Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motorumu Bulana 5.000 Ytl. ödül

Motovento
    REKLAM ALANI
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    emniyette tanıdık varsa onlar halleder, duydugum kadarıyla çalanlar belli kısılermıs, para karsılıgında motoru gerı verıyolarmış.
    umarım bulunur
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    çok geçmiş olsun ..................

Motosikleti
    Regal Raptor Class
    Dolapderedeki tüm tamirci ve hurdacı görünümüdeki yerleri gezmeni tavsiye ederim... Orası parçalama yeri....

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    geçmiş olsun dostum,inşeallah motorunu bulabilirsin,telini adını plakanı aldım istanbulda görürsem duyarsam ararım mutlaka.birde mümkünse resmini at nasıl birşey fikrimiz olsun muhtemel değişiklikler olsa bile,en azından resmini bilelim.tekrardan geçmiş olsun .
    SUZUKİ BURMAN UH 200

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun arkadaşım.İnşallah kaskon vardır.Akşamları,üsküdar-kadıküy-beykoz civarında dolaşıyorum.Görür görmez polise haber veririm ama bence buralarda değildir makinan.Çalan yaratıklarada lanet olsun.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    bizim bi arkadasında arabası çalınmıştı.hırsızlardan para karşılığı geri almıştı yanı kendı malını parayla sana satıyorlar..inş kısa zamanda bulursun kardeş ..çok geçmiş olsun çalan eller kırılır inşallah..
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Geçmiş olsun umarım kısa zamanda bulunur...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Çok geçmiş olsun, inşallah bulunur, keşke bir garaja vermiş olsaydın...
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motoru binmek için çaldılarsa bi şekilde bulursun ..ama parçaladılarsa çoktan parçalanmıştır.. çalındığının ertesi günü parçalıyolar...işallah bulunur ..şahsen ben bulsam para marada istemem bi yemeğe tav olurum
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

MadBikerMert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    Cok buyuk gecmis olsun umarim en kısa bir surede bulunur motorun..!
    peki anlayamadihim sey ne bu adamlar nasil goturuyorlar 160 kiloluk motoru anlayamiyorum kontak olmadanda cok zor ama yapan yapiyor baksana..
    Tekrardan gecmis olsun..
    [COLOR="Black"]Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir.[/COLOR] [COLOR="Red"]M.K.ATATÜRK[/COLOR]

Motosikleti
    kırmızı ramzey 250
    Geçmiş olsun.. arkadaşım bir an önce bulmanı diliyorum

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Geçmiş olsunda, 2005 model makinede immobilizer sitem yokmuydu Anahtarımı üzerinde unuttun Umarım en kısa zamanda bulunur makinen.Tekrar geçmiş olsun...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    gecmis olsun..ama sendekide cesaret yani..kalkip beyoglu gibi yerde motorunu disarida birakiyorsun..ben orda gece dolasmaya korkuyorum..neyse insallah bulursun kardes..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

ertug001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 250 CBX
    resmini koysadın daha yardımcı olacak geçmiş olsun

Motosikleti
    Trek 24 vites dağ bisikleti :D
    Alıntı ertug001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resmini koysadın daha yardımcı olacak geçmiş olsun
    4 aylık konuyu niye hortlattın ?? bulunsaydı 4 ay içinde çıkardı.. durmadan konu hortlatmayın gıcık oluyorum böyle kişilere

Motosikleti
    HONDA 250 CBX

slm

Alıntı KIIRIK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    23,04,2007 TARİHİNDE GÜNÜN İLK SAATLERİ 00:30 İLA 08:00 SAATLERİ ARASINDA BEYOĞLU-CİHANGİRDE OTURDUĞUM APARTMANIN ÖNÜNDEN 2005 MODEL MAVİ BEYAZ SUZUKI GSXR1000 MOTORSİKLETİM ÇALINMIŞTIR. MOTORUMU GÖREN YADA ÇALAN VEYA ÇALANLARI BULABİLECEK OLAN KİŞİLER LÜTFEN BENİMLE İRTİBATA GEÇSİNLER. BU KİŞİLERDEN HER HANGİ BİRİSİ MOTORUMU BULMAMA YARDIMCI OLURSA MOTORUMU ALIR ALMAZ 5.000 YTL Yİ NAKİT OLARAK ALACAKTIR.

MOTORU TANIMADA YARDIMCI OLACAK BAZI ÖZELLİKLER
    1. MOTORUN EKSOZUNDA TÜPÜN BAŞLANGIÇ NOKTASINDA VE TITANIUM YAZISININ HEMEN SONUNDA ÜST KÖŞEDE İÇERİYE DOĞRU UFAK ÇÖKÜKLÜK VARDIR. EKSOZUN ARKA AYAKLIĞIN TAM ALT KISMINA GELEN ÜST YÜZEYİNDEDE SİYAH Bİ PLASTİK ERİME İZİ VARDIR.

2. SOL GRANAJIN ALTINDAKİ SUZUKI YAZISININ " I " HARFİ KENARLARINDAN HAFİF KABARMIŞ BİR ŞEKİLDEDİR.

3. MOTORUM YAKLAŞIK 4.800 km CİVARINDA.

RUHSAT BİLGİLERİ:
    2005 SUZUKI GSXR1000
    PLAKA: 34 J 6145
    RENK: MAZİ BEYAZ
    MOTOR NO: T713-120601
    ŞASE NO: JS1B6111100107702

YARDIMCI OLANDANDA-OLMAYANDANDA ALLAH RAZI OLSUN. ZAMAN AYIRIP OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...

EĞER MAİLİMİ LİSTENİZDEKİ KİŞİLEREDE GÖNDERİRSENİZ MUTLU OLURUM :(

SAYGILARIMLA MURAT SAÇ.
    İŞ: 0212 252 85 91 & 92
    CEP: 0536 874 85 67
    fotoğrafı varmı belki görürüm yollarda..senin motora benzer gördümde ama pek dikkat etmedim.gördüğüm motorun plakası yoktu..

Motosikleti
    daha yok malesef
    geçmiş olsun abi inşallah bulunur...
    hayatta ya tozu dumana katarsın yada tozunu dumanı yutarsın:cherry:

Motosikleti
    HONDA 250 CBX

Slm

Alıntı motorcu aGa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 aylık konuyu niye hortlattın ?? bulunsaydı 4 ay içinde çıkardı.. durmadan konu hortlatmayın gıcık oluyorum böyle kişilere
    Google'dan motorum çalındı arama yaptığında beni bu kişinin açtığı konuya yönlerdime yaptığı için bende tarihe hiç dikkat etmeden cevap yazdım.bilerek yapılmadı bu kadar kızmana gerek yok

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecmiş olsun insallah en kısa zamanda kavusursun üstadım motoruna. Allah kimsenin basına vermesin bu kötü durumu.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

geçmiş olsun...umarım en kısa zamanda bulunur...bildiğin tanıdığın motor alım satımları yapanlar varsa sor bence...keşke kasko yaptırsaydın...çok üzüldüm...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)