Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Neden Basinda Yeterince önem Verilmiyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    TAMCAZZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çalındı. (maxi scooter) 1 yıldır yolunu gözler oldum. 6 ay borcunu ödedim :( *3 kez vergisini...
    ÇALINDIKTAN SONRA BULUNAN ARAÇLARA NE OLUYOR, KAÇTANESİ HABER VERİLİYOR?
    yıllar yılıdır bu konuyla kimse ilgilenmedi. yoksa ilgilenme cesareti gösteremedi mi bu olayda kapkaç olayı kadar yaygın ama nedense haber organlarında hiç popüler olamadı. halbuki bunda mağdur olan insanlar kapkaç mağduru olan insanlardan daha fazla sayıda. her yıl çalınan BİNLERCE araçtan kaçtanesi bulunuyor. >>YÜZLERCESİ<< PEKİ KAÇTANESİ SAHİPLERİNE HABE VERİLİYOR. haber verilen veya sahiplerinin peşine düşüp bulabildiği araçlar kaç sene otoparklarda çürüyor. evet benim sizden ve ilgililerden üzerine gitmenizi istediğim konu budur. bu çok önemli bir konudur bence.

BU YAZIYI KAÇTANE GAZETE EDİTÖRÜ VE TELEVİZYON PROGRAMCILARINA GÖNDERDİM.

SİZDE BU KONU HAKKINDA YAZABİLECEĞİNİZ YERLER VARSA LÜTFEN YAZIN.
    BİZ BU KONULARI GÜNDEMDE TUTMADIĞIMIZ SÜRECE BİRİLERİNİN HERGÜN CANI YANIYOR
    BİRİLERİNİNDE EKMEĞİNE YAĞ SÜRÜLÜYOR.

lütfen bu konu hakkındaki görüşlerinizi yazın. ön sayfada yer almasını sağlayın ki herkes görsün.
    çok çok teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung rt125 karion
    çok önemli bir konuya değinmişsin. burada sık sık çalıntı motosiklet haberi çıkıyor ve biz birbirimize geçmiş olsun diyoruz, ki onu da çoğumuz demiyor bile, başka da bir şey yapmıyoruz. mağdur olan çok arkadaşımız var ve üzerlerinde herhangi bir yaptırım olmadığı için güvenlik güçleri ve ilgili kuruluşlar çok duyarsız, başımız ağrımasın tavrındalar. benim motorum falan çalınmadı ama bu hepimizin başına gelebilir, hadi diyelim çalınmasını engelleyemiyoruz, ama bulunması için veya bulunduktan sonra daha çok şey yapılması için sesimizi yükseltmeliyiz.
    Hızlı yaşa, dikkatli olursan genç falan ölmezsin korkma! :bounce:

Motosikleti
    Çalındı. (maxi scooter) 1 yıldır yolunu gözler oldum. 6 ay borcunu ödedim :( *3 kez vergisini...
    duyarlılıgın için çok teşekkür ederim PSEUDO umarım bu konu bir yerlere ulaşır ve ses getirir.
    şuan bir kıvılcım belki ama umarım büyür ve her taraftan görülebilecek bir ışık olur.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Direk alakalı merci duyarlı olmadıktan sonra biz ne yapabiliriz?...Silahımızı alıp teksas gibi kendimiz mi uygulayalım....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    güzel bir yaklaşım. benim hiç aklıma gelmemişti.
    çok yardımcı oldun alp kardeşim.
    yazacak olumlu ve makul bir şeyin yoksa yazmayabilirdin.
    bunca yazılandan sen bunu anladıysan kardeşim helal sana.

birde lütfen konunun rengini ve yönünü değiştirmeyelim.

+ sitemizin de kalite seviyesini bizlerin biryerlerde tutabileceğimizide unutmayalım.

Motosikleti
    neden kimse bir satır bişey yazmıyor...

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne yapabiliriz sence fikir beyan edenede kızmıssın neden bişeyler yazsınlarki

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    kimse basligi acanin suyuna gitmek zorunda degil bu bir
    ikincisi de alp dogru demis her suc olayinda elimizde makina suclu arayip kan davasi haline mi getirelim,

herkes bilir ben bir daha tekrar edeyim anayasada gerekli degisiklikleri yapmak bu isi caydirici hale getirmek sn basbakan basta olmak uzere sn adalet bakani ve hukumetin insiyatifinde

ne kadar is gorur bilmem ama bence en dogrusu buyuklerimizin toplanip kucuk bir heyet halinde meclisi ziyaret etmeleri, akabinde basin aciklamasi yapip kamuoyuna da durumu iletmeleridir
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direk alakalı merci duyarlı olmadıktan sonra biz ne yapabiliriz?...Silahımızı alıp teksas gibi kendimiz mi uygulayalım....
    şu yazıyı birdaha oku iyi oku
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu yazıyı birdaha oku iyi oku
    iyi okudum dayıcım... eger yazıyı ilk cümlede bitirse hiç ama hiç bir problem yoktu.
    allaha şükür okumam yazmam var Erol Dayı.
    ama yazı 4 satırı geçince arkadaşlar yazıyı bitirene kadar başta yazılanları unutuyorlar sanırım.
    sende benim yazımı birdaha oku bence.
    adli merci değilsin ama sloganında adaletten bahsediyorsun... ADALETLi OL OZAMAN LÜTFEN.
    şimdi bana gıcık oldun belki ama... adaletin kılıcını vur bakalım nereye geliyor eroldayıcım
    vaktini ayırdığın için teşekkür ederim.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  Konu dışı,hakaret içeren yazışmalar yapılamaz.Üyeleri aşağılayıcı yazışmalar yapmak yasaktır.Üyeleri aşağılayıcı şekilde yazdığın yazı silinmiştir TAMCAZZ.Tekrarı halinde kuralların gerektirdiği üzre cezai uygulama yapılacaktır.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

Motosikleti
    sitemizin de kalite seviyesini bizlerin biryerlerde tutabileceğimizide unutmayalım.

ben bunu konunun başında dedim. ama benim hayatta en nefret ettiğim şey
    YANLIŞ ANLAŞILMAKTIR: hele hele yanlış anlayan birini savunan
    benim yazdığım konuyu değil yanlış anlıyana yazdığım cevabı konu yapanlara
    sizi ALLAH bildiği gibi yapsın diyorum.
    konunun rengini ve yönünü değiştirmeyin dedik ya illa .... illa ...... çıkacak bi pislik.
    PSEUDO neden doğru anlamış ve mantıklı bir yaklaşımda bulunmuş...
    lütfen bana okuma veya anlama sıkıntısı olan 2 kişi yüzünden bu konuyu kapatma ihtarı yapmayın.
    birdaha bu sitenin önünden dahi geçmem.
    bukadar olur yaaaa
    konuyu abuk sabuk anlayanlara ihtar yapılsın veya yazıları silinsin ve bu başlık adam gibi devam edebilsin.

Motosikleti
    merhaba arkadaşlar ;
    konu biraz geride kalmış 2 satır cevap yazında biraz daha okunabilsin

BİRİLERİNİNDE EKMEĞİNE YAĞ SÜRÜLÜYOR

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamcaz yazdıkta sen her yazana bi kulup buldun sanırım o silinen mesajlşarın birindede bize biraz bişeyler yazmıssın o zamanda görenler bilen söylemişti ama polemik olsun istememiştim

bence bi konu acıyorsan yanlı yansın tüm cevapları okuyup degerlendir hoşuna gitmiyorsa cevap vermesende olur

Motosikleti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)