Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2012 cbr 1000rr motorum calindi

Motovento
    REKLAM ALANI
    bulentoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vfr 800 A
    05.02.2016 saat 03.00 te istanbul maltepeden 34 HY 2897 plakali beyaz honda cbr 1000rr motosikletim calinmistir. Motosikletin stickerleri sokuk 2014 gibibsade beyazdir goren veya yerini bilen odullendirilecektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Geçmiş olsun.

Sahrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH DRİFT 125
    Ah bee ! Ulan her böyle konu gördüğümde kendi motorum çalınmış gibi hissediyorum , bir denk gelsem kafalarını koparacam bu heriflerin , artık uyku uyuyamaz olduk motoruma 1 tane alarmlı disk kilidi 2 tane alarmlı asma kilit 1 tane abus city chain 1 tane grade 80 10mm zincir takıp öküz gibi direğe bağlamama rağmen , her camdan baktığımda kolayca görebilmeme rağmen en ufak bir çıt sesine bile cama gelip motora bakıyorum piskolojim bozuldu resmen yazıklar olsun böyle yasaya böyle hukuka hergün insanların emekleri çalınıyor ve hiçkimsenin umrunda değil artık demir makasları bile sokak aralarındaki hırdavatçılarda 60-70 liraya bulup hiçbir kuralsız şartsız almanız mümkün abi devlet madem çalınan motorları umursamıyor bari şu demir makasları'nı belirli belge ve izinler olmadan satışını yasaklasınlar,en azından taktığımız kilitleri keserek götüremezler ve bunun uygulanması hırsızlık oranını %50-60 oranında azaltıcaktır ah ülkem ah ne diyeyim TEKRARDAN ÇOK GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞİM TEZ VAKİTTE MAKİNANA YENİDEN KAVUŞURSUN İNŞALLAH.

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    Geçmiş olsun inşallah sağlam bir şekilde bulursunuz

Motosikleti
    gt250r
    Çok geçmiş olsun inşallah bulunur,bu hirsizliklarin orani demir makas satışını durdurarak %5 bile eksilmez,ruhsatsız silah bile bulunuyor kaldiki ruhsatsız demir makası,hemde böyle organize hırsızlara? Yoldan geçen adam nalburdan makas alip motor calmiyor..Ama ne zaman devlet eskisi gibi her mahalleye 1 yada 2 sürekli devriye atacak şekilde başka hiç bir görevi olmayacak ihbarlarla bile ilgilenmeyecek vurma yetkili görevlimi bekcimi artık her neyse temin ederse eminim her türlü hırsızlık olayinda %70 oranında azalma olacaktır.Malum polisler devriye atmiyor çekip bi yerde yatıyor hatta internet cafede takilani bile var..Neredeydin diye sorsan ihbar vardı oradaydik.Kaskoyu kazadan korkan değil hırsızlıktan korkan yaptırıyor olaya bak..

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Çok geçmiş olsun.Allah çiziksiz bulmayı nasip etsin

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Notumu aliyorum. Kagithane, g.osmanpasa, Bayrampasa, Alibeykoy gibi yerlerden cikma ihtimali var. Benim ilk motorum nisantasinda calinip, g.osmanpasa dan cikmisti 1 sene sonra.
    Buyuk gecmis olsun.

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Çok geçmis olsun hocam umarım kısa sürede bulunur.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Geçmiş olsun.
    İnşallah en kısa sürede kavuşursunuz.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Geçmiş olsun, inşallah kısa zamanda bulunur.
    Love Me Back...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    çok geçmiş olsun
    arkadaşlar herkez çalınma durumdan dolayı tedirgin fakat önlem almak elimizde
    hiç gördünüzmü motosikletine kasko yapan adam böyle konu açsın
    açmıyor gidiyor karakola tutanağı tutuyor ve bulunmazsa 1 ay içinde parasını alıyor
    yani 30000 tl motora verip senelik 1300 1500 tl gibi bi rakamdan kaçmak bence çok çok gereksiz bi risk
    ben kasko yaptırdım anahtarı üzerinde bırakıyorum gidon kilitlemiyorum geceleri rahat uyuyorum
    zaten köpek gibi çalışıyorum az daha çalışıp kasko yaptırdm bari motoru düşünmüyorum
    kaza yapsam hiçbirşey umrumda değil bana bişey olmasın olmasın
    maddi hasarı zaten kasko karşılar yani bi şekilde riskleri azaltıp çok çalışıyorum kafam rahat ....
    ne zorluklarla aldığımız motorları elin piç i şerefsizi gelip çalıyor olan bizim emeğimize oluyor
    yolda kalsam ararım çekiciyi gelir alır hemde beleş yani sağda solda çecek adam aramaya da gerek yok
    geçen bi kaza yaptım karşı taraf suçlu idi hesap onun sigortasından yapıldı yan kasko olmasaydı ve kabahatli olsaydım sezonda motoru mu yaptıramazdım ve bir yıl boşuna geçerdi çünkü masraf 5000 tl tuttu

sbaskal69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL650 2003
    Büyük geçmiş olsun. Benim de 2003 Transalp 04.02.2016 da Osmanbey den çalındı. Umarım hepsi bulunur. İyi marka disk kilidi ve kaliteli zincir takılıydı. Kamera görüntülerini seyrettim. Adamlar 2 kilidi 20 saniyede açmışlar. O yüzden kilitlere güvenmeyip kapalı otoparklara teslim etmek gerekiyor. Tüm arkadaşlar dikkat etsinler...

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd 125
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun
    arkadaşlar herkez çalınma durumdan dolayı tedirgin fakat önlem almak elimizde
    hiç gördünüzmü motosikletine kasko yapan adam böyle konu açsın
    açmıyor gidiyor karakola tutanağı tutuyor ve bulunmazsa 1 ay içinde parasını alıyor
    yani 30000 tl motora verip senelik 1300 1500 tl gibi bi rakamdan kaçmak bence çok çok gereksiz bi risk
    ben kasko yaptırdım anahtarı üzerinde bırakıyorum gidon kilitlemiyorum geceleri rahat uyuyorum
    zaten köpek gibi çalışıyorum az daha çalışıp kasko yaptırdm bari motoru düşünmüyorum
    kaza yapsam hiçbirşey umrumda değil bana bişey olmasın olmasın
    maddi hasarı zaten kasko karşılar yani bi şekilde riskleri azaltıp çok çalışıyorum kafam rahat ....
    ne zorluklarla aldığımız motorları elin piç i şerefsizi gelip çalıyor olan bizim emeğimize oluyor
    yolda kalsam ararım çekiciyi gelir alır hemde beleş yani sağda solda çecek adam aramaya da gerek yok
    geçen bi kaza yaptım karşı taraf suçlu idi hesap onun sigortasından yapıldı yan kasko olmasaydı ve kabahatli olsaydım sezonda motoru mu yaptıramazdım ve bir yıl boşuna geçerdi çünkü masraf 5000 tl tuttu
    Poliçenizi bir daha okuyun, anahtarı uzerinde bırakıyorsanız geçmiş olsun.

Motosikleti
    R25
    Alıntı ruthsims adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Poliçenizi bir daha okuyun, anahtarı uzerinde bırakıyorsanız geçmiş olsun.
    Aynisini ben yazacaktim

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Çok geçmiş olsun.
    Umarım en kısa sürede motorunuza kavusursunuz

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Bir kere caldirisaniz fikrimce kasko yuzu goremezsiniz inanilmaz fiyatlar cikar sizin sicilinizde...

Okurken walla canim acidi gecmis olsun...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)