Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sarı renk GSX-R600'üm bu sabah çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    valla hocam ben bugün akşama kadar Bağdat caddesindeydim...bütün motorları tek tek takip ettim...sarı bir gsx le kolay kolay gezemezler...inşallah bir tamircinin içinde şu an parçalanmıyordur...inşallah bir heveslisi biraz sürüp benzin bitince biyerlerde bırakır diye dua edeyim artık...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçmiş olsun dostum. Kaskosunun olması biraz olsun rahatlattı.
    Umarım biran önce kavuşursun.
    Hayallerimiz ve emeklerimizin karşılığı bu kadar kolay avuçlarımızdan kaymamalı.

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    ÇOK GEÇMİŞ OLSUN...
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

arinrin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X9 250 Evo
    Çok geçmiş olsun. Motor da kasko çok önemli çok

Dostum geçmiş oLsun inş bulunur genede cana geleceğine mala gelsin derler ya biyandanda adama koyuyo ben msj ını okudum inan bana bile oturdu doğrusu.!! büyük geçmiş olsun allah beterinden korusun cümlemizi inş en kısa zamanda bulunur dostum Geçmiş oLSun.!! :((

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Kaskodan parayi alana kadar bir dert , motora modifiye yaptiriyorsun kasko bu parayi sana gerivermiyor net degerini aliyorsun eee ismi 35.000 usd hayabusa var modifiyeli calindi gitti net degerini aliyorsun emegin alin terin bosa, gecmis olsun dostum diyecek bir sey bulamiyorum motorum camin kenarinda zincir ile kitli yinede icim rahat degil.Uzuldum ve bir o kadarda sinirlendim insanlar bizim ile mi kazaniyorlarda bunlari boyle alabiliyorlar yapilan kilitlere de guvenemiyiecek isek ne yapacaz anlamadim ben
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun arkadaşım motonda güzelmiş inşl en yakın zamanda bulabilirsin inşl
    [ ELAZIĞ-MT ]

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    en kısa zamandı bulunması dileğiyle. Geçmiş olsun.
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Motosikleti
    piaggio x8 250 premium
    gecmisolsun... kildin markası neydi arkadasım

SaLu_JaCBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Çok geçmiş olsunnn, ihşallah bulunur...
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    geçmiş olsun.kilitin markasınıda yazda bari insanları o markayı alıken akıllarında olsun :(
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    örnekte görüldügü gibi bu kilitler çözüm degil. en iyisi o portatif garajlar var onlardan almak en güvenilir olanı onlar. yere monte edersin. kapısındada dışardan müdahale edilemeyecek bir kilit(çelik kapılarda oldugu gibi) ancak o zaman gece rahat uyursun yoksa disk kilidi veye diger kilitler hikaye kalıyor. adamlar zincirle baglasan kesiyorlar. disk kilidi takınca örnekte görülüdügü gibi onuda parçalıyorlar.

seruvenci80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    dostum geçmiş olsun..genelde anadolu yakasında sıkça dolanıyorum..emin ol senin motora benzeyen plakalı yada plakasız bi motor görürsem hiç üşenmem kullanan kişi bir yere par edene kadar takip ederim sonrada sana ulaşırım..umarım karşılaşırız
    GAME OVER

mustafatuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    Çok kötü ya... Allah belalarını Versin bu Şerefsizlerin!!!!
    Yakında altımızdaki donumuzuda çalarlar...!!

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    dostum çok geçmiş olsun inşallah kısazamanda sağlam bır şekilde motoruna kavuşursun ,seni nekadarda anlamaya çalıssak boş acının büyük olduğunu tahmın edebılıyorum ,emin ol antalya ya böle bırmakıne gelirse görürsem ilgilenecem ,
    bu makıneyı calan .......... nasıl bınecek viçdanı hıçmi sızlamıcak allah belasınıversi dıyorum ben tekrar geçmiş olsun bulman dileğimle

Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER ABS
    büyük geçmiş olsun disk kilidini kırarak götüren adam onu çalıştırmıştır.YANİ bu işi bilen biri

3 türlü olasılık var.
    1) GEZİ AMAÇLI
    2) KAPKAÇTA KULLANMAK ÜZERE
    3) PARÇALAYIP SATMAK İÇİN

bakıma götürdüğün yer neresi, bu arada cıvardaki hurdacılar ile istanbul

yakasındaki hurdacılardan suzuki parçası sor mesela yan grenaj gibi sarı boyalı

olursa iyi olur de şansını bir dene kolay gelsin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Motosikleti
    suzuki gsxr 1100
    YAA NE kadar adi insanlar var ya. dostum çok üzüldüm. keşke alarmın olsaydı. disk kilitleri dediğin gibi ilüzyon. geçende benim motoru zorladılar. Allah'tan alarmım sinek konunca ötüyor da ıskaladılar. alarmı susturmak içinde koltuğu zorlamışlar.

umarım çok kısa süre içinde bulunur.

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    çok büyük geçmiş olsun sanayide tanıdıkların varsa bi bakıver ayrıca istanbuldan kaçırılan bikaç makine bursada ortaya çıkmıştı orada arkadaşlar varsa bursa sanayii ne bi zahmet bakıversinler bana göztepe sanayi yakın iş yerinin ordaki dolapdere sanayii ye bakabilirim allah belasını versin bu serefsizlerin allahtan kaskosu varmış...

geçen hafta benim anahtar yerine ince demir çubuk sokarak direksiyon kilidini kırmaya çalışpmışlardı becerememişler allahtan o günden sonra otoparkın köşesine park edip çapraz olarak motoru duvarla araba arasına sıkıştırıyorum başka türlü başa çıkılmıyo vinçle gelmedikçe çalamaz serefsizler....
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

DuRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YMH ViraGo 250
    Büyük geçmiş olsun, insana evladıymış gibi koyar bu da gerçekten, kasko olması yinde de teselli olur sanırım senin için, inşallah en kısa zamanda bulunur makinen..

Motosikleti
    Afganistan da scooter takılıyor...
    Dostum telefnunu not ettim. ancak bu şerefsizler genelde plakayı değiştirip satıyor veya kullanıyorlar. motorunu tanıyabileceğimiz plaka harici bir özellik var mı? İnşallah bulunur...Geçmiş olsun
    Hız tutku olmamalı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)