-R
    hırsızların görülmüş olması çok önemli gelismeleri yazarsın hocam buraya hatta tespit ederseniz buraya fotosunu koyabilirsende koy serefsizin altına wanted yazarız

katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evin otoparkı denmişken, eviniz bir sitede daire şeklinde mi? Eğer siteyse çoğu sitenin güvenlik görevlisi oluyor diye biliyorum.
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Geçmiş olsun arkadaşım inşaAllah bir an önce bulunur.

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Öncelikle çok geçmiş olsun, İnşallah motorunuz en kısa zamanda bulunur.

Prim ödenmediği ve poliçe kesilmesiği sürece bir hak iddia edemezsiniz. Sigorta acentesi o kadar parayı nasıl ödeyecek anlamadım ...

Ödemez ise dava açmak zorundasınız ve kolay ispatlanacak bir husus olmadığından davadan da netice alamazsınız...

İnşallah motorunuz bulunur

Selamlar Kolaylıklar .........

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    geçmiş olsun gerçekten üzüldüm.

sanırım honda ve bmw fazlaca tutulan markalar. özellikle 600rr ve f650gs ler..

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı aoa650gs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk farkettiğimde çok sinirlendim ama sonra nasıl olsa kaskom var, kaskodan parayı alırım diye düşündüm. Sigortacımla konuştum ve yenileme zamanında yenilenmesi için onay vermiş olmama rağmen poliçeyi bastırmamış olduğunu öğrendim... Şimdi hasarı kendisinin karşılayacağını söylüyor. Adamın küçük bir hatası nelere maloluyor... Bin kere özür diledi. Hasarı kendisinin karşılayacağını söyledi. Bu durumda ne yapılır ki? Bulunmazsa ödeyecek diye bekliyorum...
    Sigorta acentesi üçkağıdına benziyor . Senden primi aldı ( veya alacaktı) , cebe attı ve sigorta firmasına bildirmedi, poliçe de kesmedi tabi. Bu şekilde 30-40 tane poliçe parasını alıyor , risk gerçekleşirse de cebinden ödüyor, gerçekleşmezse ne ala, %100 kar. . Bana bunu bir sigorta acentesi anlatmıştı , bunu yapan çok acente var. Bu acente size poliçe gönderiyor muydu ? Poliçeler de düzmece olabilir.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bulunsada hayır gelmez ondan....

Bence de sigortacına çök.... Madem yapmadı polçeni ödesin paranı...

Geçmiş olsun....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Hocam geçmiş olsun .Bu adileri ne yapmak lazım bilmiyorumki şimdi bir şey söyliyeceğim herkez hangi çağda yaşıyorsun diyecekler.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    F650GS
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigorta acentesi üçkağıdına benziyor . Senden primi aldı ( veya alacaktı) , cebe attı ve sigorta firmasına bildirmedi, poliçe de kesmedi tabi. Bu şekilde 30-40 tane poliçe parasını alıyor , risk gerçekleşirse de cebinden ödüyor, gerçekleşmezse ne ala, %100 kar. . Bana bunu bir sigorta acentesi anlatmıştı , bunu yapan çok acente var. Bu acente size poliçe gönderiyor muydu ? Poliçeler de düzmece olabilir.
    Yıllardır çalışırım bu acenteyle, bahsettiğiniz gibi birşey yapması aklımın ucundan bile geçmez. Böyle birşey olabileceğini düşünmek bile istemiyorum..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmini vermiyim ama aynı olay marmariste oldu 500.000$ lık gezi teknesinin poliçe parası alınmış ama belge düzenlenmemiş .. sigortacıile sigortalayan mahkemelik olmuşlardı. ve işin üzücü yanı bu şirket öle no name bi şirket değil...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)